Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Miasta nocą....

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
quattrobb
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 26.06.2008
Miasta nocą....

Nieprzeczytany postnapisał(a) quattrobb » 10.08.2009 15:21

Witam chciałbym poznać wasze opinie i polecenia miast które były przez was odwiedzone. Gdzie warto zaglądnąć będąc wieczorem :) czyli czas poza plażą.

Pozdrawiam
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 10.08.2009 17:06

Myślę że każde miasto ma swój klimat wieczorem :wink: z tych co ja zwiedzałam najbardziej zachwyciła mnie Korcula, chociaż widok Splitu z góry w nocy również zachwycający :D
szrek27
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 761
Dołączył(a): 19.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 24.03.2014 21:36

Dubrownik :)
Załączniki:
DSCN3479a.jpg
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 24.03.2014 21:53

Alita napisał(a):Myślę że każde miasto ma swój klimat wieczorem

Zgadzam się w 100 %

Na uwagę również niewątpliwie zasługuje Trogir.
trogir.jpg

Nie mam fotki miasta zrobionej nocą,tę miniaturkę zaś wyszperałem w necie.

Pozdrawiam.
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 418
Dołączył(a): 11.12.2011
Split nocą

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 06.07.2016 18:09

hej, mam takie pytanie,

nigdy nie byłam w Splicie, próbowałam podejrzeć na kamerkach, ale niewiele widać

będę na przytani około północy, może około 1 w nocy, pierwszy prom będzie o 5.30 i tak się zastanawiam, czy można zostawić samochód i iść pozwiedzać Split nocą? są tam jakieś parkingi? budki, ktoś się kręci?

Ewentualnie, możemy spróbować usnąć w samochodzie, ale czy to bezpieczne w tym miejscu?

doradźcie proszę

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone