Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Maslinka na Long Island ;)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8658
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 15.08.2018 16:43

Fantastyczne widoki :!:
O ile dotąd patrzyłam na wyspę nieco z rezerwą to tym odcinkiem mnie kupiłaś :oczko_usmiech: .
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 478
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 15.08.2018 18:32

A ja po relacji Boboo miałem sprecyzowane plany na wakacje 2019. Teraz już sam nie wiem. :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.08.2018 19:46

piekara114 napisał(a):Jak byliśmy na wakacjach w Orebicu do podjechaliśmy do Kuny, pod kościół i pod osiołki... A dlaczego o tym piszę? Pewnie i tu na Twoim Long Island zrobiłabym sobie zdjęcie z osiołkiem i za pewne znowu bym usłyszała żartobliwe osiołek z osiołkiem :mrgreen: :mrgreen:

No dobra, ja też sobie zrobiłam zdjęcie z osiołkiem :mrgreen: Nie chciałam wrzucać, bo jestem na nim nieuczesana :P Ale co tam, niech będą dwa osiołki :oczko_usmiech::

2018-07-20-17h06m39 (Custom).JPG


Małż oczywiście też ma zdjęcie z cyklu Osiołek z osiołkiem :P

Max Power napisał(a):Widoki niesamowite, też bym pewnie tak lewitował:)

Musiałam unieść się jeszcze wyżej, żeby jeszcze lepiej widzieć 8)

marze_na napisał(a):Fantastyczne widoki :!:
O ile dotąd patrzyłam na wyspę nieco z rezerwą to tym odcinkiem mnie kupiłaś :oczko_usmiech: .

Cieszę się :mrgreen:

Bratwojciech napisał(a):A ja po relacji Boboo miałem sprecyzowane plany na wakacje 2019. Teraz już sam nie wiem. :papa:

Hehe, kombinuj, kombinuj :oczko_usmiech:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.08.2018 19:54

Po relacji maslinki wszyscy na Dođi na dugi otok :wink: :lol:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.08.2018 20:19

maslinka napisał(a):
piekara114 napisał(a):Jak byliśmy na wakacjach w Orebicu do podjechaliśmy do Kuny, pod kościół i pod osiołki... A dlaczego o tym piszę? Pewnie i tu na Twoim Long Island zrobiłabym sobie zdjęcie z osiołkiem i za pewne znowu bym usłyszała żartobliwe osiołek z osiołkiem :mrgreen: :mrgreen:

No dobra, ja też sobie zrobiłam zdjęcie z osiołkiem :mrgreen: Nie chciałam wrzucać, bo jestem na nim nieuczesana :P Ale co tam, niech będą dwa osiołki :oczko_usmiech:
:D Ja mam gorsze, bo oboje z osiołkiem jesteśmy en face a po plazowaniu to wiadomo uczesanym się nie jest, więc osiołek ma lepszą fryzurę ode mnie :D
Ostatnio edytowano 15.08.2018 22:40 przez piekara114, łącznie edytowano 2 razy
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 15.08.2018 21:47

Klify od strony wody!!!! Poproszę. Widok bajkowy jest, płynąc wzdłuż nich.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.08.2018 21:56

Janusz Bajcer napisał(a):Po relacji maslinki wszyscy na Dođi na dugi otok :wink: :lol:

No nie wiem, jakoś po zeszłorocznej relacji wszyscy nie pojechali na Vis :wink:

Fajna piosenka, wpada w ucho :oczko_usmiech:

piekara114 napisał(a)::D Ja mam gorsze, bo oboje z osiołkiem jesteśmy en face a po plazowaniu to wiadomo uczesanym się nie jest, więc osiołek ma lepszą fryzurę ode mnie :D

Jak tak lubisz osiołki, to mam dobrą wiadomość - jeszcze się pojawią :D

ruwado napisał(a):Klify od strony wody!!!! Poproszę. Widok bajkowy jest, płynąc wzdłuż nich.

Będziesz musiał trochę poczekać, bo płynęliśmy wzdłuż nich niecały tydzień później. Ale więcej klifów (z góry) pojawi się już w jutrzejszym odcinku :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.08.2018 22:01

maslinka napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Po relacji maslinki wszyscy na Dođi na dugi otok :wink: :lol:

No nie wiem, jakoś po zeszłorocznej relacji wszyscy nie pojechali na Vis :wink:

Fajna piosenka, wpada w ucho :oczko_usmiech:

Vis daleko, Dugi Otok bliżej :wink:

Mnie wiele piosenek chorwackich wpadło w ucho :wink: :lol:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 15.08.2018 22:32

Widoki piękne, miejsce też,.... wiem bo byłem :D
Interesują mnie plażyczki ukryte wśród skał, do których można dotrzeć kajakiem. Te lubię najbardziej :P
Te wcześniejsze skałki przypominają okolice Jakišnicy, tylko coś słabo tam z miejscami do lądowania :roll:
Wiem z wcześniejszych Twoich relacji, że też lubicie takie plaże, także czekam cierpliwie 8)
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 15.08.2018 22:37

Poczekam :papa:
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 16.08.2018 10:29

maslinka napisał(a):Przy wjeździe do Parku jest budka, w której kupujemy bilety. Trochę podrożało od ostatniego roku czy dwóch (z tego, co czytałam). Koszt zwiedzania Telašćicy to 40 kun od osoby i bilety są ważne tylko przez 24 godziny, nie przez 2 dni, jak było kiedyś.


I tak jest tanio (wspominając wizytę w NP Mljet - 125 Kn/os....), nie mówiąc już o Modrej Špilji na Biševie...

maslinka napisał(a):Gdzieś czytałam, że wyspa, jest wtedy, gdy rośnie na niej przynajmniej jedno drzewo. W przeciwnym razie mamy do czynienia z hridem, czyli grzebieniem.


Ciekawe z tym rozróżnieniem - nie słyszałem dotąd o tym. Sounds legit 8) ...choć w tłumaczeniu hrid najczęściej bywa po prostu skałą :D

Ależ te widoki w kierunku południowym... 8O 8O 8O
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5744
Dołączył(a): 06.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 16.08.2018 12:11

Przyjemnie napawać się (choćby i wirtualnie) takim cudnymi widokami :) .
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 16.08.2018 12:42

Habanero napisał(a):Widoki piękne, miejsce też,.... wiem bo byłem :D

Byłeś stacjonarnie na Dugim Otoku, czy na wycieczce w Telašćicy?

Habanero napisał(a):Wiem z wcześniejszych Twoich relacji, że też lubicie takie plaże, także czekam cierpliwie 8)

Z malutkimi, ukrytymi wśród skał, na wyspie jest trochę problem, ale znajdziemy całkiem duże i tylko dla nas :D

Marsallah napisał(a):Ciekawe z tym rozróżnieniem - nie słyszałem dotąd o tym. Sounds legit 8) ...choć w tłumaczeniu hrid najczęściej bywa po prostu skałą :D

Wg słownika to również rafa, ale grzebień w tym kontekście, mz, bardziej pasuje 8)

Marsallah napisał(a):Ależ te widoki w kierunku południowym... 8O 8O 8O

Trudno oderwać wzrok :D

Nefer napisał(a):Przyjemnie napawać się (choćby i wirtualnie) takim cudnymi widokami :) .

Zaraz będzie ciąg dalszy, tylko mam prośbę - gibnijcie stronę :D
shaman72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 27.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) shaman72 » 16.08.2018 12:46

Ach te widoki.....znowu zaczynam tęsknić a przecież nie dawno przyjechałem ;) :oczko_usmiech:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 16.08.2018 12:47

shaman72 napisał(a):Ach te widoki.....znowu zaczynam tęsknić a przecież nie dawno przyjechałem ;) :oczko_usmiech:

Ja zaczęłam tęsknić, jak tylko wróciłam, a właściwie już na autostradzie :D

OK, piszę następny odcin 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Maslinka na Long Island ;) - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone