Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Między Morzem a Olimpem - Grecja 2017

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 22.09.2017 20:30

Zasiadam i ja...tym bardziej, że prawie mamy juz " zaklepany " wyjazd w czerwcu do Veliki...
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 22.09.2017 20:50

karin74 napisał(a):Zasiadam i ja...tym bardziej, że prawie mamy juz " zaklepany " wyjazd w czerwcu do Veliki...

A niektórzy ze mnie szydzą, że jestem pokręcona, bo mam rezerwację na przyszły rok :oczko_usmiech: :smo:
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 22.09.2017 21:27

mysza73 napisał(a):
karin74 napisał(a):Zasiadam i ja...tym bardziej, że prawie mamy juz " zaklepany " wyjazd w czerwcu do Veliki...

A niektórzy ze mnie szydzą, że jestem pokręcona, bo mam rezerwację na przyszły rok :oczko_usmiech: :smo:

Skądś to znam.... :mrgreen:
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 20991
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 23.09.2017 13:44

Beata W. napisał(a):Kierunek bardzo słuszny, bardzo dobra baza wypadowa a plaż też można fajnych poszukać - ale jak już pisałam, że chyba się starzejemy i głównie korzystaliśmy z miejskiej gdzie mieliśmy max 30m co z dziećmi było bardzo wygodne.


O pierwszy wniosek postawiony :D ...chyba trzy lata temu miałem jechać na RO...nawet wstępną rezerwację miałem ,ale jak napisałem o tym na forum to mi wszyscy odradzali...i była Albania...


P.S. Z tym starzeniem się chyba masz rację...bo w tym roku też zbytnio nie kursowaliśmy...ale więcej o tym napiszę...kiedyś w relacji...


:papa:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 23.09.2017 20:31

mysza73 napisał(a):
karin74 napisał(a):Zasiadam i ja...tym bardziej, że prawie mamy juz " zaklepany " wyjazd w czerwcu do Veliki...

A niektórzy ze mnie szydzą, że jestem pokręcona, bo mam rezerwację na przyszły rok :oczko_usmiech: :smo:


I TO NIEJEDNĄ :)

Dużo się nie spóźniłem - możemy jechać :)

:roll: :boss:
przemo99
Croentuzjasta
Posty: 471
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 23.09.2017 21:52

Jako że w Leptokarii byłem dwa razy, z chęcią wrócę i zobaczę co się zmieniło:)
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 25.09.2017 07:23

ruzica napisał(a):Ja to byłam pewna, że lecieliście samolotem 8O Jakoś mi się Grecja na samochodowy wyjazd zbyt odległa wydaje :roll:


W sumie to od kiedy mamy dzieci to nie latamy, ale może jakąś próbę się uda w przyszłym roku zrobić.
A nie jest tak źle jak się na dwa dni podzieli. Trochę dalej jak do CRO :mrgreen:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 25.09.2017 07:31

karin74 napisał(a):Zasiadam i ja...tym bardziej, że prawie mamy juz " zaklepany " wyjazd w czerwcu do Veliki...


Zapraszam więc, niestety w Velice nie byliśmy. Widziałam ostatnio jakieś bardzo dobre cenowo oferty właśnie do Veliki :wink:
mysza73 napisał(a):
karin74 napisał(a):Zasiadam i ja...tym bardziej, że prawie mamy juz " zaklepany " wyjazd w czerwcu do Veliki...

A niektórzy ze mnie szydzą, że jestem pokręcona, bo mam rezerwację na przyszły rok :oczko_usmiech: :smo:


To ja się nie przyznaję kiedy Włochy na 2018 zarezerwowałam :twisted:

ajdadi napisał(a):O pierwszy wniosek postawiony :D ...chyba trzy lata temu miałem jechać na RO...nawet wstępną rezerwację miałem ,ale jak napisałem o tym na forum to mi wszyscy odradzali...i była Albania...

:papa:


Mi też odradzali ale w sumie dobrze, że się nie posłuchałam, a bo ja taka uparta czasem jestem :mrgreen:

tony montana napisał(a):Dużo się nie spóźniłem - możemy jechać :)

:roll: :boss:


Cześć Tony :wink: Na razie to utknęliśmy w Serbii :mrgreen:

przemo99 napisał(a):Jako że w Leptokarii byłem dwa razy, z chęcią wrócę i zobaczę co się zmieniło:)


Zapraszam więc na wspomnienia :papa:
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 25.09.2017 18:43

Zaległości odrobiłam, pooglądam i poczytam z chęcią chociaż tam, czyli do Grecji ( na razie) się nie wybieram :oczko_usmiech:
Byłam raz i .... wystarczy :mrgreen:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 26.09.2017 08:35

Ja również poczyniłam pierwsze kroki, jeśli chodzi o rezerwację apartamentu na przyszły rok. Zastanawiałam się nad Grecją, a dokładnie nad Lefkadą, ale jednak stwierdziłam, że Grecja jeszcze rok poczeka, ponieważ w Chorwacji nie stacjonowałam jeszcze na żadnej z wysp, więc pora to zmienić!
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 27.09.2017 07:12

krakusowa napisał(a):Zaległości odrobiłam, pooglądam i poczytam z chęcią chociaż tam, czyli do Grecji ( na razie) się nie wybieram :oczko_usmiech:
Byłam raz i .... wystarczy :mrgreen:


Cześć Aniu, niestety zaległości to uroki powrotów z urlopów :wink: U mnie dużo nie miałaś do nadrabiania. Ale to wszystko przez te grzyby :oczko_usmiech:

krakusowa napisał(a):Zaległości odrobiłam, pooglądam i poczytam z chęcią chociaż tam, czyli do Grecji ( na razie) się nie wybieram :oczko_usmiech:
Byłam raz i .... wystarczy :mrgreen:


Cześć Agato, no w sumie Grecja nie zając :lol: jeśli chodzi o Chorwację to mi Hvar chodzi po głowie.
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 28.09.2017 10:41

... a kiedy cd :?: ... :wink: ...
Pozdrawiam.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 28.09.2017 12:23

kmichal napisał(a):... a kiedy cd :?: ... :wink: ...
Pozdrawiam.


Postaram się wieczorem coś ruszyć dalej :oops:
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 28.09.2017 12:26

Beata W. napisał(a):Postaram się wieczorem coś ruszyć dalej


... no to fajnie - bo ile można zbierać grzyby ... :wink: ...
Pozdrawiam.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 28.09.2017 12:29

kmichal napisał(a):
Beata W. napisał(a):Postaram się wieczorem coś ruszyć dalej


... no to fajnie - bo ile można zbierać grzyby ... :wink: ...
Pozdrawiam.


Zbierać to do upadłego :oczko_usmiech: Ale ile można je potem obrabiać :evil:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Między Morzem a Olimpem - Grecja 2017 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone