Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marina/k.Trogiru - ogólne wskazówki, porady

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ania2323
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania2323 » 11.07.2013 12:44

virus napisał(a):Ania2323 - z Rudy Śląskiej 9 sierpnia wieczorem na 2 auta - 2 rodziny z małymi dziećmi.

A co z tym jedzeniem i cenami za obiady? Co polecacie do jedzenia miejscowego? Gdzie można tanio i dobrze zjeść obiad?





A JAKĄ TRASĄ W KOŃCU JEDZIECIE? MOZE FAJNIE BY BYŁO JECHAC RAZEM?!!! ALBO WYMIENIĆ SIĘ NR TEL??? ZAWSZE TO RAZNIEJ RAZEM LUB PRZYNAJMNIEJ MIEĆ JAKIS KONTAKT JAKIE KORKI NA DRODZE ITD :) mY JEDZIEMY W DWIE RODZINKI ALE JEDNYM AUTEM, W SUMIE 8 OSÓB Z DZIEĆMI
wYJEŻDZAMY 9 SIERPNIA TEŻ WIECZOREM I TEŻ DO MARINY JAK JUZ WCZEŚNIEJ PISAŁAM, WIEC TAM NA MIEJSCU BEDZIEMY SĄSIADAMI :D :D
POZDRAWIAM
Maciej_81
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej_81 » 11.07.2013 16:34

Ceny za obiady zbliżone do cen w naszych miejscowościach turystycznych. Co do polecania to nie wiem w czym gustujecie. Ja zawsze próbuje ryby i to polecam ;)
Widze, że koleżanka ania2323 z mojej miejscowości rusza :) Polecam trase Słowacja-Węgry-Chorwacja (jest taniej).
Choć teraz można zacząć od autostrady A1 z Piekar Śląskich przez Czechy, Austrię, Słowenię i Chorwację (ale to niestety ta droższa opcja).
ania2323
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania2323 » 11.07.2013 18:06

Maciej_81 napisał(a):Ceny za obiady zbliżone do cen w naszych miejscowościach turystycznych. Co do polecania to nie wiem w czym gustujecie. Ja zawsze próbuje ryby i to polecam ;)
Widze, że koleżanka ania2323 z mojej miejscowości rusza :) Polecam trase Słowacja-Węgry-Chorwacja (jest taniej).
Choć teraz można zacząć od autostrady A1 z Piekar Śląskich przez Czechy, Austrię, Słowenię i Chorwację (ale to niestety ta droższa opcja).


HEJ, A GDZIE BYLISCIE LUB JEDZIECIE W TYM ROKU?
POZDROWIENIA Z PIEKAR :D
Maciej_81
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej_81 » 11.07.2013 20:10

Wyjeżdżamy 15 sierpnia do Sumpertaru (mega wioska podobno) to troche bardziej na południe za Splitem. Jedzie 11 osób na 3 samochody :). Marine mogę z czystym sumieniem polecić byliśmy tam już 2 razy. Wcześniej w Porec, Rovinj. Powiem tak, im dalej na południe tym bardziej nam się podoba. Pozdrowienia :)
W razie pytań jestem do dyspozycji :)
virus
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 10.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) virus » 11.07.2013 20:57

Maciej_81 napisał(a):Ceny za obiady zbliżone do cen w naszych miejscowościach turystycznych. Co do polecania to nie wiem w czym gustujecie. Ja zawsze próbuje ryby i to polecam ;)
Widze, że koleżanka ania2323 z mojej miejscowości rusza :) Polecam trase Słowacja-Węgry-Chorwacja (jest taniej).
Choć teraz można zacząć od autostrady A1 z Piekar Śląskich przez Czechy, Austrię, Słowenię i Chorwację (ale to niestety ta droższa opcja).


Też planuje jechać przez Słowację-Węgry, napisz mi jak to wychodzi czasowo jadąc od Nas?
Maciej_81
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej_81 » 11.07.2013 21:32

Cięzko określić czas pod podróży zależy od wielu czynników. Postoje, nocleg po drodze prowadzisz sam czy masz zmiennika, itd itp. Ja nigdy sie nie spieszę. Jak się zmęczę to staję i spię (w końcu mam urlop i nikt mnie nie goni). Ostatnio jechałem ok. 10 godzin do Plitvic gdzie zrobiliśmy sobie nocleg, a następnego dnia kierunek Marina ok. 5 godzin autostradą. Jak pojedziesz w jednym ciągu to myślę, że w 13 godzinach się wyrobisz.
virus
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 10.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) virus » 12.07.2013 08:55

Dzięki Maciej_81, zamierzam w jednym ciągu tę trasę machnąć :lol: Na 2 auta sie fajnie jedzie. Co do jedzenia co pisałeś to skoro ceny takie jak w Polsce to rozumiem, że za ok. 70zł można zjeść obiad dla 2 osób? (bez wykwintnych ryb, kalmarów oczywiście bo zapewne to jest droższe)
kubusxzx
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 29.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubusxzx » 12.07.2013 12:22

Hej, przyłączam się do prośby, jedziemy do Mariny przez Węgry na tydzień 19-28 lipca ;)
Pozdrav
PS: Nie spotkał nikt tam na plaży Ostrosza Drakona? Ostrożności nigdy za wiele
ania2323
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania2323 » 12.07.2013 12:49

Jakub chyba bedziesz pierwszy w Marinie z osób które sie tam wybierają w tym roku, wiec napewno czekamy na twoją relację ;-))
Maciej_81
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej_81 » 12.07.2013 16:07

virus napisał(a):Dzięki Maciej_81, zamierzam w jednym ciągu tę trasę machnąć :lol: Na 2 auta sie fajnie jedzie. Co do jedzenia co pisałeś to skoro ceny takie jak w Polsce to rozumiem, że za ok. 70zł można zjeść obiad dla 2 osób? (bez wykwintnych ryb, kalmarów oczywiście bo zapewne to jest droższe)

Zjesz spokojnie. Myśmy w ubiegłym roku trafiali na różne promocje w knajpach np. za 20 euro obiad dla 2 osób i lody :) tymże sposobem próbowaliśmy ich specjałów. Lody od 6-8 kun za gałkę (ale to nie polska gałka wygładzana 20 razy przed nałożeniem do wafelka, ta wyglada jak nasze 3 ;) ) My jezdzimy na 3 auta ale nigdy się nie spieszymy jak kogoś łamie to postój i drzemka albo nocleg. A i ważna rzecz, jak poprosicie ludzi u których będziecie mieli nocleg to na bank kupią dla Was i przyżądzą pyszne ryby i inne specjały (czasem robią to sami bez jakichś próśb w ramach gościnności ale zdaża im się zapomnieć) Polecam rybke Lokardę ;)
vister24
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 29.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) vister24 » 29.07.2013 23:02

co jeszcze jest ciekawego w tej Marina jakie dobre tam sklepy polecacie w których można w miarę tanio kupić i jakie knajpy polecicie zęby milo spędzić czas :D :D
virus
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 10.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) virus » 07.08.2013 13:29

Widocznie już nie ma tam na miejscu nic ciekawego.
Ale może ktoś podpowie gdzie można się z Mariny udać z małym dzieckiem na niedaleką wycieczkę w okoliczne miasteczka
kodens79
Cromaniak
Posty: 836
Dołączył(a): 11.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kodens79 » 07.08.2013 14:19

virus napisał(a):Widocznie już nie ma tam na miejscu nic ciekawego.
Ale może ktoś podpowie gdzie można się z Mariny udać z małym dzieckiem na niedaleką wycieczkę w okoliczne miasteczka

Trogir,Kastela i Split, wyspa Ciovo jest parę ładnych widoków :)
Levi23
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Levi23 » 09.08.2013 16:14

Witam.
Rok temu byłem w okolicach Zadaru (dokładnie Seline), teraz jadę na Ciovo i też wyjeżdżam 09.08. wieczorem (kurcze to już dziś :) ).
Bravo Maranello z trumną na dachu i 4+1 w środku.

Do zobaczenia na trasie.
be-ja
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 20.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) be-ja » 09.08.2013 17:12

Szerokości i jeszcze raz szerokości :papa: dla wszystkich Załóg :D dziś wyruszających.

Pzd be-ja
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Marina/k.Trogiru - ogólne wskazówki, porady - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone