Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Mandat- uwaga łapią w Austrii

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fly
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) fly » 05.12.2017 19:17

Wszczęto postępowanie, pytają kto kierował, jeśli to nie byłeś Ty to wskazując oosobę która wtedy kierowała-będzie postępowanie przeciwko tej osobie, jak nie wskażesz nikogo to z automatu jako iż Ty jesteś włascicielem samochodu (a to im udało się już ustalić) przeciwko Tobie.
pozdro
fly
Ostatnio edytowano 05.12.2017 19:36 przez fly, łącznie edytowano 1 raz
Pääkäyttäjä
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pääkäyttäjä » 05.12.2017 19:23

maciek_wolek napisał(a):
romanafrica napisał(a):Witam,

Ja dostałem dzisiaj z Austri list z informacją o podaniu kierowcy ,który w danym dniu i godzinie kirował pojazdem i mam odesłać wypełniony formularz lub przesłać dane mailem , ale nie ma tam kwoty mandatu ani o ile przekroczyłem prędkość.
Czy miał ktoś coś takiego ? Proszę o jakieś informację bo trochę się martwię.

Pozdrawiam Roman.

UP! czy ktos mial podobna sytuacje? Mnie przyszło takie samo zawiadomienie i nie wiem co robić

Wskazać siebie i po otrzymaniu kolejnej przesyłki, opłacić wezwanie. Z drugiej strony, możesz zignorować wezwanie, poczekać trochę na trzy wezwania a potem na nieobowiązkowe stawiennictwo się w polskim sądzie na uznaniu wykroczenia i zapłacić jeszcze więcej. Jak się nie przyznasz to w zasadzie nic się nie stanie... dopiero przy przypadkowej kontroli może być naprawdę nieciekawie.
maciek_wolek
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek_wolek » 05.12.2017 20:55

Dziekuje za odpowiedzi Panowie.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Mandat- uwaga łapią w Austrii - strona 54
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2017