Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

marina i kamping solaris Sibenik

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maciekquicksilver
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 05.08.2012
marina i kamping solaris Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciekquicksilver » 05.08.2012 08:51

Witam

wybieram sie po raz pierwszy do Chorwacji z łodzią i wybrałem kemping Solaris koło Sibenika. Mam pytanie czy ktoś tam był z łodzią jak sie płaci za cumowanie czy według cen z mariny czy jak sie mieszka na ich kempingu to jest jakos inaczej liczone.
Drugie pytanie o slip w pobiżu bo za dzwig w marinie Solaris chcą podna 70 Eur. może ktoś zna jakiś slip w mieście. :?:
kaktuss_ML
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 28.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaktuss_ML » 28.05.2014 23:38

Witam.

Mógłby napisać trochę co i jak z wodowaniem lodzi, oplatami w porcie, miejscem na przyczepe itd...

Jade na koniec czerwca i chce zabrać ze sobą motorówke.

Pozdrawiam

Mariusz
wlodek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 298
Dołączył(a): 03.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodek » 25.06.2014 17:44

maciekquicksilver napisał(a):Witam

wybieram sie po raz pierwszy do Chorwacji z łodzią i wybrałem kemping Solaris koło Sibenika. Mam pytanie czy ktoś tam był z łodzią jak sie płaci za cumowanie czy według cen z mariny czy jak sie mieszka na ich kempingu to jest jakos inaczej liczone.
Drugie pytanie o slip w pobiżu bo za dzwig w marinie Solaris chcą podna 70 Eur. może ktoś zna jakiś slip w mieście. :?:

70 Euro to uczciwa cena u nas w Marinie Północnej godzina pracy dzwigu kosztuje 300 zł.
Byłem dwa lata temu w Solarisie ale nie łódka, Jednak w ubiegłyn roku odwiedziłem parę marin. AC mariny to wydatek rzedu 600 do 700 kun za postój. Nawet jak stoisz na bojce w awanporcie to płacisz połowę.
Niestety pływanie w Chorwacji nie jest tanie ale mariny są super.
mirwin
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 17.05.2016
Szybenik plaże, co polecacie.

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirwin » 18.05.2016 10:54

Czołem.
To, że będę pierwszy raz w Chorwacji i właśnie w Szybeniku, to mam pytanie, gdzie tam można znaleźć ładne plaże? Czy ta miejska w mieście jest ok? Za wszystkie opinie będę wdzięczny.

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone