Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Miejsca, które mogą skraść serce... - LEFKADA 2015

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
jarzyna
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 11.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarzyna » 03.07.2016 17:49

No i decyzja zapadła.
Niestety Lefkada musi poczekać przynajmniej do przyszłego sezonu :( . Miałem nadzieję że Grecy uporają się ze skutkami trzęsienia ziemi a tu nic z tego. Dodatkowo doszły niepokojące informacje dot. imigrantów w rejonie Lefkady i żona mi się wystraszyła. Rezerwacja odwołana ale kontakt pozostał na przyszłość. Miejmy nadzieję że będzie mi dane zobaczyć ten "Raj na Ziemi" a tymczasem będzie Chorwacja po raz kolejny ale i tak nie mogę się doczekać. :D
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 03.08.2016 09:51

Coś nowego w sprawie usuwania szkód na Lefkadzie?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 03.08.2016 13:32

kadetdudi napisał(a):Coś nowego w sprawie usuwania szkód na Lefkadzie?

Na razie tylko tyle ale to zawsze więcej niż nic.
Na resztę trzeba poczekać.
Poprzednia strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Miejsca, które mogą skraść serce... - LEFKADA 2015 - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone