Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Między Morzem a Olimpem - Grecja 2017

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 20.04.2018 09:08

marze_na napisał(a):
Beata W. napisał(a):pierwszy nocleg już w Bratysławie, potem Bolonia. Na obcasie 12 nocek i obowiązkowo Rzym w drodze powrotnej. Więc taki jest z grubsza plan :lol:

Brzmi rozsądnie :D .
Ja przy podróży autem miałabym taki problem, że do Apulii to bym przynajmniej tydzień jechała, bo tyle pięknych miejsc po drodze :roll: :lol: .

U mnie mniej więcej tak to miało wyglądać :lol: (Como, Cique Terre, Pizza, Pompeje :mrgreen: ) Ale niestety musiałam wybrać ten rozsądniejszy wariant. Mam nadzieję, że chociaż rozeznanie zrobimy, które będzie podstawą do kolejnych wyjazdów :wink:
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8647
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 20.04.2018 09:18

Beata W. napisał(a):U mnie mniej więcej tak to miało wyglądać :lol: (Como, Cique Terre, Pizza, Pompeje :mrgreen: ) Ale niestety musiałam wybrać ten rozsądniejszy wariant. Mam nadzieję, że chociaż rozeznanie zrobimy, które będzie podstawą do kolejnych wyjazdów :wink:

Za to aż 12 dni w Apulii :!:
Como, 5T, Pizza są łatwiej dostępne, jeszcze zdążycie :D .
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 20.04.2018 09:31

Beata W. napisał(a):(...) a teraz jest samochód pierwszy nocleg już w Bratysławie, potem Bolonia. Na obcasie 12 nocek i obowiązkowo Rzym w drodze powrotnej. Więc taki jest z grubsza plan :lol:
Bratysława? to tam to na rozprostowanie nóg, max 2 h... choć tańsze noclegi.... może już Wiedeń lepiej (tylko 1 h dalej), a wieczór może być dużo ciekawszy....

12 dni w Apuli - długie urlopy macie.....
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 20.04.2018 11:39

marze_na napisał(a):
Beata W. napisał(a):U mnie mniej więcej tak to miało wyglądać :lol: (Como, Cique Terre, Pizza, Pompeje :mrgreen: ) Ale niestety musiałam wybrać ten rozsądniejszy wariant. Mam nadzieję, że chociaż rozeznanie zrobimy, które będzie podstawą do kolejnych wyjazdów :wink:

Za to aż 12 dni w Apulii :!:
Como, 5T, Pizza są łatwiej dostępne, jeszcze zdążycie :D .


Dokładnie tak samo pomyślałam, nawet bilety do Mediolanu czy Pizzy są w rozsądnych cenach więc, krótszy wypad można zorganizować :lol:

piekara114 napisał(a):
Beata W. napisał(a):(...) a teraz jest samochód pierwszy nocleg już w Bratysławie, potem Bolonia. Na obcasie 12 nocek i obowiązkowo Rzym w drodze powrotnej. Więc taki jest z grubsza plan :lol:
Bratysława? to tam to na rozprostowanie nóg, max 2 h... choć tańsze noclegi.... może już Wiedeń lepiej (tylko 1 h dalej), a wieczór może być dużo ciekawszy....

12 dni w Apuli - długie urlopy macie.....

Bratysławę i Wiedeń zwiedziliśmy już dość dokładnie natomiast to i tak od nas 7 godzin jazdy :oczko_usmiech: a wyjazd planuję na piątek niestety z powodu właśnie na urlop po skróconym dniu pracy. A cenowo też lepiej wychodzi, no i staram się tą optymalną trasę rozłożyć mniej więcej na 3 dni.
Ja muszę być w pracy zawsze mniej więcej do 10 dnia miesiąca i potem coś około ostatniego dnia więc trochę mogę sobie te 2 tygodnie przeciągnąć :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Między Morzem a Olimpem - Grecja 2017 - strona 37
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone