Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Medulin - czy warto jechać

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pawełka
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 27.05.2005
Medulin - czy warto jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawełka » 05.01.2007 20:10

Kochani cro-(tu)bylcy
W latach poprzednich odwiedziliśmy Dalmację od Biogradu przez Trogir i Podgorę po Dubrownik. Jeżli chcecie podzielę się wrażeniami.
Ponieważ zawsze chciałem odwiedzić Pulę i Rijekę, w tym roku wstępnie zarezerwowałem pobyt w Medulin. Proszę o kilka informacji o miejscowości, plażach, okolicy ponieważ w necie NIC nie można znaleść. Każda informacja jest lakoniczna.

Pozdrawiam i dziękuję
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 05.01.2007 20:48

Pawełka napisał(a):Kochani cro-(tu)bylcy
W latach poprzednich odwiedziliśmy Dalmację od Biogradu przez Trogir i Podgorę po Dubrownik. Jeżli chcecie podzielę się wrażeniami.
Ponieważ zawsze chciałem odwiedzić Pulę i Rijekę, w tym roku wstępnie zarezerwowałem pobyt w Medulin. Proszę o kilka informacji o miejscowości, plażach, okolicy ponieważ w necie NIC nie można znaleść. Każda informacja jest lakoniczna.

Pozdrawiam i dziękuję


Fantastyczna miejscowość z plażą piaszczystą, dużą ilością kafejek, fajnymi miejscami do spacerów. Do tego świetna baza wypadowa do Puli, Rovinja, Poreća, Wenecji itp... Trochę tutaj: forum/viewtopic.php?t=12249&highlight=medulin i tutaj: http://www.medulin.hr/pocetna.htm Długo wahałem się żoną czy nie pojechać tam jeszcze raz... No , ale w końcu inne piękne miejscowości też trzeba zobaczyć, więc w tym roku na Rab :)
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3656
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 05.01.2007 21:59

moze ten link lepszy:

http://www.tzom.hr/
Pawełka
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 27.05.2005
Medulin

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawełka » 06.01.2007 12:06

Dziękuję serdecznie za linki do Twojego forum Bahama. Co do trasy - czyli przez Austrię po Klagenfurt a dalej na Ljubljanę.

Dzięki również Mirko za link do mapy, bo szukałem i dzięki Tobie mam sposobność zobaczyć gdzie i w jakiej okolicy jest moja kwatera. A to Biskupija.

Miłego wypoczynku w tym roku, i polecam Podgorę bo widoki i niespodzianki w tej okolicy są duże - klimat chorwacko - górski i burze jak w górach a za chwilę piękna pogoda. poza tym jest grze się przemieścić dalej, by cały czas nie wykładać ciała na słońce.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.07.2015 07:34

Poleci ktoś jakąś kwaterę w Medulinie lub okolicy ???
Beatka11091967
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 19.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beatka11091967 » 22.02.2016 18:03

Apartament Medulin Katikulic...polecam

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Medulin - czy warto jechać
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone