Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

medjugorie?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Joaśka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 02.09.2003
medjugorie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joaśka » 02.09.2003 18:10

Był ktoś w Medjugorie? ja będę tam jadąc od Dubrownika. Są jakieś problemy na granicyBIH? Pozdr
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 02.09.2003 21:15

Byłam.
Problemów na granicy w miejscowości Metković nie mieliśmy.
W odróżnieniu od znajomych, którzy musieli strzelać zawrotkę do hotelu po...zieloną kartę( zostawiwszy autko "pomiędzy" granicami).
A w Medjugorie...sholowali ich na parking policyjny :wink:
Było wesoło.
Pozdrawiam
Dorota
monaa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) monaa » 03.09.2003 10:57

A mnie w ogóle w tym roku BiH-owcy nie prosili o zielona karte. Za to kilka razy z duzym zainteresowaniem dokladnie ogladali nowy polski paszport (czerwony). :roll:
PZDR
Monika
Joaśka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 02.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joaśka » 03.09.2003 11:03

o no to jednak jakieś problemy mogą się pojawić. :?
monaa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) monaa » 03.09.2003 11:46

Paszport tylko ogladali, a sprawdzanie zielonej karty to standard.
PZDR
Monika
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.09.2003 22:15

A w moim przypadku (byliśmy z kolegą 2 samochodami), spojrzeli na rejestracje i powiedzieli: "Poljaki? to jechać" i nic od nas nie chcieli :)
Barnaba
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barnaba » 10.09.2003 10:38

Przy okazji zajedź do Mostaru - pięknie położone, smutne, zniszczone wojną miasto. Warto zobaczyć tylko ok 40 km od Medjugorie
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 10.09.2003 12:49

Warto zrobić te pare kilometrów......robi wrażenie....i skłania do refleksji.
pzdr
monaa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) monaa » 10.09.2003 13:03

Rzeczywiscie Mostar robi wielkie wrazenie. Te wszeszobecne slady wojny, wlasciwie nie remontowane ruiny domow, hoteli, zakladow, szybko przemykajace samochody SFOR (baza) sklaniaja do glebokich przemyslen i refleksji. A obok salony samochodowe najlepszych firm (Mercedes, Toyota) i to o takim wygladzie jakiego w Polsce mozna pozazdrosic.
Ale naprawde warto to zobaczyc. To miasto to kawal historii bratobojczej wojny.
PZDR
Monika

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone