Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 14.06.2009 10:47

Kurcze , anias to ja wypatruje Twojego powrotu aż mi oczy łzawią , od kiedy wyjechaliście wpadam na forum codziennie a tu proszę...Zaniedbałem tego "obowiązku" przez kilka dni ( mam usprawiedliwienie :D ) a Ty tu już szalejesz na całego...A tak chciałem być pierwszym "czytaczem"Twojej relacji... :(
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 14.06.2009 10:54

Leszek W napisał(a):Świetna relacja. Miałem okazję być w Zatonie trzy lata temu - zupełnie inne widoki - tłum, gwar, muzyka na plaży - basen wypełniony dzieciakami. Nin natomiast urokliwy, spokojny, jakby czas w nim się zatrzymał. Gdzieś wyczytałem, że na poletkach koło tego miasteczka uprawiano ryż (!!!), ktoś inny mówił, że to solany jak w Pagu. Przy wjeździe po prawej stronie faktycznie były jakieś zalewiska, ale nigdy się nad tym nie zastanawiałem.



Leszku dzięki za uświetnienie mojej relacji Twoimi fotkami. :) Pewno w Zatonie byłeś w sezonie i stąd takie tłumy. W ostatnim tygodniu maja miałam wrażenie,że jesteśmy sami, ale już w pierwszym tygodniu czerwca zaczęli zjeżdżać Niemcy. Bardzo dużo ich w ośrodku, jakieś 90 %. Ciekawe czemu akurat wybierają ten ośrodek? Są bardzo pozytywnie nastawieni do nas, Polaków. Rozmawiając z jedną z rodzin, powiedzieli mi, że są ze wschodnich landów.
A co do Ninu, widzę, że tłumów tam nie było. :) Chyba turyści omijają to senne miasteczko. Też widziałam pola o których piszesz. Gdzieś czytałam, że są to solanki, ale głowy za to nie dam :lol:
Pozdrawiam serdeczxnie.
Leszek W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 14.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek W » 14.06.2009 11:04

Witaj! co do Niemców, to faktycznie stanowili zdecydowaną większość, przeważnie z dziećmi, zapewne lubią to miejsce z tych samych powodów co my. Mimo tłumów było spokojnie, mam porównanie z Novalją. Nin senny, spokojny, świetny klimat dla pragnących odpocząć od hałasu, no i te piaszczysto-błotniste plaże.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 14.06.2009 11:19

SVIBANJ napisał(a):Kurcze , anias to ja wypatruje Twojego powrotu aż mi oczy łzawią , od kiedy wyjechaliście wpadam na forum codziennie a tu proszę...Zaniedbałem tego "obowiązku" przez kilka dni ( mam usprawiedliwienie :D ) a Ty tu już szalejesz na całego...A tak chciałem być pierwszym "czytaczem"Twojej relacji... :(


Cześć SVIBANJ.

Faktycznie zaczęłam szaleć, ale tylko dlatego, że wszyscy mnie motywują.
:oczko_usmiech: No i szkoda mi, że co dobre się szybko kończy. Mieliśmy trochę przygód i chciałabym się nimi podzielić.
Cieszę się, że tu Jesteś. Pamiętam, że interesowałeś się rejsami na wyspę Galesnjak. Niestety nie spotkałam się, by pływały stateczki. :cry: Może w sezonie łatwiej trafić. Mam nadzieję, że Tobie się uda. :)
Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę miłej niedzieli. :coool:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 14.06.2009 11:42

janniko napisał(a):
Fajna relacja, no i uznanie (jak to się tera mówi - szacun) za twój życiowy optymizm i tę trochę "naiwną" radochę! To w sensie pozytywnym!
Teraz wszędzie jest tyle anonimowości, nadmiernej ostrożności, pokazowości, pozoranctwa, i co gorsza, wszechobecnego racjonalizmu.
A w twojej relacji rzuca się w oczy otwartość i szczerość przekazu! Nazwałem to przewrotnie "naiwnością", bo tak to prawdopodobnie by określił ten skrajnie racjonalny świat!

Dzięki... no i fotki niczego sobie. Szczególnie te widoczki na zachmurzone burzowe niebo nad morzem. Jakieś takie niesamowite kolory ci wyszły!
Jaki to aparacik?
Nie zastanawiałaś się nad lustrzanką?

pozdro


Witaj janniko[

Optymistką jestem i mam nadzieję, że marzenia się spełnią. W końcu dotykałam i to kilka krotnie paluch Grzesia z Ninu. :wink: :lool:
Masz rację ludzie są anonimowi, albo często coś udają. Lubie to forum cenie sobie wypowiedzi niektórych osób. Może nigdy nie będę miała możliwości poznania niektórych forumowiczów w tzw. realu. Postanowiłam napisać malutki skrawek historii mojego życia, małe radości i czasem smutki.
Aparaty którymi pstrykaliśmy fotki to: Fuji FinePix S7000 oraz Doroty Nikon D50. Też myślimy o lustrzance od dawna bo nasz Fuji jest zbyt wolny :(. Co do marki lustra to chyba też Nikon ze względu na ergonomię i inne cechy (myśleliśmy o Olympusie z systemem 4/3 ale te odpadły w przedbiegach po wzięciu go w ręce ;) - jest po prostu zbyt mały.
Pozdrawiam serdecznie.
PS. A córcia pilnie uczy się języków. :lol: Pewno się przydadzą, nawet język żydowski. :wink: :lol:
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 14.06.2009 12:31

...interesowałeś się rejsami na wyspę Galesnjak. Niestety nie spotkałam się, by pływały stateczki. :cry: Może w sezonie łatwiej trafić. Mam nadzieję, że Tobie się uda...


Miło mi że pamiętałaś :) ale pod wpływem opinii Katarzyny Z Wyspy :D postanowiłem nie nawiedzać Galesnjaka. Chyba faktycznie będzie dla niej (wysepki :D ) lepiej jeżeli jak najdłużej pozostanie dzika, bezludna i nie deptana...

A co do Twojej relacji to czytam z prawdziwa przyjemnością a zdjęcia to już prawdziwa rozkosz dla oczu :D . Pozdrawiam serdecznie
zauroczona
Croentuzjasta
Posty: 227
Dołączył(a): 20.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zauroczona » 14.06.2009 13:09

Za oknem deszcz od rana, moje wakacje dopiero za 2 m-ce... Bardzo przyjemnie było poczytać o regionie, którego raczej nigdy nie biorę pod uwagę wybierając lokum na wakacje. Na pewno zatrzymam sie w Zadarze :) Dzięki Aniu :)
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 14.06.2009 13:21

zauroczona napisał(a):. Na pewno zatrzymam sie w Zadarze :) Dzięki Aniu :)


To ja dziękuję, że mogłam w czymś pomóc. :coool:

Ten region tak często pomijany przez cro - maniaków ma coś w sobie. trzeba się do niego przekonać i nie porównywać. :D
Cieplutko pozdrawiam i życzę dużo słońca.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 14.06.2009 14:00

:papa: :papa:

Widzę, że pieski na łódeczce w porciku w Zadarze mają się dobrze :)
dorota19
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota19 » 14.06.2009 17:47

Plumek o mało do Was nie zawitaliśmy w tym roku w drodze do Splitu :lol:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 14.06.2009 20:43

Plumek napisał(a)::papa: :papa:

Widzę, że pieski na łódeczce w porciku w Zadarze mają się dobrze :)


Plumku pozdrawiam ciepło. :) Miło, że tu wpadłaś.
W Zadarze widziałam tylko jednego małego białego pieska,:lol: który rozbroił mnie całkowicie. :wink: :lol:

:papa: :papa: :papa:
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 14.06.2009 20:57

Śliczna :) relacja ;) , czekam na kolejny odcinek :)
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12729
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 14.06.2009 21:30

Aniu, zakończył się długi weekend poza domem - wreszcie i ja mogę dołączyć do tych, co już Cię powitali i razem z Tobą rozkoszują się 8) urokami Zatonu, Zadaru, Ninu... Cieszę się, że spełniła się jakaś część z Twoich marzeń :D .
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 14.06.2009 21:56

Adamie już niebawem kolejny odcinek. :D Świetnie, że Jesteś ze mną w podróży. 8)

Danusiu tak myślałam, że pewno bywasz gdzieś na wyjeździe. Jestem ciekawa o jakich nowych przygodach nam opowiesz? :D
Miło, że tu zajrzałaś. Faktycznie jakąś część swoich marzeń staram się zrealizować. :?
Cieszę się, że byłam w Chorwacji. Niestety po takich wyjazdach zawsze pozostaje niedosyt. :(....
Pozdrawiam.
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 14.06.2009 22:16

anjas napisał(a):[b] ...Niestety po takich wyjazdach zawsze pozostaje niedosyt. :(....


No i bardzo dobrze :D Właśnie dlatego powinnaś rozpocząć przygotowania do następnej wyprawy. Akcja Chorwacja 2010 tuż tuż ...Marzenia już masz, naklejka na samochodzie jest... no to jeszcze tylko kilka drobiazgów do dopięcia ...a czasu niewiele.. :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2009 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone