Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Mecz Hajduczka czy to możliwe?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
chefren
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) chefren » 31.07.2016 13:09

Dasz sobie radę. ...jak staniesz ciut dalej to coś się znajdzie odpowiednio wcześniej...najważniejsze są tickety....jak będziesz patrzył na Google Maps to ja stawałem w trójkącie ulic Jobova - Jobova - Kaštelanska...tam są takie trzy wieżowce jak się przyjrzysz :) powodzenia pozdrav
osjann
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) osjann » 01.08.2016 21:10

Też będę wybierał się na mecz Hajduk Split -Dinamo i na googlach sprawdzałem, że obok stadionu są dwa lidle ;) może tam się znajdzie jakieś miejsce. Co do meczu to rzeczywiście będzie trzeba być trochę wcześniej. Chociaż jak widziałem frekwencję na ost. meczu Hajduka z Dinamo to nie ma chyba co się obawiać o bilety.
art2d
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) art2d » 02.08.2016 13:18

lidle, konzumy i przy nich parkingi to nie to samo co u nas:)
a może ktoś poleci jakąś dobrą "knajpę", gdzie z rodzinką można smacznie i w dobrych cenach posilić się przed meczem?
luk006
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 02.08.2016 15:21

Przed samym stadionem masz grile, gdzie koniecznie trzeba wciągnąć ćevapi z bułeczką, cebulą i ajvarem ;-)
mewa88
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) mewa88 » 04.08.2016 07:37

Też chciałem jechać na Dinamo ale gospodarz przez pomyłke kupił mi bilety na dzisiejszy mecz z FC Oleksandriya. Podejrzewam że frekwencja nie dopisze i atmosfera będzie ciut inna niż na meczu z Dinamem
luk006
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 05.08.2016 07:23

No nie do końca. Torcida na meczach pucharowych prezentuje się świetnie. Generalnie najbardziej ich ekscytują właśnie puchary i mecze z Dinamem. Opisz jak było.
mewa88
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) mewa88 » 05.08.2016 10:18

Było tak jak napisałeś :) 25 tys. ludzi, doping cały mecz, ogólnie wrażenia mega pozytywne. No i wygrna Hajduka 3-1 :) Na naszych stadionach takiej atmosfery nie ma, niestety. Tylko ten dojazd do Splitu... 40 km w 2 h. Autko zaparkowałem sobie na dużym parkingu przy ul. Ante Starčevića(1h - 6kn).
art2d
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) art2d » 11.08.2016 14:50

Byłem na Hajduk-Dinamo i ... było fantastycznie:). Rozpisywać się nie będę bo i tak wszystkiego nie opiszę. Pełny stadion, atmosfera przed, w trakcie i po meczu super! Doping z obu stron non stop, oprawa,...
Polecam każdemu!!!
mewa88
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) mewa88 » 11.08.2016 21:08

Tylko wynik mógłby być inny;)
osjann
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) osjann » 16.08.2016 07:03

Mecz Hajduk Split -Dinamo pierwsza klasa :) Oprawa rewelacja. Dinamo z taką grą myślę, że bez problemu wejdzie do l. mistrzów (musi wygrać z Salzburg). Jeśli chodzi o bilety na mecz polecam wcześniej kupić.

14074981_1261585240541622_1291445971_o.jpg
Jacck77
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 26.08.2016 20:49

Świetny mecz wczoraj w Splicie, eliminacje ligi Europy z Maccabi Tel-Aviv ,niestety przegrany w rzutach karnych. Bilety były do 90 do 160 kun. Ja kupiłem godzinkę przed meczem, zero problemu. Widzów około 18-20 tys. Śmieszne było to, że ceny dla 3 latka jak dla dorosłego.
bbbb1
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bbbb1 » 28.08.2016 11:05

Z biletami na mecz Hajduka jest różnie i w dużej mierze zależy z kim grają. W 2011 chciałem dostać się na mech pucharowy ze Stoke(0:1). I kiszka. Na kilka godzin przed meczem było pozamiatane. I jedynie koniki oferowali bilety. W 2012 r już byłem mądrzejszy i na mecz z Interem(0:3) bilety załatwił mi gospodarz za 230 kun(bez "marży"), który nawiasem mówiąc jest fanem Hajduka. Jechaliśmy na kilka aut i jako chyba jedyny na PL-tablicach jechałem z szalikami klubowymi uwiązanymi gdzie się dało. Już sam przejazd był ciekawym doświadczeniem i nawet sami fani Hajduka chyba byli nieco zdziwieni i głośno(baaardzo) witali się ze mną(jechałem z synem) wołając "OK Polska!!!". W obu przypadkach stadion zapełniony po brzegi. A atmosfera... Takiego czegoś u nas nie ma. Jeden wielki piknik. Wzruszającym obrazkiem było małżeństwo z kilkuletnim chłopcem ubranym w klubową koszulkę-wyglądał w niej przezabawnie, jakby w sukience. A już na stadionie atmosfera ze ho, ho. Nieco mnie zdziwiło(mając na uwadze naszych kiboli) tylko, że po przegranych meczach nie było jakiejś wrogości, a kibice na koniec podziękowali swojej drużynie odśpiewując hymn klubu(aż ciarki po plecach latały). Ale jeden kibic Hajduka rozbawił mnie do łez-tak intensywnie cieszył się ze straconych bramek, że skacząc z radości za każdym razem opróżniał puszkę z piwem. Na szczęście byłem 2 rzędy nad nim.
Załączniki:
Hajduk-Inter 40.JPG
Jacck77
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 28.08.2016 20:51

bbbb1 napisał(a):Z biletami na mecz Hajduka jest różnie i w dużej mierze zależy z kim grają. W 2011 chciałem dostać się na mech pucharowy ze Stoke(0:1). I kiszka. Na kilka godzin przed meczem było pozamiatane. I jedynie koniki oferowali bilety. W 2012 r już byłem mądrzejszy i na mecz z Interem(0:3) bilety załatwił mi gospodarz za 230 kun(bez "marży"), który nawiasem mówiąc jest fanem Hajduka. Jechaliśmy na kilka aut i jako chyba jedyny na PL-tablicach jechałem z szalikami klubowymi uwiązanymi gdzie się dało. Już sam przejazd był ciekawym doświadczeniem i nawet sami fani Hajduka chyba byli nieco zdziwieni i głośno(baaardzo) witali się ze mną(jechałem z synem) wołając "OK Polska!!!". W obu przypadkach stadion zapełniony po brzegi. A atmosfera... Takiego czegoś u nas nie ma. Jeden wielki piknik. Wzruszającym obrazkiem było małżeństwo z kilkuletnim chłopcem ubranym w klubową koszulkę-wyglądał w niej przezabawnie, jakby w sukience. A już na stadionie atmosfera ze ho, ho. Nieco mnie zdziwiło(mając na uwadze naszych kiboli) tylko, że po przegranych meczach nie było jakiejś wrogości, a kibice na koniec podziękowali swojej drużynie odśpiewując hymn klubu(aż ciarki po plecach latały). Ale jeden kibic Hajduka rozbawił mnie do łez-tak intensywnie cieszył się ze straconych bramek, że skacząc z radości za każdym razem opróżniał puszkę z piwem. Na szczęście byłem 2 rzędy nad nim.

Z całym szacunkiem i niczego nie umniejszając Hajdukowi, bo jestem jego wielkim fanem, ale naprawdę nie mamy czego się wstydzić. Powiem nawet więcej jest kilka meczy ligowych w Polsce, które atmosferą co najmniej dorównują tej
ze stadionu Poljud. Derby Hajduk- Dinamo niczym nie odbiegają od naszego klasyka Lech - Legia. Obecnie ultrasi Legii i Lecha prezentują się o wiele lepiej od ultrasów Torcidy. W innych aspektach kibicowskiego rzemiosła jesteśmy również wyżej w wielu rankingach. Atmosfera na meczach ligowych z Dinamem w Splicie jest wspaniała, ale także zdarzają się drobne scysje na trybunach.
Żeby nie było , nie jestem fanem Lecha i Legii, ale bywam na ich meczach.
razpol
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 29.08.2016 12:35

Ano i tu się zgadzam, pojawiają się tu opinie, że u nas takiej atmosfery nie ma, ale to mogą pisać ludzie, którzy na równorzędnych do chorwackich derbów, meczów nie byli.. :) I nie tylko.. Bo z grubsza biorąc to polska liga ma wiele więcej meczów z dobrą kibicowską otoczką..
art2d
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) art2d » 29.08.2016 14:58

Atmosfera jest super, doping też i wygląda to trochę inaczej niż u nas. Lepiej/gorzej to zależy co kto lubi. Mi bardzo przypadły te melodyjne zaśpiewki.
Jest za to rzecz, której tam nie widziałem a u nas zdarza się i to raczej często. W dniu meczu z Dynamem mimo tego, że było ponad 30 tys kibiców nie widziałem w mieście, pod czy na stadionie żadnego "zgona" tj osoby co przesadziła z %. Nikt też się nie zataczał, nie było widać jakiś agresywnych pijackich grupek zaczepiających ludzi.

Rozbawiła mnie jedna rzecz. Po meczu zauważyłem, że na wcześniej ruchliwej drodze koło stadionu (łączeni 5 pasów) na jej środku zaparkowały sobie auta:))) Dodam, że nie była to ulica zamknięta na czas meczu- ruch odbywał się normalnie, nie licząc kilkudziesięciu aut na jej środku:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

Mecz Hajduczka czy to możliwe? - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2017