Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mapa szczególowa Igrane

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewelka1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 19.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewelka1 » 18.01.2014 17:36

Znalazłam zdjęcia plaży za hotelem (tylko parę,bo nie lubimy brać aparatu na plaże )

Obrazek

skałki za hotelem
Obrazek

Obrazek

bardzo lubimy skałki :D
Obrazek
ewelka1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 19.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewelka1 » 18.01.2014 17:41

Mam też tylko dwa zdjęcia plaży za Igrane

Obrazek

To jest wejście na plaże zaraz za Igrane ,czyli na lewo od plaży miejskiej.

Obrazek

Niestety więcej zdjęć nie mam :papa:
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 19.03.2014 14:35

lukasz22i napisał(a):
Obrazek


W tym roku jedziemy pierwszy raz do Igrane. Jak wygląda dojazd do tego apartamentu, czy jedzie się ulicą wzdłuż plaży, czy jest inna droga? I jeszcze jedno, może wiecie gdzie oni tam mają parking?
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2493
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 19.03.2014 17:22

Nie jedzie się wzdłuż plaży tylko górą i patrząc na zdjęcie zajeżdża z prawej strony.
Nie wiem czy "oni" mają swój parking, ale ten publiczny zaczyna się w prawym dolnym rogu zdjęcia :papa: .
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 19.03.2014 20:20

termondar napisał(a):
lukasz22i napisał(a):
Obrazek


W tym roku jedziemy pierwszy raz do Igrane. Jak wygląda dojazd do tego apartamentu, czy jedzie się ulicą wzdłuż plaży, czy jest inna droga? I jeszcze jedno, może wiecie gdzie oni tam mają parking?


Witam.
Z opisu na stronie http://www.igrane.com wynika , że parking jest zapewniony...być może właściciel ma swój lub korzysta z głównego położonego kilkadzesiąt metrów od domu...przy porcie.
Przy samym domu chyba nie można obecnie parkowac...choć z tego co pamiętam obok stały jakieś auta. Proponuję wysłać zapytanie do właściciela apartamentu.
http://www.inet.hr/igrane/apartmani.trek/
http://www.igrane.com/accommodation
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 20.03.2014 10:20

Potter napisał(a):Nie jedzie się wzdłuż plaży tylko górą i patrząc na zdjęcie zajeżdża z prawej strony.
Nie wiem czy "oni" mają swój parking, ale ten publiczny zaczyna się w prawym dolnym rogu zdjęcia :papa: .


Tak myślałem :D
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 20.03.2014 10:22

binkowskig napisał(a):
Witam.
Z opisu na stronie http://www.igrane.com wynika , że parking jest zapewniony...być może właściciel ma swój lub korzysta z głównego położonego kilkadzesiąt metrów od domu...przy porcie.
Przy samym domu chyba nie można obecnie parkowac...choć z tego co pamiętam obok stały jakieś auta. Proponuję wysłać zapytanie do właściciela apartamentu.
http://www.inet.hr/igrane/apartmani.trek/
http://www.igrane.com/accommodation


Faktycznie, zapytam :D
wisienka125
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) wisienka125 » 08.07.2014 12:44

Witam,
Był ktoś ostatnio u Ante i Gorinki Kumric? Mają apartamenty na trzech piętrach czy tylko na jednym? My byliśmy w 2010 i w 2012 zawsze w ciemno, w tym roku jedziemy znowu do nich ale już z rezerwacją ale na ich stronie nie ma wszystkich apartamentów. Są apartamenty tylko z jednego piętra, nie ma żadnego w którym byliśmy a bardzo by nam zależało na tym w którym byliśmy w 2012 roku. Pisałam już do nich maila z prośbą o ten apartament ale Gorinka proponuje tylko apartamenty ze strony nie wiem czemu.
darekkra
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) darekkra » 05.04.2015 10:00

Witam, dostałem adres kwatery, ale nie mogę znaleźć na mapie, może ktoś, cos podpowie.
IGRANE Cuvalo 103.
Będę bardzo wdzięczny.
HUBertPL
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 02.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) HUBertPL » 13.04.2015 13:21

Byłem 4 razy w Igrane, i za każdym razem nurkowałem "na jednym oddechu"
Informuję że z tych rur nie wypływa nie wiadomo co - sprawiają raczej wrażenie nieużywanych. Możliwe że to kanały burzowe. Okolica wylotów rur niczym się nie różni od reszty terenu.
Jedna rura wychodzi spod parkingu płatnego, druga spod Punty.

Tak czy inaczej woda jest czysta, a jedynym powodem zmętnienia które czasem występuje - jest zakwit jakiś podwodnych roślinek. Normalka...

Narzekający na ceny w knajpach mają rację, jest bardzo drogo.
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 13.04.2015 13:52

Jeżeli woda w Igrane w morzu nie nadawałaby się do kąpieli ,to wątpię czy dzieci właścicielki u której mieszkałem wchodziłyby do tej wody.
Nie ma co się przejmować wiadomościami , które nie są sprawdzone.
To tak samo jak z jedzeniem w Chorwacji.
Gdzie jest świeże , dobre jedzenie ??
Tam gdzie je dużo Chorwatów .
W tym roku też jadę do Igrane :)
totylkoja
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 19.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) totylkoja » 19.04.2015 11:28

darekkra napisał(a):Witam, dostałem adres kwatery, ale nie mogę znaleźć na mapie, może ktoś, cos podpowie.
IGRANE Cuvalo 103.
Będę bardzo wdzięczny.

witaj
gdzie dokładnie jest Cuvalo 103, to Ci nie powiem, ale ogólnie apartamenty z tym adresem są położone w tym miejscu:

może więc to będzie jakaś wskazówka dla Ciebie


P.S.
chciałam pomóc, ale niestety nie mogę umieścić linku do zdjęcia (trochę dziwne zasady, ale cóż)
może choć tak się uda: imgur.com/1If03Bf?tags (przed adresem wiesz, co wpisać)
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 17.06.2015 17:42

Witajcie,

Poniżej link dla zainteresowanych pobytem w Igrane

http://www.igrane.com/accommodation/apa ... nts-igrane
HUBertPL
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 02.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) HUBertPL » 17.06.2015 20:46

Zauważyliście że nie wszystkie kwatery są na tej nowej stronie ? Teo Vedrana zniknął, a wynajmuje apartamenty...
fibi
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) fibi » 03.07.2015 00:03

to gdzie jest Cuvalo 103?bo też mam ten adres. Darekkra daj znac jak tam jest ja jade 18.07. i zaczynam sie martwic bo nie moge znalesc tej miejscówki na mapie ....
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Mapa szczególowa Igrane - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone