Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pestka2912
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 24.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pestka2912 » 05.07.2009 16:09

anjas napisał(a):
pestka2912 napisał(a):
Witaj Anjas. po twojej relacji wróciły wspomnienia, my byliśmy w Holiday dwa lata temu właśnie w apartamentach i wspominamy to fantastycznie.Nasz synek (wówczs 4-latek) był przeszczęśliwy- piaszczysta plaża z placem zabaw , basen ze zjeżdżalnią i mnóstwo innych atrakcji...aż miło wrócic do tamtych dni .W tym roku riwiera makarska a dokładnie Podaca i już powoli się szykujemy bo wyjeżdzamy w czwartek .. pozdrawiam :lol:


Hej pestka.

Cieszy mnie fakt, że powróciły Ci miłe wspomnienia z pobytu. :D
Tez wspominam ciągle ten nasz pobyt. Ja z córcią byłyśmy tam bardzo szczęśliwe. :D Choć wcześniej pewno omijałabym tego typu ośrodki szerokim łukiem.... Jednak mając dzieci i jeśli chce się zapewnić atrakcje ośrodek ten to strzał w dziesiątkę. 8)

Fajnie masz.... Już niedługo wyjazd do cudownej Chorwacji..... Nam pozostaje zimny prysznic na ogródku. :lol:

Gorąco pozdrawiam i życzę bardzo udanych i niezapomnianych wakacji!!!! :hut: :papa:


mam tylko nadzieję że pogoda dopisze bo podobno ostatnio różnie bywało ale my od trzech lat mamy szczęście..
marc-jana
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 05.07.2009
ogromna prosba

Nieprzeczytany postnapisał(a) marc-jana » 05.07.2009 20:21

do bywalych w okolicach Zadaru.Byłam w cro kilkakrotnie ale zawsze w Dalmacji południowej.W tym roku chcemy jechać w oklice Zadaru.To maja byc rodzinne /ja mąż,12 letni syn/,spokojne wakacje ale nie na zupełnym odludziu :? Mam na oku apartamenty w Bibinje i NIn-Zdrijac /po tygodniu na kazde miejsce.Macie wrażenia odnośnie tych miejscowości.czy faktycznie są
spokojne -czy może aż za.Jakie są tam plaże -szczególnie ta w NIn ,mnie trochę martwi -te bana,błota-da sie tam amatorsko ponurkowąć/tzn.poogladac dno- czy to takie płytkie bajorko.Brardzo wielka
prosba owasze komentarze bo muszę ewentualnie szybko wysłać zaliczkę.
adamiasty
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamiasty » 05.07.2009 21:17

Przed dwoma dniami wróciliśmy z Ninu. Był to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji, więc nie mam porównania. Moim zdaniem Nin jest spokojnym uroczym zakątkiem, który warto odwiedzić. Jeśli komuś za spokojnie, to zawsze można wyskoczyć do pobliskiego Diklo, czy Zadaru. Plaża piaszczysta, woda ciepła i płytka, dopiero kilkadziesiąt metrów od brzegu ma około dwóch metrów. Nie rezerwowałem wcześniej apartamentu i jak się później okazało, była to dobra decyzja, gdyż co drugi domek był pusty i mogłem wybrać ten, który nam najbardziej pasował. Byłem z żoną i dwójką dzieci (5 lat i 16 mcy)
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 06.07.2009 13:32

pestka2912 napisał(a):
mam tylko nadzieję że pogoda dopisze bo podobno ostatnio różnie bywało ale my od trzech lat mamy szczęście..


Na pewno pogoda dopisze! :D Bądź dobrej myśli.... Nie uwierzę, żeby nie było pogody w lipcu albo w sierpniu. :lol: W czerwcu to różnie bywa... Już się wyziębiło, teraz czas na upały! :) A jakby odpukać pogoda kaprysiła, zawsze możecie pojechać na wspaniałe wycieczki. Nie będziecie się nudzić.
Trzymam kciuki! 8)
Miłego dnia.
Karol099
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 628
Dołączył(a): 25.04.2004
Re: ogromna prosba

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karol099 » 07.07.2009 10:59

marc-jana napisał(a):do bywalych w okolicach Zadaru.Byłam w cro kilkakrotnie ale zawsze w Dalmacji południowej.W tym roku chcemy jechać w oklice Zadaru.To maja byc rodzinne /ja mąż,12 letni syn/,spokojne wakacje ale nie na zupełnym odludziu :? Mam na oku apartamenty w Bibinje i NIn-Zdrijac /po tygodniu na kazde miejsce.Macie wrażenia odnośnie tych miejscowości.czy faktycznie są
spokojne -czy może aż za.Jakie są tam plaże -szczególnie ta w NIn ,mnie trochę martwi -te bana,błota-da sie tam amatorsko ponurkowąć/tzn.poogladac dno- czy to takie płytkie bajorko.Brardzo wielka
prosba owasze komentarze bo muszę ewentualnie szybko wysłać zaliczkę.


Wg mnie Bibinje jest super, ale to dla każdego kwestia gustu, jak to mówią jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu buty śmierdzą. Na plaży spokojnie można ponurkować.
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 09.07.2009 12:43

Lidia K napisał(a):Niestety czasu wystarcza mi tylko na rzut okiem na zdjęcia :( , niezwykłe tempo, jestem zaskoczona, bo przez ostatnie 2 tygodnie nie mam czasu na cro a tu tyle się dzieje. Poczytam w całości po czerwcu ale jestem i wrócę do przeżywania na nowo.



I wróciłam do poczytania na spokojnie Twojej relacji. Warto było.
Byłam pod wrażeniem już w poprzednim roku ale ten wyjazd musiał być jeszcze ciekawszy i był jeszcze bardziej urozmaicony. Tyle wrażeń i przygód i niestety czasami stresu (bolący ząb Korolci, awaria auta i nie życzliwi mechanicy. Przez te dwa tygodnie zobaczyliście tyle miejsc, że gdybyś nie napisała, że jesteś niepełnosprawna ruchowo, gdybyś nie dała zdjęć na których widać, że korzystasz z pojazdu napędzanego rękoma, nie domyśliłabym się, że masz jakiekolwiek trudności z przemieszczaniem się. Podziwiam takich ludzi i podziwiam Ciebie za to, że realizujesz swoje marzenia. A pasją poznawania i zwiedzania zarażasz swoje otoczenie i na Twoich czytelników.
Dzięki za subiektywne pokazanie wieeeeelu miejsc, które było Wam dane zobaczyć. Udało się Wam i poopalać, pobawić i poleniuchować - był czas na "Lato w Toskanii" i na spokojne zwiedzanie.

Brawo dla Karolci za zajęcie I miejsca w konkursie i wygrania dla Wszystkich najlepszej nagrody - pysznych chorwackich jakże upragnionych przez dzieci - lodów:D :D :D . Dyplom wisi na ścianie?

Na koniec o pogodzie. Lato jak widać za oknem nas w tym roku nie rozpieszcza, zmienna jakaś ta pogoda się zrobiła i żaden wyż rosyjski albo azorski od półtora miesiąca nie zagościł na chociaż trzy dni. Myślę, że w Chorwacji podczas Twojego urlopu było jednak więcej słońca.
A jeszcze coś, w moim plecaczku na dnie są zawsze rękawiczki i opaska na głowę (czasem ją używam jako szalika) i kilka razy w czerwcu się baaaardzo przydały.

Pozdrawiam
Lidia
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 11.07.2009 12:50

Lidia K napisał(a):
I wróciłam do poczytania na spokojnie Twojej relacji.


Cieszę się, że moja pisanina wbudziła zainteresowanie. :-)

Lidia K napisał(a): Tyle wrażeń i przygód i niestety czasami stresu (bolący ząb Korolci, awaria auta i nie życzliwi mechanicy


No tak...przygód trochę mieliśmy. Ale z drugiej strony czym byłyby wakacje bez nich? .;-)

Lidia K napisał(a): Gdybyś nie napisała, że jesteś niepełnosprawna ruchowo, gdybyś nie dała zdjęć na których widać, że korzystasz z pojazdu napędzanego rękoma, nie domyśliłabym się, że masz jakiekolwiek trudności z przemieszczaniem się. Podziwiam takich ludzi i podziwiam Ciebie za to, że realizujesz swoje marzenia. A pasją poznawania i zwiedzania zarażasz swoje otoczenie i na Twoich czytelników.


To prawda czasami ciężko jest się do czegoś przyznać. Może z prostego powodu.... żeby nie być odrzuconym. Jednak pomyślałam sobie, a co mi szkodzi pokazać, że też tak można zwiedzać. Wiem trochę mniej niż inni, ale mogłam być w tych bardzo ważnych dla mnie miejscach.
No i mam ciągłą nadzieję, że to moje korzystanie z pomocy jest tylko tymczasowe. :-)


Lidia K napisał(a):Udało się Wam i poopalać, pobawić i poleniuchować - był czas na "Lato w Toskanii" i na spokojne zwiedzanie.


Tak, urlop uważam za jeden z moich lepszych. nie było upałów, ale dla mnie to i lepiej. Gdyby było gorąco pewno nie chciałoby mi się zwiedzać i nie miałabym takiego zapału. A tak mobilizowałam siebie i towarzystwo

A Toskania też mi się zamarzyła. Może kiedyś.....

Lidia K napisał(a):Brawo dla Karolci za zajęcie I miejsca w konkursie i wygrania dla Wszystkich najlepszej nagrody - pysznych chorwackich jakże upragnionych przez dzieci - lodów:D :D :D . Dyplom wisi na ścianie?


Dziękuję w imieniu Karolinki.
Dla mnie to nie lada wyczyn. Biedna nie dość, że nie znała języka to wygrała z grupą okołu 40 dzieci,a do tego tańczyła w sweterku i kapeluszu.
Podziwiam, że się nie zniechęciła.
Dyplom oprawiony i wisi na honorowym miejscu. :-)

A Karolinka jeszcze do dziś przeżywa, nie te tańce tylko sam wyjazd do Chorwacji. Tą pierwszą noc w trasie. Niby nic takiego, a jednak wywarło na Niej wrażenie. Dzieci co innego zapamiętują i co innego spostrzegają. Cieszę się, że złapała bakcyla podróży, tak jak ja. :-)



Lidia K napisał(a):Na koniec o pogodzie. Lato jak widać za oknem nas w tym roku nie rozpieszcza, zmienna jakaś ta pogoda się zrobiła i żaden wyż rosyjski albo azorski od półtora miesiąca nie zagościł na chociaż trzy dni.
A jeszcze coś, w moim plecaczku na dnie są zawsze rękawiczki i opaska na głowę (czasem ją używam jako szalika) i kilka razy w czerwcu się baaaardzo przydały.


Pogoda faktycznie niezbyt łaskawa, a szczególnie w naszym kraju. Trochę mogłoby być cieplej.
Ale pewno wczasowicze w Cro już nie narzekają. :-)
Dla mnie najlepszą porą na wypoczynek jest czerwiec. I tak idąc Twoją radą i shtrigi będę już pamiętała o rękawiczkach ;-) , a przynajmniej o ciepłych polarkach i krytych butach.

Mam nadzieję, że spotkamy się w niejednym temacie na forum, a może kiedyś, gdzieś na trasie. :-)
Serdecznie pozdrawiam i życzę pogodnego dnia.
Ania. :papa:
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 14.07.2009 18:17

Aniu, mam jeszcze jedno pytanie :)
Będziemy we wrześniu kilka dni w Biogradzie i planuję stamtąd jednodniową wycieczkę do Ninu (dzięki Twojej relacji :D ) i Zadaru.
Nin ma być pierwszy i zanim pojedziemy do Zadaru chcę wygospodarować trochę czasu na plażowanie, żeby dzieciaki trochę odpoczęły. Czy koło Ninu są jakieś fajne plaże czy może lepiej podjechać do Zaton Holiday Village i tam trochę poplażować??
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 14.07.2009 22:04

JoannaG napisał(a):Nin ma być pierwszy i zanim pojedziemy do Zadaru chcę wygospodarować trochę czasu na plażowanie, żeby dzieciaki trochę odpoczęły. Czy koło Ninu są jakieś fajne plaże czy może lepiej podjechać do Zaton Holiday Village i tam trochę poplażować??


Joasiu, a w jakim wieku masz dzieciaczki?

Holliday....świetny wybór, dużo atrakcji dla dzieciaków, ale w sezonie pewno bardzo dużo ludzi :) i możesz być lekko zniesmaczona. Jednak na wygłupy w wodzie to super miejsce. Bardzo bezpieczne! Jak wiesz do wyboru: basen lub morze. Zawsze można wyrobić sobie zdanie i zobaczyć jak to jest w takich turystycznych kombinatach. :-) Byłam z Karolką w Petrćane, fajna, mała miejscowość. Inaczej jednak patrzyłam na te miejsca będąc w czerwcu. Nie było ludzi, wszędzie luzy i swoboda. Miejscowość bardzo mi się spodobała. Ma taki swój urok i klimacik.

W samym Ninie jest plaża piaszczysta, gdzie znajduje się lecznicze błotko. Są drogowskazy i łatwo tam trafić. Niestety ja tam nie plażowałam. :-( Wiem, że na forum łatwo znaleźć informacje o Ninie. :-)

Fajnie masz, że już niedługo jedziecie. .. Dziś mnie taka mała tęsknota naszła, że chetnie pojechałabym do Cro. :lol: , a tu trzeba czekać rok....
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 15.07.2009 09:06

Dzieciaki mają 6 i 3 :)
Będziemy tam we wrześniu, więc aż tak tłoczno nie będzie. Jednak wolimy spokojniejsze miejsca :)
Basen w Zatonie to raczej odpada, bo jest chyba dla mnieszkańców Holiday Village a nam chodzi jedynie o odpoczynek między zwiedzaniem Ninu i Zadaru. Poszukam jeszcze o tych plażach koło Ninu, bo to chyba byłoby prostsze.

Dziękuję i pozdrawiam :)
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 23.02.2010 08:24

:D Aniu przeczytałam Twoją relację Wielkie Brawa !! Powinnaś zacząć pisać przewodniki Masz lekkie pióro i dar przekazywania informacji :)
Obejrzałam dokładnie Split i chyba też kupię sobie Dioklecjana:))

Gratuluję pięknej córeczki ma piękne oczy:) Niech zdrowo rosnie i dalej będzie pociechą dla mamy i taty Pozdrawiam Cię serdecznie;)
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 23.02.2010 08:58

Witaj Muliness.

Bardzo mi miło przeczytać takie ciepłe słowa od Ciebie. :)
Spełniłam swoje marzenia, Dioklecjan stoi na honorowym miejscu i "cieszy oko". :-) Chciałabym jeszcze powrócić, bo niedosyt to mam. Spodobał mi się Split i często oglądam zdjęcia. :-)

A w tym roku również po cichutku myślę o pięknej Chorwacji, tylko nie wiem czy coś z tego wyjdzie.

Faktycznie coś jest magicznego w tym kraju. :D

Również pozdrawiam Cię gorąco i czego mogę życzyć? :arrow: Niezapomnianych wojaży w Cro!!!!....... 8)
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 23.02.2010 09:16

:D Zrób wszystko aby tegoroczny wyjazd wypalił koniecznie!!!. Może wybierz miejsce gdzie łatwo będzie ci się dostać do Splitu i będziesz mogła tam spędzić więcej czasu. Tym bardziej , że tak fascynuje cię sztuka antyczna (Co widać; czytając Twoją relację) .
Wiem , że byłaś niezadowolona z pogody ja martwię się w drugą stronę jak to bedę zwiedzać w upałach , których nie lubię. Na cudowną opaleniznę nie mam co liczyć nie taką bozia dała karnację :) Poprostu kobietkom się nie dogodzi:)ale myśl o Chorwacji uda sie napewno idzie już wiosna koniec zimowania :) Budzimy się do życia jak niedżwiedzie;)

Ciesze sie i dziękuje za życzenia to będzie mój debiut w Cro i tak jak Ty mam różne obawy jak to będzie co to będzie:) Czekam zatem na wiadomosć gdzie w tym roku jedziesz:)
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 23.02.2010 11:08

Dobrze wyczułaś :arrow: jestem fanką antyku. :D ..... Antyk jednak musi poczekać. ;-).....No dobrze, zdradzę tajemnicę co i jak w tym roku. :)

Będzie to na pewno króciutki urlop, bo Karolcia idzie już do szkoły, ale w czerwcu w długi weekend chciałabym wyskoczyć gdzieś blisko do CRO i żeby tak mieć wszystko i piękne góry, trochę zabytków i lazurowe morze, taką małą "miniaturkę Dalmacji" i wybór padł na :arrow: wyspę KRK i Baškę. :)

Na razie zbieram cenne informacje, Karolcia żyje już tym wyjazdem i ja też.
Myślę, że pogoda powinna być dla nas łaskawsza, ale tego niestety nie przewidzimy. :wink:

A mój debiut w Chorwacji rozpoczęłam od Riwiery Makarskiej :arrow: cudnie :!:
O nic się nie martw będzie dobrze i spotka Cię zapewne fantastyczna przygoda.

Pozdravki. :)
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 23.02.2010 12:39

Ania W napisał(a): Będzie to na pewno króciutki urlop, bo Karolcia idzie już do szkoły, ale w czerwcu w długi weekend chciałabym wyskoczyć gdzieś blisko do CRO i żeby tak mieć wszystko i piękne góry, trochę zabytków i lazurowe morze, taką małą "miniaturkę Dalmacji" i wybór padł na :arrow: wyspę KRK i Baškę. :)
No to sie cieszę i gratuluję podjęcia kolejnej "męskiej" decyzji :D :D :D

:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2009 - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone