Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Medulin - opinie dobre i złe

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3656
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 12.07.2015 06:49

Chavele napisał(a):Hejka, jadę do Medulina we wtorek, wolałabym południowe lub centralne wybrzeże ale jakoś w tym roku tak nagle nam wyszło i tylko na 7 dni więc nie chcemy tracić czasu na drogę. Mam nadzieję że moim dzieciom (5lat) będzie odpowiadać piasek w Medulinie, choć na kamyczkowych plażach w Baskej Vodzie czy w zatokach Żupy Dubrov. też się nie nudzili.

czy ktoś może podać alternatywne plaże w pobliżu, dużo było o Banjoli. która plaża w Banjoli, tak żeby nie same skałki, tylko trochę żwirku było dla dzieciaków? Czy w Kamenjak plaże są tylko skaliste, czy coś dla dzieciaków bezpiecznego też się znajdzie (gdzie?).


Może to pomoże,

http://www.medulinriviera.info/guide-medulin/beaches/medulin/
mspalony
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 15.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mspalony » 12.07.2015 08:34

Chavele napisał(a): żeby nie same skałki, tylko trochę żwirku było dla dzieciaków? Czy w Kamenjak plaże są tylko skaliste, czy coś dla dzieciaków bezpiecznego też się znajdzie (gdzie?).

Większość plaż w okolicy Medulinu i Permantury to skały, jednak nie mieliśmy problemu ze znalezieniem zejścia dla dzieci. Ps. W samym centrum Medulinu jest piaskopodobna plaża z bardzo płytką zatoką, ale my z niej niekorzytanliśmy - woda brudna, to coś co miało być piaskiem to zmielone muszle i straszny tłok .
Chavele
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chavele » 13.07.2015 21:30

wielkie dzięki! wyjeżdżamy o 4 rano :)
e-welina
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) e-welina » 13.07.2015 21:44

I jak ten Medulin? Ja wybieram się tam w niedzielę na dwa samochody w ciemno. Trochę się martwię o noclegi. Jest z czego wybierać?
mac641
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac641 » 14.07.2015 02:47

Hej Crocodyl. Czy możesz przesłać namiary na kwaterę na priv.
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 14.07.2015 05:04

Poszło na PW :papa:
Chavele
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chavele » 18.07.2015 09:23

Obawiałam sie tego Medulinu ale niepotrzebnie, na centralnej tej niby piaszczystej plazy byliśmy tylko looknąć piasek potwierdzam brudny, zmieszany z petami. Ludzi sporo, ale moze jakieś zalety są, planujemy ja wypróbować jutro. Pozostałe plaże Medulina sa super, żadnego tłoku, dużo mniejszy tłok niż we wrześniu w Baskiej Vodzie mieliśmy. Korzystamy z plazy przy campingu Kazela bo tu mamy kwaterę, jest ekstra. Brakuje mi tylko gór wokół jak w Dalmacji albo Baskiej. Ale skałki i kamienie sa ekstra, a krabów ze hej :D
Chavele
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chavele » 18.07.2015 09:27

Aaa i dzieciaki radzą sobie dobrze na skałkach bo to takie niewysokie, a z tutejszych kamieni można gigantyczne zamki budować.... :D
Chavele
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chavele » 18.07.2015 09:36

Nie wiem jak z noclegami w ciemno bo my zawsze rezerwujemy, nie lubię tracić czasu na mcu na szukanie i pytanie. Zwłaszcza teraz, jechaliśmy bez żadnego postoju noclegowego, późno przyjechaliśmy i całe szczęście ze mieliśmy zaklepany nocleg, dzieciaki były juz zmęczone. Ale w ciemno pewnie tez sie cos znajdzie, kwater wszędzie dużo.
Gosia77
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 17.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia77 » 18.07.2015 10:20

Właśnie wróciłam z Medulina.Ludzi dużo mniej niż w zeszłych latach.Pokoi do wynajęcia też dużo wolnych.My byliśmy w pensjonacie Leonardo .W centrum na piaszczystej plaży rozstawili trzy rzędy leżaków do wynajęcia i albo korzystasz albo rozkładasz sie na 1.5,m odcinku przy plaży.Da nas woda w zatoce była za ciepła...taka zupowa.Większość czasu spędziliśmy na plaży koło domu (kamienie pomiędzy ostatnią knajpką a kempingiem Kazela).Dwójka dzieci 6 i 7 lat zachwycone.Woda długo płytka z łagodnym zejściem więc mogły bezpiecznie pływać.
Chavele
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chavele » 24.07.2015 09:47

https://www.youtube.com/watch?v=_om6affJe_U nagranie ze snorkelingu w Medulinie, nie jest super jakości, bo nagrywane telefonem pod wodą, ale widać ogórki morskie, i jakieś rybki. trochę za płasko przy dnie trzymałam telefon i nie zbyt dobrze widać fantastyczne tamtejsze formacje skałkowe pod wodą.
https://www.youtube.com/watch?v=AqbQZBufTj8 tu krab którego wyłowiłam, małych przy skałkach jest cała masa jak tu:
https://www.youtube.com/watch?v=W_PFbCIi1gI
albo tu:
https://www.youtube.com/watch?v=QOPpBSidW-U
rafciokowalczyk
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafciokowalczyk » 27.08.2015 11:10

[quote="Crocodyl"]W czerwcu z całą pewnością nie trafisz na tłumy. W 2012 byłe w Medulinie właśnie w tym czasie (dokładnie na przełomie czerwca i lipca) i wszystko było OK. Co do plażowania to moim zdaniem warto zapakować całą rodzinę do samochodu i przejechać np. do Banjole gdzie dzieciaki i rodzice będą zadowoleni. Dużo zależy gdzie będziesz mieszkał w Medulinie. Jeśli nie masz jeszcze wybranego miejsca to mogę podesłać namiar na pensjonat przyjazny dla małych Cromaniaków (basen, bawialnia dla dzieci).

Bardzo proszę o nadesłanie namiarów na pensjonat w Medulinie - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
granat
Odkrywca
Posty: 93
Dołączył(a): 25.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) granat » 11.09.2015 12:29

Byliśmy z dzieciakami w lipcu w Medulinie i było świetnie. Jeśli chodzi o plażę to jest i piasek i żwirek i kamienie i skałki. Wszystko stosunkowo blisko siebie, więc każdy może wybrać co lubi. W samym miasteczku jest co robić wieczorem, mnóstwo konob i barów, fajna promenada w porcie i malusieńka starówka, która też ożywia się wieczorami. Ale są też miejsca, gdzie można znaleźć spokój. Oczywiście Medulin jest też doskonałą bazą wypadową do zwiedzania Istrii. Jeśli ktoś będzie zainteresowny to mogę podać na priv namiar na kwaterę, w której mieszkaliśmy (nam się podobała - stosunkowo nowa
i czysta a gospodarze mili i nie wtrącający się).

Pozdrawiam
monia1907
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 23.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia1907 » 02.01.2016 14:00

granat napisał(a):Byliśmy z dzieciakami w lipcu w Medulinie i było świetnie. Jeśli chodzi o plażę to jest i piasek i żwirek i kamienie i skałki. Wszystko stosunkowo blisko siebie, więc każdy może wybrać co lubi. W samym miasteczku jest co robić wieczorem, mnóstwo konob i barów, fajna promenada w porcie i malusieńka starówka, która też ożywia się wieczorami. Ale są też miejsca, gdzie można znaleźć spokój. Oczywiście Medulin jest też doskonałą bazą wypadową do zwiedzania Istrii. Jeśli ktoś będzie zainteresowny to mogę podać na priv namiar na kwaterę, w której mieszkaliśmy (nam się podobała - stosunkowo nowa
i czysta a gospodarze mili i nie wtrącający się).

Pozdrawiam


Poproszę o namiar w wiadomości prywatnej
granat
Odkrywca
Posty: 93
Dołączył(a): 25.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) granat » 15.01.2016 09:26

wysłałem
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Medulin - opinie dobre i złe - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone