Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Małym autkiem do CRO

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 24.04.2017 11:10

Nawet jakby auto miało 50km to póki koła się toczą to pewnie i do Chorwacji się zatoczą:)
magnyc
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 03.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) magnyc » 27.04.2017 08:41

Stawiam tezę, że każdym współczesnym autem (mam na myśli w wieku 0-20lat i do kierowania którego trzeba mieć prawo jazdy kat B) się dojedzie nawet w czwórkę i miło spędzi urlop.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.12.2018 10:14

Witam :)
Zaczynam właśnie przygotowania do wrześniowego wyjazdy fiatem 126p do Chorwacji ...planowana trasa to POLSKA-SLOWACJA-WEGRY-BOSNIA-CHORWACJA-SLOWENIA -AUSTRIA-POLSKA
może ktoś miałby ochotę dołączyć ?
Pozdrawiam
Jan 123
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 22.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jan 123 » 01.01.2019 14:51

Sadeczanin78 napisał(a):Witam :)
Zaczynam właśnie przygotowania do wrześniowego wyjazdy fiatem 126p do Chorwacji ...planowana trasa to POLSKA-SLOWACJA-WEGRY-BOSNIA-CHORWACJA-SLOWENIA -AUSTRIA-POLSKA
może ktoś miałby ochotę dołączyć ?
Pozdrawiam


W ubiegłym wieku jezdziliśmy 126p do BG przez Ukrainę i Rumunię z wypadem do Turcji i maluszek szedł jak ta lala ; byłem też nim w Lyonie .
Powodzonka :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.01.2019 15:00

Dziękuję :)
Jestem pełen obaw bo to jednak długa podróż ale myślę że to będzie moja największa przygoda :)
naklejka cro.pl na maluszka już przyszła:)
tompakosc
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 13.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tompakosc » 01.01.2019 15:14

Sadeczanin78 napisał(a):Witam :)
Zaczynam właśnie przygotowania do wrześniowego wyjazdy fiatem 126p do Chorwacji ...planowana trasa to POLSKA-SLOWACJA-WEGRY-BOSNIA-CHORWACJA-SLOWENIA -AUSTRIA-POLSKA
może ktoś miałby ochotę dołączyć ?
Pozdrawiam

Suuuper... Będzie klimatyczna podróż. :hut:
Co prawda nie dołączymy, ale przypomina mi to czasy, kiedy z moją dziewczyną /a dziś moją żoną :oczko_usmiech: / jeździliśmy fiatem Cinquecento 700cm3. Pojechaliśmy m.in. do Wiednia, stamtąd ruszyliśmy na 1 dniowy wypad w Alpy. I wszystko się w aucie pomieściło: i namiot, i plecaki ze stelażem, śpiwory, karimaty, i czerwona butla z gazem. :mrgreen:
Jest co wspominać.
Powodzenia w podróży !!!! :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.01.2019 17:36

:) to jeszcze wprawdzie pół roku ale już mam mocne postanowienie zrobienia relacji z
' wyprawy '
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.01.2019 00:48

Sadeczanin78 napisał(a)::) to jeszcze wprawdzie pół roku ale już mam mocne postanowienie zrobienia relacji z
' wyprawy '

Jak będzie relacja - stawiam piwo w "Trzech Koronach" :smo: :idea:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.01.2019 08:28

No to mam motywacje bo wiadomo że dobre piwo nie jest złe :) zwłaszcza w miłym towarzystwie
Jakub367
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 248
Dołączył(a): 01.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jakub367 » 18.01.2019 18:33

Życzę powodzenia w wyprawie i szerokiej drogi !!! Trzymam kciuki!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.01.2019 19:17

Dziękuję :)
TurboDymoMan
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 22.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) TurboDymoMan » 06.02.2019 19:26

Morsu napisał(a):Hej

Chiałbym rozpocząć temat jazdy mniejszym autem na Chorwację. Sam zamierzam wybrać sie w tym roku Fiatem Cinquecento 899 cm + LPG + gruntowny przeglądzik.

Czy ktoś z forumowiczów jeździł już "takimi autami" :D gdzieś dalej, jak sprawują się w cieplejszych klimatach (autko bez klimy :cry: )

W ile osób podróżowaliście ? Każde sugestie mile widziane.



"Na" Polskę najechał Hitler w 39. A "Na" wakacje jeździmy "Do" Chorwacji.,
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9101
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 06.02.2019 20:50

TurboDymoMan napisał(a):
Morsu napisał(a):Hej

Chiałbym rozpocząć temat jazdy mniejszym autem na Chorwację. Sam zamierzam wybrać sie w tym roku Fiatem Cinquecento 899 cm + LPG + gruntowny przeglądzik.

Czy ktoś z forumowiczów jeździł już "takimi autami" :D gdzieś dalej, jak sprawują się w cieplejszych klimatach (autko bez klimy :cry: )

W ile osób podróżowaliście ? Każde sugestie mile widziane.



"Na" Polskę najechał Hitler w 39. A "Na" wakacje jeździmy "Do" Chorwacji.,
Założyciel wątku, na forum zaglądał ostatnio prawie dziesięć lat temu.
Na pewno przeczyta Twoje uwagi :oczko_usmiech: :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
Małym autkiem do CRO - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone