Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mapy Drogowe Chorwacji

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wczymzecz
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 17.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wczymzecz » 17.05.2005 14:30

Nie wiem jak szczegółowa ma to być mapka, ale dla maniaków:
kilka dni temu znalazłem w EMPiKu w Katowicach atlas Chorwacji w skali 1:100 000. Spora książka z wieloma fotkami i opisem... niestety w języku naszych południowych sąsiadów. Atlas miał również drugą wadę: kosztował przeszło 160 PLN.

Gdyby jednak kogoś interesował można go kupić w Czeskim wydawnictwie wysłkowym: www.shocart.cz

http://www.shocart.cz/e-shop/select_det ... ydavatel=2

Atlasik jest w dwóch wersjach:
grubszy (z przewodnikiem po kraju) za 500 koron lub o 100 tańszy, bez przewodnika z tymi samymi mapkami.
Oglądałem mapki i są doskonałe!

pozdr
Krzysiekm
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 413
Dołączył(a): 25.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiekm » 17.05.2005 14:39

Mam mapę kupioną w Cro w zeszłym roku,co prawda tylko Dalmacji 1:250 000.Wyd.TRSAT-Polo d.o.o. Jest tam wszystko i jest bardzo dokładna.Niestety jest zrobiona z papieru jak kiedyś"Kraj Rad"(świecący) i niestety sie po kilkukrotnym przeglądaniu drze sie w drobny mak.
Osobiście wolę kupić polską bylejaką ale aktualną i dokładną mapę,której mi potem nie będzie żal wyrzucić!
Dodaję ,ze jestem zbieraczem map z całej europy i dbam o nie.
Maciej Janowski
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 04.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej Janowski » 18.05.2005 08:17

dakard napisał(a):Ja osobiście odpuściłbym sobie kupowanie w Polsce map cro. Proponuje kupić taka mapę na pierwszej stacji benzynowej w cro. Mam taką mapę skala 1:500 000, nazywa się HRVATSKA + Slovenija i BiH.


Wszystko zależy od tego jak spędzasz wakacje ;-)
Dla człowieka który tylko chce dojechać do plaży - wystarczy ta mapka w zupełności. Jednak gdy chcesz poszwędać się gdzieś na odludziu - dobra mapa jest niezbędna. Ja w zeszłym roku - dzięki atlasowi 1:100 000 wreszcie połaziłem po Chorwackich szlakach górskich :-)

Pzdr Maciej
Maciej Winiecki
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 31.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej Winiecki » 29.05.2005 11:52

Nabyłem doskonały atlas Słowenii i Chorwacji (skala 1:150 000) wraz z atlasem Europy (skala 1: 3 500 000) austriackiego wydawnictwa freytag & berndt. Przejrzysty układ, mapki większych miast SLO i HR. Zaznaczono nową autostradę, która urywa się w miejscowości Bisko k.Splitu. Ja kupiłem go za 59 zł. Polecam.
RadekS
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 20.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadekS » 30.05.2005 08:06

Ja w tym roku, jakieś dwa, trzy tyg. temu dostałem materiały włącznie z mapą. W całości ją zeskanowałem w dość wysokiej rozdzielczości. Możesz sobie ją ściągnąć: http://www.chorwacja.mmj.pl/pobierz.html
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 01.06.2005 18:56

Właśnie kupiłem dzisiaj mapę wyd.Freytag and Brendt 1:150tys.
Wybrzeże Dalmatyńskie/od Crikvenicy aż do granicy z Czarnogórą/- jest już oczywiście autostrada Zagreb-Split z bardzo dokładnie zaznaczonymi zjazdami i wjazdami,pokazane są dalsze odcinki autostrady,którę będą budowane zarówno odcinek z Brinje /Zuta Lokva/do Rijeki jak też ze Spltu aż do granicy z Czarnogórą,dołączony też mały dodatek z planami miast i oczywiście dobra skala ,zapłaciłem 16 zł.
Polecam


pzdr :papa: :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Mapy Drogowe Chorwacji - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone