Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Mecz Hajduczka czy to możliwe?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
luk006
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 26.08.2014 16:11

Poniżej info gdzie i za ile można nabyć bilety na najbliższy mecz z Dinamem:
http://hajduk.hr/vijest/u-prodaji-ulazn ... agreb/4937

A gdyby ktoś wybierał się na mecz z Dnieprem - niestety biletów nie ma i nie będzie :( .
luk006
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 24.10.2014 22:32

Cześć Wam.
Niestety wiele wskazuje na to, że moja druga - podobno lepsza połowa - nie zgodzi się, by jechać do `naszych` Kaśteli po raz któryś tam, gdyż twierdzi, że po raz n-ty w to samo miejsce to mija się z celem... Co za tym idzie raczej z meczów Hajduczka w przyszły m roku nici :-(. Ale gdzieś tam mam uknuty `Plan B`i może uda się namówić żonę na Istrię. A stamtąd już rzut beretem na Kantridę, by zobaczyć Armadę i Rijekę. Patrząc na tabelę i na to co robi Rijeka w LE, jest szansa, że i w przyszłym roku w sierpniu byłaby szansa obejrzeć jakieś fajne mecze w lidze i w LE. No i tu pytanie - czy ktoś był na meczach Rijeki i może podzielić się wrażeniami? Jak z wejściem? Ceny biletów pewnie sobie wygooglam ale również mile widziane. Czy na Istrii i na Kvarnerze również panuje religia Rijeki, podobnie jak w Dalmacji Hajduka? Jak prezentuje się na żywo Armada? Podobno to trzecia siła w Chorwacji po Torcidzie oraz BBB. Za wszystkie informację będę bardzo wdzięczny.
tajemniczy
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tajemniczy » 17.03.2015 13:03

W miniony weekend kibice Górnika Zabrze odwiedzają Split przy okazji meczu Hajduk - Dinamo.

Chorwacja w marcu - elegancka ;-) 8) Przedsmak wakacji idealny ;-)

Mała wzmianka w lokalnej gazecie :

1800457_839264219470640_7158961306011695374_n.jpg
kamil1929
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 30.03.2015 19:22

KOZACKO. :D
Rafał-Gremlin
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał-Gremlin » 19.06.2015 11:07

Witam Wszystkich-Za tydzień pierwszy raz jadę do Chorwacji.Chcę zwiedzić stadion Hajduk Split czy jest to możliwe? Czy można wejść na bieżnię ? Czy trzeba wykupić jakiś bilet? Proszę o informacje i dziekuję.
arb
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 19.06.2015 12:24

Odpowiadając krótko: Tak możesz podjechać na Poljud.

Z moich doświadczeń: jeśli chodzi o zwiedzanie to jak się trafi - czasem można wejść po prostu i zwiedzić biura klubu + wyjść na bieżnię, pójść na sjever i tak dalej - nikt Ciebie nie zaczepi, bo po co. Dopóki nie biegasz po murawie - nie ma problemu. Czasem trafi się jakiś ochroniarz któremu dasz tam parę kun i po sprawie. Mi nikt nigdy żadnych biletów nie sprzedawał. Ale to mi się tak trafiło.

Tymczasem strona Hajduka podaje precyzyjnie ceny biletów:

http://hajduk.hr/klub/stadion/posjet

Cijene

Odrasli - 35,00kn
Djeca od 6 do 12 godina - 20,00 kn
Za grupe preko 15 osoba - 20 % popusta
Školske ekskurzije (uz prethodnu najavu) - 20,00 kn

Otvorenog svakog dana
Upiti i rezervacije na mobitel +385 (0)99 2552 166 ili
na email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.

Więc warto byłoby chyba zadzwonić albo napisać maila i zapytać się, gdyż może od mojej ostatniej zwiedzanej wizyty jakoś to unormowano.
Rafał-Gremlin
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał-Gremlin » 21.06.2015 19:47

Dziękuję za info.Pozdrawiam
damianołódź
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianołódź » 08.07.2015 14:38

http://gnkdinamo.hr/hr/novosti/vijesti/ ... bjede.html

I znaj da bog, zna za sveto ime to, sveto ime Dinamo! I u nebou s njim, i u pakao, Bad Blue Boys i Dinamo!!!
Vidimi se u Maksimiru
Ale szczęście być w czasie Derbi w Chorwacji.
annauvb
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) annauvb » 27.09.2015 16:56

Poljud 19.09.2015
Mecz Hajduk Split - Dinamo Zagreb
Prawie 18 tys. kibiców, w tym mój mąż i ja :)

Przesyłam kilka zdjęć. Nie robiliśmy ich dużo, bo śledziliśmy co się działo na murawie, no i obok nas - na trybunach. A działo się dużo... To był mecz Hajduka. Atakowali ciągle, ale z błędami i niecelnie.
Oboje nie jesteśmy zagorzałymi fanami piłki nożnej, ale chcieliśmy choć jeden raz pokibicować Hajdukowi. Wcześniej przymierzaliśmy się do meczy, ale podczas wakacji mieszkaliśmy w Trogirze lub w Starim Gradzie i wieczorny powrót do kwatery mi się nie uśmiechał. W tym roku mieszkaliśmy w samym Splicie i nie było problemu z przemieszczaniem się.
Od samego początku przy wybieraniu kwatery powiedzieliśmy sobie, że jeśli bilety nie będą jakoś straszliwie drogie, to pójdziemy na mecz. Pierwszy i może ostatni raz. Wszystko jedno przeciw komu będzie grał Hajduk. Trafiliśmy na derby. Szczęście nowicjusza? Możliwe :)

Nasze zdjęcia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Torcida dała czadu. Był dym i race.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Garstka kibiców Dinama

Obrazek

Wynik jaki widać. Szkoda, bo tym razem Dinamo wcale nie było lepsze.

Obrazek

Poniżej jeszcze skrót meczu (znalezione na YT):
https://www.youtube.com/watch?t=18&v=FVKmesjnslk
oraz dwa filmiki z Torcidą:
https://www.youtube.com/watch?v=J2HLomgpXw0
https://www.youtube.com/watch?v=azBbx2_VRCY

P.S. Czy ktoś z Was był na tym meczu?
Mleczek
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mleczek » 07.10.2015 14:59

Ja byłem na tym meczu z dziewczyną i koleżanką. Wrażenia niezapomniane, mieliśmy bilety na sektor JUG-U. Cała otoczka, oprawa i nawet samo spotkanie przyprawiało o dreszczyk emocjii. Petardy hukowe przy takiej akustyce brzmią jak wybuch bomb, do tego niesamowicie głośny doping - przeżycie na całe życie! Byliśmy pierwszy raz, ale na pewno przy kolejnej okazji wybierzemy się znów!
annatb
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) annatb » 30.03.2016 13:07

Bez problemu w tamtym roku kupiliśmy 4 bilety na mecz.
Dzieciaki miały radości po pachy :-)

IMG_2357.jpg

IMG_2378.jpg

IMG_2357.jpg
Załączniki:
IMG_2384.JPG
art2d
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) art2d » 25.07.2016 11:11

witam

Tak się składa, że w trakcie mojego pobytu, 10 sierpnia, wypada mecz z Dynamem Zagrzeb. Chcę się wybrać na niego z rodziną. Poczytałem trochę i mam kilka pytań do tych co byli już na Hajduku
1. Czy trybuna Istok jest ok żeby tam być z dziećmi (młodsze 9 lat)?
2.Czy w tym centrum handlowym w Kasteli, można kupić bilety w dniu meczu. Jadąc od strony Trogiru mam po drodze.
3. Czy pod stadionem są parkingi? Na googlach za bardzo nie widać. Może wiecie gdzie najlepiej zaparkować-mile widziany adres do navi
luks
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) luks » 25.07.2016 21:24

Witam
Przyłączam się do pytania. Czy w dniu meczu można nabyć bilety i gdzie ewentualnie je można nabyć? (przypłyniemy promem z Brać)
chefren
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) chefren » 31.07.2016 11:12

Witam....Też będę na tym meczu i pierwszy raz uda mi się zobaczyć całą najlepsza trójkę cro ekstraligi . Choć dopiero przyjade to z tego co pamiętam z 2014 to :

1. Wszystkie ważne informacje o biletach i godzinach są podawane na stronie klubowej http://www.hajduk.hr
2.Bilety sprzedają pod stadionem ( taki mecz lepiej być wcześniej ) na rynku w Splicie w sklepie klubowym i w dwóch galeriach w mieście.
3.Jesli chodzi o parkowanie to niema zbyt dużo miejsca chociaz jest parę parkingów ale chorwaci parkują gdzie chcą a policja stojąca obok przymyka na to oko i jest to normalne u nich.Ja parkowałem koło bloków za stadionem.
4.Bylem na trybunie Istok i było tam sporo rodzin z dziećmi także nie powinno być jakiegoś kłopotu choć na meczu z Szachtarem Karaganda było 25 tysi.

Ja będę na pewno na meczu z Dinamo , Rijeką i może na czwartej rundzie LE jak będzie dobre losowanie. Polecam bo jest super atmosfera i chóralne ich śpiewy aż chce się tam być.

Majstor s mora i vidimo se Hajdukovci :)

Pozdrawiam
art2d
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) art2d » 31.07.2016 12:19

a czy możesz podać ulicę przy której są te bloki. Bilety pewnie ogarnę tylko z parkingiem może być gorzej.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

Mecz Hajduczka czy to możliwe? - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2017