Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marusici 2007

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 08.10.2007 14:41

Ostatnie dwa dni...

Jako że ostatni dzień pobytu zbliżał się nieubłaganie,czas który nam pozostał spędzaliśmy głównie na plaży, chcąc wchłonąć jak najwiecej tego ciepła i słońca chorwackiego, żeby tak na całą zimę starczyło.Po konieczne zakupy wybierał się samotnie mój mąż, a ostatniego dnia wrócił nawet z prezentami dla swoich trzech bab :D .Z tegorocznym pobytem w Cro wiążą się przepiękne wspomnienia.Przeżyliśmy niezłe fale w ostatnich dniach pobytu, co szczególną radość sprawiało dzieciakom, ale i co wiązało się też niestety z lekkim (na szczęście :) ) zanieczyszczeniem i zmętnieniem wody.Przeżyliśmy też spore wichry nocne, które nas budziły.Nasza młodsza córcia już na całego odkryła zalety i uroki nurkowania i skoków do wody z pomostu, co nie raz przyprawiło mnie o palpitację serca.Ciągle wspominamy prześliczne zachody słońca i deszcz, wprawdzie niewielki, który zastał nas na plaży... i jeszcze wiele wiele innych rzeczy,wspomnienia te,fotki i truneczki na pewno umilą nie jedno zimowe popołudnie lub wieczór.

Fale, które zapewniły niezłą zabawę i widoki
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

deszczowe kropelki mające szczególny urok na cieplutkiej plaży
Obrazek

I część naszych tegorocznych "łupów plażowych" :D
Obrazek

nurkująca Nina-szczęśliwa,że widzi podwodny świat
Obrazek

Obrazek

i niestety ostatnie momenty na "naszej" plaży... fale w promieniach zachodzącego słońca

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i wschody księżyca z naszego balkonu

Obrazek

"Nasze" podwórko-może jeszcze kogoś zaciekawi sam apartament
Obrazek

i "nasz" domek wakacyjny
Obrazek

Ostatnie tęskne spojrzenia na Adriatyk i niedowierzanie,że to już koniec tegorocznych wakacji w Chorwacji

Obrazek

Obrazek

i pierwsza drogowa niespodzianka - mały pięciokilometrowy (na szczęście :D ) koreczek przed sv.Rokiem

Obrazek

później cała Słowenia ze średnią prędkością 40-50 na godzinę (jeden wielki korek),nocleg pod Grazem i oczywiście krótkie postoje w Polsce (tak jak i w drodze do Cro) z wyjątkiem Wrocka- już nie poszło tak łatwo (byliśmy tam ok. 18 w poniedziałek) jakieś dwie godziny z kawałkiem w korkach, dom już tak blisko, później jeszcze chwilka w koreczku w Rawiczu i już bez przeszkód dotarliśmy do domu.
Tak skończyła się nasza tegoroczna chorwacka przygoda, teraz wspominamy przy odpowiednich trunkach

Obrazek

i oczywiście planujemy przyszłoroczny wyjazd mając nadzieję, że dojdzie do skutku :D
Ostatnio edytowano 16.10.2007 22:21 przez AnetaA, łącznie edytowano 1 raz
andy.pl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 10.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy.pl » 08.10.2007 15:55

powiem tylko: wow...

jeszcze raz słowa uznania za piękne opowiadanie. Gdzieś na początku Twojej relacji ambitnie zapałałem chęcią dołączenia tu swojej, ale teraz obawiam się że nie dorównam poziomowi, elokwencji, ambicji i jakości Twoich wspomnień i zdjęć.
Pozdrav :papa:
Ostatnio edytowano 08.10.2007 16:18 przez andy.pl, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 08.10.2007 16:10

Taaaaa Czemu to już koniec :?: :cry:

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy teraz pozostaje czekać do przyszłego roku z nadzieję, że będzie tak łaskawy i pozwoli wyjechać do Cro Czego i Wam i sobie życzę.

Dzięki za piękną opowieść :D

Pozdrav :papa:
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 09.10.2007 14:22

Fajnie, że ktoś czytał i choć trochę się podobało.Dzięki :) , a gdyby jeszcze jakieś pytania były to w miarę możliwości służę pomocą.

Jeśli ktoś chce parę słów uzupełnienia napisać to bardzo proszę-może jest coś co ominęłam albo apartament nad samym brzegiem i nie trzeba uprawiać wspinaczki :?: Im więcej info na ten temat tym lepiej. A niektórzy to nawet obiecali...
rentier
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) rentier » 09.10.2007 14:39

AnetaA napisał(a):Fajnie, że ktoś czytał i choć trochę się podobało.Dzięki :) , a gdyby jeszcze jakieś pytania były to w miarę możliwości służę pomocą.

Jeśli ktoś chce parę słów uzupełnienia napisać to bardzo proszę-może jest coś co ominęłam albo apartament nad samym brzegiem i nie trzeba uprawiać wspinaczki :?: Im więcej info na ten temat tym lepiej. A niektórzy to nawet obiecali...


Bardzo ładna relacja ... nie wiem czy mi się uda oddać to 'wyczucie" Chorwacji ale spróbuję..

hmmm no właśnie ..obiecywali... :) andy.pl z racji starszeństwa pisze pierwszy a potem JA. :wink:
andy.pl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 10.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy.pl » 10.10.2007 13:40

rentier napisał(a): ... andy.pl z racji starszeństwa pisze pierwszy a potem JA. :wink:


O Matko !! jakiego starszeństwa :?: :!: :roll:
Się nie uchylam, bynajmniej co więcej rozważam napisanie relacji w formie stronki www :mrgreen: Na pewno załączę linka :)

Rentier, a możesz udostępnić gdzieś parę zdjęć podwodnych, które robiłeś? A tak w ogóle odezwij się do mnie na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrav :papa:
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 09.12.2007 20:10

AnetaA napisał(a):Fajnie, że ktoś czytał i choć trochę się podobało.

I dalej czytają a właściwie już przeczytali, podobało się dużo więcej niż trochę :D
pdr
jack007
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 03.04.2007
Namiary

Nieprzeczytany postnapisał(a) jack007 » 28.01.2008 23:33

Witam czy mozna prosić Cię droga AnetoA o namiary na ta pania.Opis rewelacyjny jestem pod ogromnym wrazeniem :):) Pozdrawiam Jacek.Oto mój e-mal adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 29.01.2008 22:50

Właśnie wysłałam :)
jfk66
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jfk66 » 25.02.2008 20:32

Jeszcze jedne gratulacje za ciekawy opis waszego pobytu.
A teraz mam małe pytanko. Czy znajdziemy jadac w ciemno (2x 4osobowe rodziny) dogodne apartamenty za nieduża kase? A jednocześnie czy można Cie prosić równiez o dane kontaktowe od pani S.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 25.02.2008 21:42

W zeszłym roku ceny kwater w Marusici były dość rozsądne, tak mi sie zdaje przynajmniej :) , info właśnie poszło
jfk66
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jfk66 » 25.02.2008 22:10

Dzięki za info i za szybkość - błyskawica :D. Ale wykorzystam jak sie da Twoją znojomość Marusici :lol: .
Czytał gdzieś na forum że w Marusici są dwie- trzy plaże i do jednej z nich jest zejście mniej strome bez schodów- czy może coś na ten temat napisać? Mamy 4-ro latka na pokładzie. :?
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 25.02.2008 23:52

W zasięgu wzroku mieliśmy dwa - jedno mniej schodowe a drugie większość to schody.Ale dla dzieci to żaden problem,z nami był trzylatek i pięciolatka, a my za nimi nie mogliśmy nadążyć :) Schodów pewnie nie ma albo jest ich niewiele,jak dom jest nad samym morzem-ktoś coś pisał o tym na forum,ale były jakieś nieporozumienia z właścicielami,jak dobrze pamiętam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.02.2008 00:03

AnetaA napisał(a):W zasięgu wzroku mieliśmy dwa - jedno mniej schodowe a drugie większość to schody.Ale dla dzieci to żaden problem,z nami był trzylatek i pięciolatka, a my za nimi nie mogliśmy nadążyć :) Schodów pewnie nie ma albo jest ich niewiele,jak dom jest nad samym morzem-ktoś coś pisał o tym na forum,ale były jakieś nieporozumienia z właścicielami,jak dobrze pamiętam


Tak, tak Anetko :lol: też pamiętam, że właścicielka robiła tam jakąś laske :wink:
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 27.02.2008 14:00

Aneta co do Medjugorje to podobnie/stragany, sklepiki - odpust/ wyglądają inne sanktuaria/Częstochowa, San Giovanni Rotondo/. Trzeba pamiętać iż objawienia w Medjugorje to stosunkowo świeża sprawa i chyba jeszcze nie uznane przez kościół. Wrażenie inne jest na górze gdzie były objawienia - tam jest jakiś klimat. Fajna relacja i ładne zdjęcia. Wakacje mają to do siebie, że niestety szybko się kończą.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Marusici 2007 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone