Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Menorca - fall in love

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 07.09.2011 21:45

Zanęca nas, nieźle się zaczyna wieczór... :wink:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 07.09.2011 21:50

helen napisał(a):Eeeee? A ja się nie załapałam :roll:

Dla Ciebie Helen ...... wszystko. ............ przez 5 sek. :wink:
Ja nie lubię się pokazywać. Tak jakoś mam ...
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 07.09.2011 21:54

Zdążyłam, witaj :)

Niestety ja z Wami nie poflirtuję, padam z nóg.

Ja muszę swoje zdjęcie zmienić, mąż twierdzi, że wyglądam na nim jak Michael Jackson :roll:
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 07.09.2011 22:03

Nie zaczekasz na nowy odcinek Zante? Zaraz wrzucam piękną Pelagaki...

Męża pozdrów :wink:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 07.09.2011 22:06

Taka młoda i pada ..... :wink:

Co ja mam powiedzieć. Od rana na nogach, trochę pracy (zawodwej) i .... wyjazd na ranczo. Wykarczowane 5 korzeni po ściętych drzewach. Własnoręcznie, łopata i kilof. :!:
Jednak lata już nie te .... w kościach łamie. Przedtem Mykonos, zaraz później Minorka, teraz ranczo .... muszę odpocząć. :wink:
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 07.09.2011 22:11

No ale obie wyspy be :wink: To tak, jakbyś nigdzie nie był i nic nie widział :lol:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 07.09.2011 22:19

mahadarbi napisał(a):No ale obie wyspy be :wink: To tak, jakbyś nigdzie nie był i nic nie widział :lol:

Widział, widział.
Ja "fotograficznie" wszytsko załatwiam tj. zapamietuję. Pstryk ... i idę dalej. Ten "pstryk" jest dla mnie wystarczającym.
Natomiast tam gdzie naprawdę chcę być ..... foto z reguły nie robię lub bardzo rzadko. Patrzę i myślę ..... myślę i patrzę. Mam kilka takich miejsc a reszta, no coż, reszta jest dla innych. Musi być sprawiedliwie. :wink:
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 07.09.2011 22:28

woka napisał(a):Wykarczowane 5 korzeni po ściętych drzewach. Własnoręcznie, łopata i kilof. :!:
Jednak lata już nie te .... w kościach łamie.


Ale przyznaj, wczoraj też podobnie miałeś? Bo te niegrzeczności znikąd się przecież nie wzięły :wink: :lol:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 07.09.2011 22:54

Wczoraj to byłem wzorowym pracusiem w pracy. :wink: Grzeczniutki i miły.
Niegrzeczności ..... jakie i gdzie :?: (bo ja nic nie pamiętam).
:papa: na dziś dość.
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 07.09.2011 22:59

Tia... nie pamiętasz... :wink:
:papa:
wawerek
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wawerek » 08.09.2011 11:28

Jeśli autorka świetnej relacji nie pogniewa się, dorzucę inną ciekawą relację z Minorki, która znalazłem przeszukując internet;



http://kolumber.pl/g/142089-Minorka.%20 ... 0Balearach
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 09.09.2011 18:24

wawerek napisał(a):Jeśli autorka świetnej relacji nie pogniewa się, dorzucę inną ciekawą relację z Minorki, która znalazłem przeszukując internet;



http://kolumber.pl/g/142089-Minorka.%20 ... 0Balearach


Nie pogniewa się :) , podziękuje przy okazji za komplement . Relację czytałam przed wyjazdem, świetnie jest napisana i bardzo pasuje do moich wrażeń z wyspy, tam po prostu tak właśnie jest. Idealne miejsce na
chwilę oddechu
:)
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 09.09.2011 21:37

helen napisał(a):
aguha napisał(a):Mam, mam, mam, zwariowałam ze szczęścia... icon_hearts.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_wink.gif

Pasują idealnie - dzięki za podpowiedź z numerem icon_lol.gif


Jejuuuuu , nawet nie wiesz jak się cieszę, ogromnie, masz kawałek moich wakacji u siebie, kawałek Minorki. Teraz je zakładaj, foty rób a potem nie pozostaje Ci nic innego jak na Minorkę lecieć ;)


Na razie ich Wam nie przedstawię, bo mi nieco za skórę zalazły. Miały jechać jutro do Chorwacji, zwiedzać Hvar, ale za karę zostają w domu. Jadą za to moje dwa gigantyczne pęcherze :? :cry:

Tak to jest... chamska gira, pański obów :wink: :lol:

Oczywiście ja je zmogę, nie one pierwsze i pewnie niestety nie ostatnie robią mi takie kuku, taka moja wątpliwa uroda :twisted:
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 10.09.2011 14:47

Wróciłam z Minorki-dzięki, Helen, że mogłam z Tobą razem pozwiedzać!
Niezapomniane wrażenia, miejsce piękne!!! Pewno kiedyś skusi.....

Aguha zazdroszczę butów, ja niestety chwilowo nie mogę sobie pozwolić na ich zakup :( :( :( ale jak tylko się odkuję, to będą pierwszym zakupem na liście!
Ps. Z odciskami mam tak samo :twisted:
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 12.09.2011 18:01

Elizasz napisał(a):Wróciłam z Minorki-dzięki, Helen, że mogłam z Tobą razem pozwiedzać!
Niezapomniane wrażenia, miejsce piękne!!! Pewno kiedyś skusi.....

Aguha zazdroszczę butów, ja niestety chwilowo nie mogę sobie pozwolić na ich zakup :( :( :( ale jak tylko się odkuję, to będą pierwszym zakupem na liście!
Ps. Z odciskami mam tak samo :twisted:


Elizasz , cieszę się, że podróżowałaś z nami :)
Aguha , strasznie mi przykro, tak się cieszyłaś, ja z Tobą, a tu takie coś. Mam nadzieję, że szybko się poddadzą. Moje są bardzo grzeczne, dziś znowu były ze mną w pracy.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hiszpania - España

cron
Menorca - fall in love - strona 31
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone