Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

miedzy Makarską a Dubrovnikiem

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
smolnik
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) smolnik » 30.07.2014 12:15

Mikromir - bardzo Ci dziękuję. Twoja odpowiedź wiele mi wyjaśniła.

Piszesz, ze były dość ciekawe okazje na apartamenty - w jakim przedziale cenowym? może masz coś godnego polecenia (jak coś to ślij adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.07.2014 12:33

smolnik napisał(a):Piszesz, ze były dość ciekawe okazje na apartamenty - w jakim przedziale cenowym? może masz coś godnego polecenia (jak coś to ślij adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl)

Szczerze mówiąc pod koniec sierpnia radziłabym jechać w ciemno, myślę, znajdziesz coś niedrogo blisko plaży. Ceny za apartmany wahały się najczęściej w przeliczeniu na osobę 10-15E w sezonie, choć drożej oczywiście też się da :wink: (koniec lipca). Znajomi wynajęli w Briście (3 rząd nad jadranką niestety, do morza 200m) duży ap. 6+2 za 80E + 5E klima (Villa Ivana Somine 6). Miałam w sezonie oferty 2+2 lub 2+3 od ok. 60E z Bristu, a w Podacy wynajęłam 3+2 za 50E (z klimą i taksem, bez widoku na morze). Jeśli chodzi o Brist, naprawdę dobrze byłoby poszukać na miejscu pod koniec sezonu, jeśli nie jedziecie z małymi dziećmi, tak aby znaleźć lokum nie przy jadrance, która przebiega przez miejscowość stosunkowo blisko brzegu.. Ludzie polecają dzielnicę Litnoga, tą od strony Gradaca, mnie spodobały się kameralne plaże wśród pinii z zejściem po schodkach od strony Podacy - jak kto lubi. Popatrz na kawałek centrum miejscowości (zoom):
https://marinas.com/view/marina/14251_Brist_Harbour
Pod koniec sezonu naprawdę można coś znaleźć, na pewno łatwiej niż bliżej Makarskiej, nawet sam Gradac może już być mniej zatłoczony, a tam znajdziecie jakieś rozrywki, bo Brist to mała wioska. Powodzenia :)
Kończę, bo po południu jadę do Czarnogóry i Chorwacji :hearts:
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
miedzy Makarską a Dubrovnikiem - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone