Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mało Turystów - Pomocy!!!

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kulki
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.07.2004
Mało Turystów - Pomocy!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulki » 05.07.2004 19:45

Witam

Wybieram się w tym roku do Cro (po raz pierwszy) i szukam pomocy.

Mianowicie interesuje mnie ucieczka od miejskiego zgiełku (patrz tutaj: zbyt duża liczba turystów na m2), miejsce w sam raz na wyjazd z rodzinką (ja, żona, synek+ pies).
Szukam czegoś cichego, spokojnego (dokładne przeciwieństwo mieściny typowy kurort), z przyzwoitymi (czyli tanimi )cenami za spanie i coś niecos do jedzenia , życzliwymi, usmięchnietymi (byle szczerze) mieszkańcami, dostępem do morza i niezapomnianych widoków (o piasku na plaży dla młodego już nie śmiem marzyć )

Proszę wszystkich zainteresowanych o pomoc ( za którą juz z góry dziękuję)
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 06.07.2004 06:49

moze Vrbnik na wyspie Krk ... poszukaj sobie kilka opisow tej miejscowosci na forum...sam tam nie bylem ale brzmi niezle ...
dorotaipiotr@wp.pl
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorotaipiotr@wp.pl » 08.08.2004 23:06

polecam Sladenovici, 35km na północ od Dubrovnika, prywatna plaża, 2 metry od wody, szczegóły adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 09.08.2004 10:24

W jakim terminie się wybierasz?
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 09.08.2004 10:51

Samo południe, tylko daleko od kurortów. Molunat, praktycznie cały Peljeszac oprócz Orebicza
domek
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 02.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) domek » 26.08.2004 16:28

Nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale ja polecam kemping (lub domek/pokój do wyboru) Jagodna na wyspie Hvar.
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 27.08.2004 09:27

Tagze polecam Peljeszac (Duba, Lovišće itd) albo wyspe Lastovo
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 27.08.2004 14:03

Leon napisał(a):Tagze polecam Peljeszac (Duba, Lovišće itd) albo wyspe Lastovo



HVAR HVAR HVAR!!!!!! :) :) :)


Pozdrawiam
Rafał ( z konta Asi naturalnie :) )
mamrotek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamrotek » 03.09.2004 17:31

Odludzia na maxa z apartamentam do wynajęcia i posiadające przyzwoite plaże są np na Korculi: Babina, Pupnatska Luka i ich okolice. Pare domów, tylko do sklepu kilkanaście kilometrów. A bardziej cywilizowanie ale spokojnie nawet w sierpniu to: Murvica - 5 km na zachód za Bol, Draśnice na Makarskiej Rivierze, Mljet. A Vrbnik (na KRKU) podobnie jak większość mieścin na KRKU to w sierpniu na plaży ciężko znaleźć miejsce.
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 30.05.2006 15:22

mamrotek napisał(a):Odludzia na maxa z apartamentam do wynajęcia i posiadające przyzwoite plaże są np na Korculi: Babina, Pupnatska Luka i ich okolice. Pare domów, tylko do sklepu kilkanaście kilometrów. A bardziej cywilizowanie ale spokojnie nawet w sierpniu to: Murvica - 5 km na zachód za Bol, Draśnice na Makarskiej Rivierze, Mljet. A Vrbnik (na KRKU) podobnie jak większość mieścin na KRKU to w sierpniu na plaży ciężko znaleźć miejsce.

Hej! Mamrotku czy możesz coś więcej w temacie Murvica.
farenhajt
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) farenhajt » 31.05.2006 18:05

Poleciłabym Sabunike między Nin a Privlaką (niedaleko Zadaru).Jest tam cisza i spokój a w dodatku piasek na plaży
MadameTulip
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 29.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MadameTulip » 24.02.2012 22:11

farenhajt, czy mogę Cię prosic o kontakt w sprawie Sabunike? Wybieram się tam w tym roku i chciałabym zapytac o kilka szczegółow. Z góry dziękuję!
mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

[/b]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 24.02.2012 22:44

MadameTulip napisał(a):farenhajt, czy mogę Cię prosic o kontakt w sprawie Sabunike? Wybieram się tam w tym roku i chciałabym zapytac o kilka szczegółow. Z góry dziękuję!
mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

[/b]

Szczególnie po 6 latach...
MadameTulip
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 29.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MadameTulip » 24.02.2012 22:50

... może nie ma alzheimera :)
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1851
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 25.02.2012 08:24

A może nie ma go już na forum.
Następna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone