Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 27.06.2009 11:10

mutiaq napisał(a):Ajajajaj!
Poczytałam, pooglądałam, masz fantastyczną córę! :)
Pięknie opisane :)
Serdecznie pozdrawiam!
:D



O hey mutiaq

Pewno już nie możesz doczekać się wyjazdu?.... No ja myślę, że też cosik naskrobiesz. Pamiętam, że jedziesz na Pag... Chyba się nie mylę?

A córci przekazałam pochwały.
:D Chodzi dumna jak paw ( lubi te ptaszki ), że tylu cro - maniaków Ją polubiło. :lol:

Przesyłam moc pozywnej energii. :coool:
Goocio
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 04.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goocio » 27.06.2009 11:19

fenomenalna relacja - mam nadzieje ze moja pierwsza wizyta w CRO tez bedzie taka - juz za 2 tygodnie :D
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 27.06.2009 11:23

Goocio napisał(a):fenomenalna relacja - mam nadzieje ze moja pierwsza wizyta w CRO tez bedzie taka - juz za 2 tygodnie :D


Witaj Goocio!

Rozumiem, że też się wybierasz do Zatonu? :D Chętnie chciałabym powtórzyć wyjazd.... Ale cóż może za rok. ;-)

Życzę udanego pobytu. W Chorwacji zawsze jest fajnie. :D
A 2 tygodnie zlecą nie wiadomo kiedy.
Pozdrawiam.
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 27.06.2009 22:26

anjas napisał(a):Czego mogę Ci życzyć?..... Przede wszystkim szerokiej drogi i pogody! Mam nadzieję, że będzie. Inaczej też się zwiedza jak się nie ma małych dzieci.


Dobra pogoda na pewno nam się przyda, w tym roku niestety nas nie rozpieszcza. A nasze dzieci rzeczywiście nie są już małe... Ale w tym roku zamiast dorosłego Piotra, jedzie z nami jedenastoletnia siostrzenica mojego męża, Julia. Z dwoma postrzelonymi nastolatkami też będziemy musieli mieć oczy dookoła głowy. Ale przynajmniej Filip będzie miał towarzystwo, oni doskonale się dogadują. Dziękuję i pozdrawiam z równie pochmurnego Olsztyna :D
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 30.06.2009 09:32

Dopiero teraz trafiłam na tę relację - super i piękne zdjęcia. My w tym roku wyspa Pag - i właśnie zachęciłaś mnie do odwiedzenia Ninu. Zadar też musimy powtórnie odwiedzić bo pewnie od 2002 roku się troszkę zmienił.
Ale mam pytanko - jak tobie nauczycielce udało się wyjechać w trakcie roku szkolnego ? Bo mnie zostaje tylko lipiec i sierpień. Podziwiam i pozdrawiam,
dorota19
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota19 » 30.06.2009 11:21

Hetera napisał(a):Ale mam pytanko - jak tobie nauczycielce udało się wyjechać w trakcie roku szkolnego ? Bo mnie zostaje tylko lipiec i sierpień. Podziwiam i pozdrawiam,


Odpowiadam - proponuję przeczytać jeszcze raz uważnie choć sam początek relacji, a odp. sama się nasunie.

Udanego urlopu :lol: A Nin koniecznie zobaczyć, bo jest uroczy.
Goocio
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 04.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goocio » 30.06.2009 17:33

anjas napisał(a):
Goocio napisał(a):fenomenalna relacja - mam nadzieje ze moja pierwsza wizyta w CRO tez bedzie taka - juz za 2 tygodnie :D


Witaj Goocio!

Rozumiem, że też się wybierasz do Zatonu? :D Chętnie chciałabym powtórzyć wyjazd.... Ale cóż może za rok. ;-)

Życzę udanego pobytu. W Chorwacji zawsze jest fajnie. :D
A 2 tygodnie zlecą nie wiadomo kiedy.
Pozdrawiam.


My lecimy do Makarskiej - przez Plitvice
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 30.06.2009 17:36

Goocio napisał(a):
My lecimy do Makarskiej - przez Plitvice


A my byliśmy rok temu niedaleko Makarskiej, a dokładnie Zivogosce - Blato. Było fantastycznie i tego Tobie i Rodzince życzę!!! :papa:
laciatek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 192
Dołączył(a): 15.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) laciatek » 30.06.2009 19:08

Anjas,
miałam nie wchodzić na forum, żeby się nie szczuć, bo planowaliśmy czerwcową Chorwację, ale w 5 m-cu ciąży stwierdziłam, że nie dam rady odbyć takiej podróży i polecieliśmy spontanicznie do Tunezji, było super, ale to nie Chorwacja :(, a tu taka fajna relacja i mnie wciągnęła, że plany może na przyszło rok takie cichutkie są :). Byłam ciekawa Twoich wrażeń ze Splitu, bo do Trogiru nikt nie ma wątpliwości, no i ta przygoda z autkiem, dobrze, że nie na początku, bo można się zastanawiać czy to nie jakieś fatum :), my mamy Opla taką babcię, że zawsze zastanawiam się czy dojedziemy :). Ale wszystko dobre, co się dobrze kończy :)
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 30.06.2009 19:23

Dzięki laciatku, że dotarłaś do mojej relacji.... I po pierwsze bardzo Ci gratuluję!!!! Fajnie, że byliście gdzieś na wczasach, zawsze to piękne słońce. Nas pogoda w tym roku nie rozpieszczała, za to trochę zobaczyliśmy pięknych miast :) A ośrodek w sam raz dla Ciebie za rok. Dużo było tam młodych mam z bardzo malutkimi bobasami.

A ta mała przygoda z autkiem nie była aż taka straszna. jedynie poznałam lenistwo Chorwatów... Ale cóż w końcu to południowcy. :wink:

Serdecznie pozdrawiam. 8)
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 30.06.2009 19:42

Allle numer !!!
Anjas - kiedy zaczynałaś pisać tą relację ... właśnie wyjechałam w Bieszczady.

Jak wróciłam ... i zajrzałam na cro ... to Twoja relacja urosła do stron 8.

Nie spojrzałam na datę w temacie ... .
Więc minęłam ją jako ... odświeżoną :wink: z ubiegłego roku.

Pomyślałam sobie nawet: ooo! byłyśmy w ubiegłym roku niemal w tych samych miejsach (stacjonowaliśmy wtedy w Petrčane).

Dopiero dziś, już niemal całkiem na luzie, przeglądam relacje i ... proszę bardzo !!! :D anjas właśnie wróciła z campu Holliday Village 8)

Wieczorkiem TU wrócę i z ogromną przyjemnością spojrzę Twoimi oczyma na Zaton i okolice bliższe i dalsze.
Po tym spojrzeniu ... na pewno poznamy się lepiej :wink: :lol:

Pozdraviam serdecznie :)
laciatek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 192
Dołączył(a): 15.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) laciatek » 30.06.2009 21:04

anjas napisał(a):A ośrodek w sam raz dla Ciebie za rok. Dużo było tam młodych mam z bardzo malutkimi bobasami.


Nie jestem przekonana do takich dużych ośrodków, na fotkach fajnie wygląda, zaplecze i w ogóle, ale wolę bardziej kameralne apt., za to bliżej miasta, zresztą z tego co widziałam, to Chorwaci mają atrakcje dla maluszków, zobaczymy, z dwoma szkrabami może zmienimy poglądy :)
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 01.07.2009 18:21

a to ja napisał(a):Wieczorkiem TU wrócę i z ogromną przyjemnością spojrzę Twoimi oczyma na Zaton i okolice bliższe i dalsze.
Po tym spojrzeniu ... na pewno poznamy się lepiej :wink: :lol:

Pozdraviam serdecznie :)



Witaj..... Witaj....

Bardzo mi miło, że tu zajrzałaś! :D

A ja tam wiedziałam, że w tamtym roku stacjonowałaś w Petrčane :wink:
Czytałam Twoje wypowiedzi co warto zobaczyć w Pn. Dalmacji i inne na forum, które łatwo zaleźć. :)
Dużo mi pomogły.... I za to dziękuję.

Żal mi , że tak późno odkryłam Petrčane.... Bardzo urokliwa i ciekawa miejscowość. Może jeszcze kiedyś zawitam znów.....

Mam nadzieję, że moje spojrzenie na Cro spodoba się. :wink:
I również mam nadzieję, że choć przez to forum i relacje poznamy się!


Serdecznie pozdrawiam.
Ania.
:)
pestka2912
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 24.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pestka2912 » 05.07.2009 13:44

anjas napisał(a):Witaj ona_007

Bardzo jest mi miło, że pozytywnie odebrałaś moją relację i wyruszysz do Chorwacji. :D

Spokojnie z maleństwem możesz jechać. Domki są dobrze wyposażone i świetnie są usytuowane. Widziałam tam rodzinki z bardzo malutkimi dziećmi. Tak jak pisałam ośrodek jest bardzo i to bardzo rodzinny. :) Na pewno będziecie zadowoleni, starsza córeczka też - tyle tam atrakcji.

Życzę wspaniałego pobytu i pogody, a po wakacjach daj znak czy się podobało... :D

Łukasz chyba mnie telepatycznie wyczułeś. Myślałam, że coś Cię nie widać na forum, a tu proszę, takie miłe zaskoczenie. :lol:

Już Jesteś po wakacjach we Włoszech, czy dopiero przed Wami?....

A co do naklejki....mój "niedobry" maż po powrocie, przy myciu auta odkleił .... :evil: i trzeba nową zamówić....
A Ciebie chętnie będę wyglądać.... :wink: :D ...


Witaj Anjas. po twojej relacji wróciły wspomnienia, my byliśmy w Holiday dwa lata temu właśnie w apartamentach i wspominamy to fantastycznie.Nasz synek (wówczs 4-latek) był przeszczęśliwy- piaszczysta plaża z placem zabaw , basen ze zjeżdżalnią i mnóstwo innych atrakcji...aż miło wrócic do tamtych dni .W tym roku riwiera makarska a dokładnie Podaca i już powoli się szykujemy bo wyjeżdzamy w czwartek .. pozdrawiam :lol:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 05.07.2009 13:59

pestka2912 napisał(a):
Witaj Anjas. po twojej relacji wróciły wspomnienia, my byliśmy w Holiday dwa lata temu właśnie w apartamentach i wspominamy to fantastycznie.Nasz synek (wówczs 4-latek) był przeszczęśliwy- piaszczysta plaża z placem zabaw , basen ze zjeżdżalnią i mnóstwo innych atrakcji...aż miło wrócic do tamtych dni .W tym roku riwiera makarska a dokładnie Podaca i już powoli się szykujemy bo wyjeżdzamy w czwartek .. pozdrawiam :lol:


Hej pestka.

Cieszy mnie fakt, że powróciły Ci miłe wspomnienia z pobytu. :D
Tez wspominam ciągle ten nasz pobyt. Ja z córcią byłyśmy tam bardzo szczęśliwe. :D Choć wcześniej pewno omijałabym tego typu ośrodki szerokim łukiem.... Jednak mając dzieci i jeśli chce się zapewnić atrakcje ośrodek ten to strzał w dziesiątkę. 8)

Fajnie masz.... Już niedługo wyjazd do cudownej Chorwacji..... Nam pozostaje zimny prysznic na ogródku. :lol:

Gorąco pozdrawiam i życzę bardzo udanych i niezapomnianych wakacji!!!! :hut: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2009 - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone