Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Metajna na wyspie Pag, a to było tak . . . . .

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gazinho
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) gazinho » 24.01.2015 23:56

Darkos napisał(a):
gazinho napisał(a):Odleciałem... super relacja! Gruntuje się moja decyzja w temacie urlopu 2015.
Dzięki!
Pozdrawiam


Miło, że się podobało :lol:


Twoja relacja "przybiła ostatniego gwoździa" i decyzja podjęta! Metajna 2015. Teraz szukamy lokum.
Jeszcze raz thx ;-)
marcin25
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin25 » 15.04.2017 15:46

Szkoda, że zdjęcia się już nie wyświetlają :(, bo też mam zamiar odwiedzić Pag :). Mimo braku zdjęć to fajnie się czytało :)
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 24.04.2017 10:59

marcin25 napisał(a):Szkoda, że zdjęcia się już nie wyświetlają :(, bo też mam zamiar odwiedzić Pag :). Mimo braku zdjęć to fajnie się czytało :)


Zdjęcia Żaba zjadła - też bardzo żałuję.

Fajnie że się podobała nasza przygoda.
Do dziś wspominamy, że były to jedne z "spoko" - jnych wakacji.
Pag jest wspaniały!

Pozdravki
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 24.04.2017 11:07

Pag jest fajny, ma taki unikalny klimat. Tylko że stosunkowo krótko jest tam ciekawa pogoda. No chyba że ktoś lubi wiatr i fale.
Gospodarz u którego mieszkałem mówił że pod koniec sierpnia to już się kończy sezon bo zaczyna wiać. I spotkać można jedynie pojedynczych turystów którzy są tam najczęściej przejazdem i zatrzymują się na 1-2dni żeby zobaczyć.
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 24.04.2017 11:12

adrianek90 napisał(a):Pag jest fajny, ma taki unikalny klimat. Tylko że stosunkowo krótko jest tam ciekawa pogoda. No chyba że ktoś lubi wiatr i fale.
Gospodarz u którego mieszkałem mówił że pod koniec sierpnia to już się kończy sezon bo zaczyna wiać. I spotkać można jedynie pojedynczych turystów którzy są tam najczęściej przejazdem i zatrzymują się na 1-2dni żeby zobaczyć.



Ja jedyny minus jaki bym postawił Pagowi - jako wyspie to duże zasolenie - i tylko tyle.
po wyjściu z wody białe plamki na brązowej opaleniźnie. :cry:
Reszta dla mnie jest OK.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 24.04.2017 11:36

adrianek90 napisał(a): Tylko że stosunkowo krótko jest tam ciekawa pogoda.

A co to znaczy?
Bo na miesiąc pobytu (łącznie) pogoda była cały czas.
To....stosunkowo krótko?

Darkos napisał(a):
adrianek90 napisał(a):Ja jedyny minus jaki bym postawił Pagowi - jako wyspie to duże zasolenie - i tylko tyle.

Większe jest w Wieliczce.
A i temperatury zgoła inne. :wink:

zawsze można jechać nad Balaton. :mrgreen:
Darkos napisał(a):Zdjęcia Żaba zjadła - też bardzo żałuję.

Gift.... :wink:
Obrazek

Obrazek
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 25.04.2017 07:06

-

Wiedziałem, że na Maurycego można liczyć.
Zwłaszcza w temacie Pag-u

Dzięki za prezent :D
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 25.04.2017 20:32

anakin napisał(a):A co to znaczy?
Bo na miesiąc pobytu (łącznie) pogoda była cały czas.
To....stosunkowo krótko?


Chodzi o to że podobno że z początkiem września zaczyna tam wiać (nie byłem tam we wrześniu) i generalnie jak widziałem w relacji jednej z forumowicze to faktycznie było wietrznie i dość pusto. Dlatego uwierzyłem gospodarzowi który mówił że tak jest.

Ja byłem W pierwszej połowie lipca. Nawet dwa dni czerwca zahaczyłem, to generalnie pogoda się rozkręcała z czasem.

W porównaniu do bardziej południowych części Chorwacji wydaję się że na Pagu gwarantowana pogoda trwa trochę krócej. Choć i to w tych czasach słów "gwarantowana" jest chyba przesadzone.

O to mi chodziło mówiąc że tam jest stosunkowo krótko pogodnie.
Ale mimo wszystko jestem tą wyspą zauroczony do tej pory.
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 25.04.2017 20:34

Darkos napisał(a):Ja jedyny minus jaki bym postawił Pagowi - jako wyspie to duże zasolenie - i tylko tyle.
po wyjściu z wody białe plamki na brązowej opaleniźnie. :cry:
Reszta dla mnie jest OK.


Dla mnie zasolenie nie stanowiło żadnego problemu... a jak sam zauważyłeś reszta jest OK.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Metajna na wyspie Pag, a to było tak . . . . . - strona 32
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone