Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Mecz Hajduczka czy to możliwe?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
henius34
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 25.02.2011 18:09

Witam Szanownych Cromaniaków!
Mam pytanko! Czy istnieje możliwość będąc w CRO pojechać na mecz Hajduka? Czy mozna kupić bilet bez problemów-czy trzeba mieć podobnie jak w Polsce identyfiaktory, jaka jest orientacyjna cena biletu i czy ktoś z Was był może na takim meczu? Pozdrawiam
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 25.02.2011 19:20

tu oficjalna strona klubu.. można wysłać zapytanie.
Pozdrawiam
tajemniczy
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tajemniczy » 25.02.2011 21:29

ja będę w CRO w 2 ostatnich tygodniach lipca z tego co czytałem to liga powinna tam ruszyć 23 lipca, więc jest szansa że jakiś mecz zachaczę ;-)
kamil1929
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 26.02.2011 07:07

Sie bedzie...
tajemniczy
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tajemniczy » 26.02.2011 09:03

się można zorganizować na miejscu.......... ;-)
Josko Bulic
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josko Bulic » 26.02.2011 11:03

henius34 napisał(a):Witam Szanownych Cromaniaków!
Mam pytanko! Czy istnieje możliwość będąc w CRO pojechać na mecz Hajduka? Czy mozna kupić bilet bez problemów-czy trzeba mieć podobnie jak w Polsce identyfiaktory, jaka jest orientacyjna cena biletu i czy ktoś z Was był może na takim meczu? Pozdrawiam
Witam Henius 34.Bez problemowo możesz kupicz bilet na mecz Hajduka .Na dzien meczu som otwarte punkti do spredażi biletuw w okolici stadiona ale lepje kupicz bilet w pamjontkowim sklepu kilka dni wczesznie.Cene som rużne. Zależi z kurim klubem gra i jake miesce chcesz miecz na stadionu.Zachodnia i schodnia tribuna jest drozsa od punoci na kturoj sie mieszczi Torcida .Bo z tribun oglondasz mecz i obserujesz szaleństwo Torcide i calom game rużno rodnich efektuw a na punoci jestesz ucesnikem tego szalenstwa i doswiatczasz fanaticznu miłoszći do klubu i barwach Hajduka .Cene dla tribune som od 70 do ponad 250 zl a na punoci okolo 50 zl .Bilet każdi może kupić nema żadnich specijalnich wimagania pszy kupńi bileta.Kedysz barzo czensto chodżilem bo sam jestem wielikim milosznikem Hajduka i Torcide. Nie steti ostatńich 8 lat nie jestem w możłiwosti aktiwnog dopingowania moje drużine na Poljudu ale zawsze jest w mojim srcu . :D Hajduk żivi vijećno :D
kamil1929
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 26.02.2011 14:32

Jasna sprawa :wink:
henius34
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 26.02.2011 19:26

dziękuje Josko za info. Szkoda tylko że Dinamo Zagrzeb ucieka Hajduczkowi - dzisiaj tylko remis, szkoda
Pawcio&Monia
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawcio&Monia » 28.03.2011 21:16

Z biletem nie ma problemu. My kupowaliśmy bilet na mecz ligi eurpejskiej z Żiliną w zeszłym roku w centrum Splitu w sklepiku z pamiątkami klubowymi. Niezapomniana atmosfera. Napewno w tym roku bedziemy ponownie :) Promem z Hvaru i jazda z....

pzdr
Pawlik
tajemniczy
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tajemniczy » 29.03.2011 09:03

kiedy w cro rusza liga?
fasi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) fasi » 29.03.2011 09:32

A kiedy w Pl rusza kolejny sezon? :wink:

Na razie na stronie ligi chorwackiej nie ma żadnych informacji odnośnie nowego sezonu.

Sezon 2010/2011 kończy się w Cro 21 maja. Zrobią sobie półtora miesiąca przerwy i wystartują prawdopodobnie około 23 lipca (podobnie jak w ubiegłym roku).

Warto zaglądać też tutaj
sito_zabrze
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 29.03.2011 20:53

Ja byłem na meczu Ligi Europejskiej w poprzednim roku, na meczu rewanżowym z Dynamem Bukareszt, do Splitu pojechaliśmy z Vodic 3h przed meczem, byliśmy 1,5h przed meczem, koło stadionu zaczęli zbierać się kibice, bilety kupowaliśmy 1 minutę, na stadion weszliśmy w 2 minuty, lekka kontrola i tyle. W porównaniu do Górnika na który czasami chodzę i innych naszych drużyn wejście szybkie i sprawne, kibice Hajduka przychodzą na stadion max pół godziny przed meczem i momentalnie zapełniają stadion. Oprawa meczu i doping powalają na kolana, byłem na paru meczach na zachodzie i paru stadionach w Polsce i nie ma porównania. Widać południowy temperament :lol: , zaznaczam jednak ze nie było żadnego hamstwa, nikt nie był pijany żeby sie przewracał ( u nas to norma ), miejscowi widzieli ze se robimy fotki na stadionie i podbijali do nas i pytali skąd jesteśmy, jak usłyszeli ze z Polski to robili se z nami fotki, oczywiście mieliśmy szaliki Hajduka kupione pod stadionem za ok. 25 zeta. Po meczu kolo stadionu był mały korek, ale po 15 minutach juz wyjezdzalismy ze Splitu, a stadion był praktycznie pełny ( niecałe 30 tys. ) ,więc organizacyjnie na piątkę. Polecam wszystkim , jeżeli macie pytania piszcie na gg 7464633

P.S. Nie trzeba żadnych identyfikatorów ,kart kibica itp, bilet i wchodzisz :twisted:
Ostatnio edytowano 30.03.2011 23:17 przez sito_zabrze, łącznie edytowano 1 raz
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 29.03.2011 21:12

Na wszystkich stadionach Dalmacji znowu się zaczyna :D ...
adashko
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) adashko » 23.06.2011 12:45

Panowie (a może i panie :]), jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o zwiedzanie stadionu Hajduka?

Ja będąc wczoraj, zaszedłem od strony Fan Shopu - wszystko pozamykane, otwarta była tylko restauracja klubowa, pytam czemu sklepik zamknięty - dostałem odpowiedź że jest przerwa wakacyjna i będzie nieczynne.

To samo z wejściem na stadion, chciałem pstryknąć parę fotek - złapałem jakiegoś pracownika klubu, który też rzucił tylko 'holiday break!' i skitrał się do biura :evil:

Kiedy zatem mam odwiedzić stadion i kupić pamiątki jak nie teraz? :?
Dziwna polityka klubu - nie chcą zarobić na turystach w 'gorącym okresie'?

Może wiecie w jakich terminach stadion będzie dostępny dla kibiców, bo z personelem nie za bardzo idzie się dogadać.

Słabo mówią po angielsku, zapraszali tylko na mecz z Barcą 23 lipca ale mnie już wtedy w Cro nie będzie...

Jedynym plusem mojej wczorajszej wyprawy do Splitu był fakt że po wizycie pod stadionem udałem się do galerii i kupiłem sobie koszulkę Hajduka w InterSporcie (przecena z 439 na 300Kn) :wink:
luk006
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 25.06.2011 12:06

adashko napisał(a): ... zapraszali tylko na mecz z Barcą 23 lipca ale mnie już wtedy w Cro nie będzie...
:wink:

A ja juz mam bilety :):):). Niestety na "Sjever" rozeszły się podobno w ciągu dwóch godzin, więc pozostał "Istok". Za to będzie lepszy widok na Torcidę.
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2017