Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Mandat- uwaga łapią w Austrii

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
namo
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 25.04.2018 13:56

Ominie, na dwa moje mandaty z Austrii tylko jeden zapłaciłem po wizycie policji na wniosek bielskiej Prokuratury bez dodatkowych kosztów. Drugi zapłacę dopiero jak sytuacja powtórzy się bo do Austrii nie wybieram się. Nie mam zamiaru brać udziału w łapance i wspomaganiu austriackiego budżetu turystami wybierających najpopularniejszą trasę nad Adriatyk.

Jadąc przez Węgry jedyne ograniczenie poniżej 100 km/h jest na przejściach granicznych. Nie występują żadne tereny zabudowane i dwukierunkowe odcinki jazdy.
Pääkäyttäjä
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pääkäyttäjä » 25.04.2018 14:21

namo napisał(a):Ominie, na dwa moje mandaty z Austrii tylko jeden zapłaciłem po wizycie policji na wniosek bielskiej Prokuratury bez dodatkowych kosztów. Drugi zapłacę dopiero jak sytuacja powtórzy się bo do Austrii nie wybieram się. Nie mam zamiaru brać udziału w łapance i wspomaganiu austriackiego budżetu turystami wybierających najpopularniejszą trasę nad Adriatyk.

Jadąc przez Węgry jedyne ograniczenie poniżej 100 km/h jest na przejściach granicznych. Nie występują żadne tereny zabudowane i dwukierunkowe odcinki jazdy.

Nie płaciłbyś ani nie brał udziału w łapance - jak Ty to nazywasz, gdybyś jechał przepisowo. I wątpię, by na Węgrzech za nadmierne przekroczenie prędkości, Madziarska policja też nic Ci nie zrobi.

Ale Ty tego nie zrozumiesz i dalsza dyskusja i tak nie ma sensu więc daruj se.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018