Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Między Morzem a Olimpem - Grecja 2017

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 10.01.2018 23:35

Beata W. napisał(a):wioska skansen.


... i znowu coś dla mnie ... :D ...
Pozdrawiam.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 10.01.2018 23:40

kmichal napisał(a):
Beata W. napisał(a):wioska skansen.


... i znowu coś dla mnie ... :D ...
Pozdrawiam.


Tak myślałam, że Ci się spodoba. Ale naprawdę miejscówka warta odwiedzenia. Chciała bym tam trafić poza sezonem, bo jednak najazd turystów troszkę psuł klimat :oczko_usmiech:
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21036
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 11.01.2018 17:54

Z tego co pamiętam , to jak my byliśmy na zamku na powrocie z Pelionu to też słonko bawiło się z nami w "kotka i myszkę"...
Z chęcią popatrzę na skansen...bo tam nie byliśmy. Pozdrawiam
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 11.01.2018 18:06

Wiesz co Beata, fajnie hartujesz te swoje córcie :P ,
myślę, że niezłe wiercidupki z nich wyrosną :oczko_usmiech:

No i weź napisz gdzie na ferie lecita, bo chyba nie doczytałam :roll: ,
a na oczy mi się rzuciło, że gdzieś ku słońcu i ciepłu to ma być :evil:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 11.01.2018 20:35

mysza73 napisał(a):No i weź napisz gdzie na ferie lecita, bo chyba nie doczytałam :roll: ,
Na razie wiemy, gdzie nie leci...
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 11.01.2018 23:55

mysza73 napisał(a):Wiesz co Beata, fajnie hartujesz te swoje córcie :P ,
myślę, że niezłe wiercidupki z nich wyrosną :oczko_usmiech:

No i weź napisz gdzie na ferie lecita, bo chyba nie doczytałam :roll: ,
a na oczy mi się rzuciło, że gdzieś ku słońcu i ciepłu to ma być :evil:


Wiercidupki to one już niezłe są :lool: I zupełnie nie wiem po kim :mrgreen:
Aga nie doczytałaś bo nie napisałam, jakoś tak bałam się zapeszać bo te ferie nasze to trochę ot tak od czapki wyszły :mrgreen:

piekara114 napisał(a):
mysza73 napisał(a):No i weź napisz gdzie na ferie lecita, bo chyba nie doczytałam :roll: ,
Na razie wiemy, gdzie nie leci...


No dobra wiecie gdzie nie lecę :oczko_usmiech: Ja mam względnie opanowaną sytuację tzn. urlop w pracy podpisany, bilety na samolot kupione, hotel zaklepany i już odwołać bez kasy nie można, dziecko młodsze u lekarza dzisiaj było i mam nadzieję, że mi psikusa nie zrobi i będzie zdrowa jak rybka. Nawet szekle izraelskie kupione więc wszystko jasne :wink: W niedzielę przed południem meldujemy się na lotnisku w Ovda a dalej kierunek Ejlat :papa:
Przynajmniej mam nadzieję, że jakieś słońce będzie i parę stopni na + :wink:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 12.01.2018 00:08

ajdadi napisał(a):Z tego co pamiętam , to jak my byliśmy na zamku na powrocie z Pelionu to też słonko bawiło się z nami w "kotka i myszkę"...
Z chęcią popatrzę na skansen...bo tam nie byliśmy. Pozdrawiam


Bo to może takie mroczne zamczysko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A ten skansen to taka stara wioska, trochę nastawiona na turystów, ale też można było znaleźć miejsca odludne i spokojne. Tak teraz myślę, że mogła bym tam jakiś weekend pozasezonowy spędzić :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.01.2018 10:16

O tym kierunku to nie pomyślałam, że się wybierzecie. Sama myślałam o tym, bo loty są b.tanie, ale ceny na miejscu mnie trochę przeraziły po przeczytaniu kilkunastu blogów...
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 12.01.2018 10:21

piekara114 napisał(a):O tym kierunku to nie pomyślałam, że się wybierzecie. Sama myślałam o tym, bo loty są b.tanie, ale ceny na miejscu mnie trochę przeraziły po przeczytaniu kilkunastu blogów...


Ja tam kiedyś myślałam ale właśnie ceny głównie noclegów trochę mnie przerażały. A jak trafił się mega tani lot to i wygrzebałam jakiś hotelik ze śniadaniem w przyzwoitej cenie :wink: Niestety jakiś mega długi wyjazd to nie będzie bo tylko 4 noce i skupimy się raczej na Morzu Czerwonym ale zawsze to coś innego :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.01.2018 10:26

Nawet mam spisane fajne namiary na noclegi, ale ceny jedzenia itp. są dość drastyczne jak czytałam...
Ciekawa jestem Twojej opinii, no i relacji...
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 12.01.2018 10:29

piekara114 napisał(a):Nawet mam spisane fajne namiary na noclegi, ale ceny jedzenia itp. są dość drastyczne jak czytałam...
Ciekawa jestem Twojej opinii, no i relacji...


No zobaczymy, całe szczęście mamy nocleg ze śniadankiem :mrgreen: Generalnie będzie to trochę eksperymentalny dla nas wyjazd wiec sama jestem ciekawa jak to wyjdzie.
A namiary w jakiej miejscowości masz :?:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.01.2018 10:34

Z głowy Ci nie powiem, bo po prostu wypisywałam jak trafiłam na informację, że warta i rozsądna cena jak na tamtejsze warunki, ale na pewno coś blisko morza to było...
Czekam już z niecierpliwością na relację, a teraz tą kończ, abyś po powrocie mogła od razu zacząć pisać... :papa:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 12.01.2018 10:50

piekara114 napisał(a):Z głowy Ci nie powiem, bo po prostu wypisywałam jak trafiłam na informację, że warta i rozsądna cena jak na tamtejsze warunki, ale na pewno coś blisko morza to było...
Czekam już z niecierpliwością na relację, a teraz tą kończ, abyś po powrocie mogła od razu zacząć pisać... :papa:


Coś tam zapewne napiszę :lol: ale jeszcze kilka dni mi tutaj zostało :wink:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 12.01.2018 14:52

Beata W. napisał(a):
piekara114 napisał(a):O tym kierunku to nie pomyślałam, że się wybierzecie. Sama myślałam o tym, bo loty są b.tanie, ale ceny na miejscu mnie trochę przeraziły po przeczytaniu kilkunastu blogów...


Ja tam kiedyś myślałam ale właśnie ceny głównie noclegów trochę mnie przerażały. A jak trafił się mega tani lot to i wygrzebałam jakiś hotelik ze śniadaniem w przyzwoitej cenie :wink: Niestety jakiś mega długi wyjazd to nie będzie bo tylko 4 noce i skupimy się raczej na Morzu Czerwonym ale zawsze to coś innego :wink:


No proszę, proszę, Izrael :)
Kiedy wylot? :)
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 12.01.2018 15:25

tony montana napisał(a):
Beata W. napisał(a):
piekara114 napisał(a):O tym kierunku to nie pomyślałam, że się wybierzecie. Sama myślałam o tym, bo loty są b.tanie, ale ceny na miejscu mnie trochę przeraziły po przeczytaniu kilkunastu blogów...


Ja tam kiedyś myślałam ale właśnie ceny głównie noclegów trochę mnie przerażały. A jak trafił się mega tani lot to i wygrzebałam jakiś hotelik ze śniadaniem w przyzwoitej cenie :wink: Niestety jakiś mega długi wyjazd to nie będzie bo tylko 4 noce i skupimy się raczej na Morzu Czerwonym ale zawsze to coś innego :wink:


No proszę, proszę, Izrael :)
Kiedy wylot? :)


Tony w niedzielę rano i nie zgadniesz z jakiego lotniska :?: Z Gdańska :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Między Morzem a Olimpem - Grecja 2017 - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone