Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mapa szczególowa Igrane

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gralec
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 25.03.2009
Mapa szczególowa Igrane

Nieprzeczytany postnapisał(a) gralec » 01.07.2010 15:41

Mapa Igrane ma ktoś może? potrzebuję sie dostać na ulicę Portina 8
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 01.07.2010 16:00

gralec napisał(a):Mapa Igrane ma ktoś może? potrzebuję sie dostać na ulicę Portina 8


Podaj może nazwisko lub kwaterę bo nazw ulic to tam raczej nie ma. Tak przynajmniej odpowiedziała mi moja gospodyni. Igrane to w sumie dwie równoległe ulice plus wjazd. Pożniej podeślę Ci mapkę. Kiedy jedziesz do Igrane?
gralec
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 25.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gralec » 01.07.2010 20:56

Ante i Goranka Kumric Igrane portina 8, ja jade od 30.07-10.08 wiec jeszcze czasu dużo mam
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 01.07.2010 21:37

gralec napisał(a):Ante i Goranka Kumric Igrane portina 8, ja jade od 30.07-10.08 wiec jeszcze czasu dużo mam


Witam. Stronę z apartamentami masz poniżej http://www.igrane.com/kumric-ante/
Apartament znajduje się przy samej plaży w południowej części Igrane, tuż przy mini porcie dla małych łódek. Właściwy port znajduje się z drugiej strony, koło hotelu. Oczywiscie nazwa PORT ... to tak mocno na wyrost. Główna strona o Igrane
http://www.igrane.com/
zaś strona z mapą poniżej
http://www.igrane.com/mapa/index.htm
Twoje lokum jest koło 16... nie jest zaznaczone numerem na mapie.
Najlepiej dojechać jadąc od Jadranki drogą z zaznaczonymi domkami od 9, 28 aż po 4 i jadąc dalej za ostatnie budynki jakie są na mapie aż zobaczysz skręt w prawo - w dół i dojeżdżasz praktycznie do nadmorskiej drogi przy której stoi Twój apartament . Te cienkie linie łączące nadmorską drogę z górną drogą to w zasadzie zejścia dla pieszych i nimi się nie zjedzie. Można zajechać i od drugiej strony ale trzeba trochę pokombinować. Poniżej podsyłam link do kamerki w Igrane z widokiem na ten większy port
po przeciwnej stronie zatoczki nad którą położone jest miasteczko.
http://pl.webcams.travel/webcam/1259171 ... cam-Igrane
Poniżej masz fotografie Igrane z góry z zaznaczonymi na czerwono drogami.

Z Jadranki kierujesz się czerwoną drogą aż do dolnego prawego rogu zdjęcia, tak aby wyjechać koło cypelka przy, którym jest parking. Trochę dalej masz apartament. Jakbyś miał pytania to służę pomocą. Pozdrawiam gObrazek
gralec
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 25.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gralec » 02.07.2010 08:03

dzięki wielkie Kolego pozdrawiam
gralec
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 25.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gralec » 06.07.2010 08:24

Gdzie najlepiej w Igrane chodzić na plaże?
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 06.07.2010 16:33

gralec napisał(a):Gdzie najlepiej w Igrane chodzić na plaże?


Witam. W zasadzie można korzystać z plaży miejskiej, którą będziesz miał przed domem. Plaża jest żwirowo piaszczysta, z lekko opadającym dnem, obok są prysznice ze słodką wodą. ... jest czysta i dla mnie ok.
Patrząc na fotografię, to po przeciwnej stronie od Twojego apartamentu, tuż za hotelem, znajduje się również bardzo ładna plaża częsciowo ocieniona . Można również korzystać z hotelowego basenu , który znajduje się tuż przy plaży. Z kolei za hotelem idąc drogą gruntową do Draśnice ( droga zaznaczona na żółto na zdjęciu, ok 10 minut od hotelu są zejścia w dół do plaży ), znajdują się dzikie plaże , kamieniste , trochę tam naturystów. Ta plaża ma swój urok ze względu na dzikość, liczne agawy, figi, które można jeść z krzaka.
Plaża miejska.
Obrazek


Basen.
Obrazek


Dzika plaża .
Obrazek


Igrane to świetny punkt wypadowy do odwiedzenie miejscowości znajdujących się na Rivierze Makarskiej, Mostaru - Medjugorie i wodospadów Kravica w Bośni...w sumie ok 70 km, Dubrovnika ok 130 km, a także Korculi za pomocą promu z Dvernika ( 10 km od Igrane ) czy też okolicznych wysp . Z Igrane lub Makarskiej organizowane są wycieczki tzw. fish picnic na okoliczne wyspy.
Jak masz jakieś pytania to pisz. Pozdrawiam Grzegorz
gralec
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 25.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gralec » 20.07.2010 12:47

A orientujecie się czy w Igrane jest jakiś ogólnodostępny hot spot?
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 20.07.2010 16:06

gralec napisał(a):A orientujecie się czy w Igrane jest jakiś ogólnodostępny hot spot?

Przy plaży w okolicy KANOBY TRI VOLTA...tam gdzie umiejscowiona jest kamerka, podobno działał hot spot.... Jak sprawdzisz to daj znać bo przydałby się we wrześniu. Jest jeszcze jedna możliwosć ale płatna na stronie
http://www.crocom.eu/pl/net-mapa
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 20.07.2010 19:52

A my od 31.07 pod numerem 7 :lol:
Już tylko 10 dni zostało!
Zamierzamy korzystać z dzikiej plaży, miejska nas nie zachwyca(przynajmniej na zdjęciu)
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 20.07.2010 23:06

heca7 napisał(a):A my od 31.07 pod numerem 7 :lol:
Już tylko 10 dni zostało!
Zamierzamy korzystać z dzikiej plaży, miejska nas nie zachwyca(przynajmniej na zdjęciu)

Wcale plaża miejska nie jest zła....choć za hotelem jest fajniejsza...
wiwa_t
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiwa_t » 22.07.2010 19:34

binkowskig napisał(a):
heca7 napisał(a):A my od 31.07 pod numerem 7 :lol:
Już tylko 10 dni zostało!
Zamierzamy korzystać z dzikiej plaży, miejska nas nie zachwyca(przynajmniej na zdjęciu)

Wcale plaża miejska nie jest zła....choć za hotelem jest fajniejsza...


Kolego ile płaciłeś za swoje lokum? Ja będe we wrześniu w Igrane.
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 22.07.2010 19:59

wiwa_t napisał(a):
binkowskig napisał(a):
heca7 napisał(a):A my od 31.07 pod numerem 7 :lol:
Już tylko 10 dni zostało!
Zamierzamy korzystać z dzikiej plaży, miejska nas nie zachwyca(przynajmniej na zdjęciu)

Wcale plaża miejska nie jest zła....choć za hotelem jest fajniejsza...


Kolego ile płaciłeś za swoje lokum? Ja będę we wrześniu w Igrane.


Ja będę w Villa Maslina trochę wyżej, z ceną 22 euro za studio...z rabacikiem dla stałych gości. Będę tam kolejny raz, bo miejsce jest fajne do wypoczynku i jako miejsce wypadowe. Z kolei studio obok Twojego domu na Portina 8, kosztuje 35 euro. Oczywiście w obu wypadkach chodzi o sierpień. Pozdrawiam g
wiwa_t
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiwa_t » 22.07.2010 21:09

Dzięki, za info.
Kiedy Twój wyjazd?
Ja jadę 02/03.09
gralec
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 25.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gralec » 11.08.2010 11:39

Hej wczoraj wróciłem z Igrane pogoda tego roku dopisała 10 dni słonka, lecz trochę zimniejsza woda niż w latach poprzednich.

Darmowe hotspoty są wzdłuż promenady prawie w każdej kawiarence wiec nie ma problemu z dostępem do sieci (łącza średnio 1,3Mbit)

droga w tamtą stronę była dośc mocno zakorkowana ale wiazało sie to z tym że jechałem przez weekend, a wczoraj puściutko na drogach na bramkach autostradowych max 10 minut stania. :lol:
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone