Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mali Losinj - Czerwiec 2012 - rodzinnie i spokojnie

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
caipirinha
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 12.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) caipirinha » 15.01.2013 15:51

Na wstępie - nareszcie obiecana w czerwcu relacja :)


A co do relacji - może to był Kovren? Wnioskuje po zamiłowaniu kapitana do rakiji i poszukiwania towarzyszy:)
Bo niestety - zdjęcia mi się nie wyświetlają w pracy , ale w domu sprawdzą czy mam rację .

No i podziwiam za te piesze wycieczki.

Pozdrawiam,
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 15.01.2013 15:57

caipirinha napisał(a):Na wstępie - nareszcie obiecana w czerwcu relacja :)


A co do relacji - może to był Kovren? Wnioskuje po zamiłowaniu kapitana do rakiji i poszukiwania towarzyszy:)
Bo niestety - zdjęcia mi się nie wyświetlają w pracy , ale w domu sprawdzą czy mam rację .

No i podziwiam za te piesze wycieczki.

Pozdrawiam,


Tak jak pisałem, z tego, co pamiętam, był to zachwalany Kovren (gdzieś to schowałem między słowami). Skoro ty też tak myślisz - jesteśmy bliżej prawdy :wink:
caipirinha
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 12.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) caipirinha » 15.01.2013 16:05

zack napisał(a):
caipirinha napisał(a):,


Tak jak pisałem, z tego, co pamiętam, był to zachwalany Kovren (gdzieś to schowałem między słowami). Skoro ty też tak myślisz - jesteśmy bliżej prawdy :wink:


Na Kovrenie jest fajnie, w domu zobacze fotki - to będzie pewność.
Ale, aż wstyd się przyznać, że w zeszłym roku będąc dwa razy w Mali ani razu nie popłynełam z nim :(
W tym roku nadrobię.
Majdan72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majdan72 » 15.01.2013 17:18

Marcinku...??? W co użądlił cię ten szerszeń ???
Jak dobrze zrozumiałem ,byłeś wtedy w WC... :oczko_usmiech:
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 15.01.2013 17:22

Radek, okolice pepka ;-)
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 17.01.2013 13:42

Dzień 7 - 21.06.2012

Dzisiaj od rana plaża Valdarke i potem spacerek po centrum Mali Losinj i okolicy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 17.01.2013 13:52

Dzień 8 - 22.06.2012 Plaża przy wysepce Mali Osor

Dzisiaj postanowiliśmy pojeździć w poszukiwaniu innych ciekawych miejsc do plażowania.
Dotarliśmy do miejscowości Cunski - powiem szczerze, że znalezienie miejsca parkingowego blisko zejścia na plażę okazało się dość karkołomnym pomysłem. Jednakże udało się to zorganizować - później zejście na plażę, cały czas w dół (już sobie wyobrażałem wejście pod góre... :))

Ale najpierw fotki kibiców (też ich przyłapałem :D)
Obrazek

Obrazek

OK, a teraz plaża w Cunski...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Naprawdę przyjemne miejsce, gdzie plażują tylko Chorwaci. Zjednej strony płytko, z drugiej strony można swobodnie poskakać, jak ktoś ma ochotę. Gdyby nie te zejście/wejście... :twisted:
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 17.01.2013 13:59

Dzień 9 - 23.06.2012 - sam koniec wyspy Losinj, vis a vis wyspy Ilovik

Tam jeszcze nie byliśmy, więc w drogę :)
Trasa super widokowa, czasami mocno zakręcona, czasami po asfalcie, czasami po szutrze.
Po przybyciu na miejsce, gdzie kursują łódki osobowe na Ilovik, zaczęliśmy szukać miejsca do plażowania. Kierując się scieżką wzdłuż wybrzeża natrafiamy na ogromne pająki wiszące na swoich pajęczynach - widok niesamowity. Ja w życiu nie widziałem tak dużych pająków :roll:

W końcu udaje nam się znaleźć miejscówkę na kamieniach przypominających miejscami płyty betonowe.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miejsce przy przystani dla łodzi - tutaj zatrzymaliśmy się tylko na chwilę:
Obrazek
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 17.01.2013 14:14

Dzień 10 - 24.06.2012 - POWRÓT :(

Jak to zazwyczaj bywa, wszystko ma swój koniec. Podobnie jak nasza wyprawa do malowniczej miejscowości Mali Losinj i jej niezwykłych zakątków i okolic.
Na dowidzenia pożegnaliśmy się z kotkiem i ruszyliśmy w drogę powrotną:
Obrazek

Nie będę wklejał zdjęć z podróży powrotnej, bo to nie ma sensu :D
Dodam tylo, że w obydwie strony jechałem przez Słowenię: Maribor - Ljubljana, potem Chorwacja: Rijeka i zjazd na Krk. W tym przypadku koszt przejazdu autostradą chorwacką wyniósł mnie w jedna stronę 1,48eur (!), co było bardzo korzystne :) Przynajmniej taki dostałem paragon na bramkach.

Podsumowując, wyjazd do Chorwacji jak zawsze udany. Wcześniej odwiedziliśmy Pag i nie zawiedliśmy się. Teraz Losinj - było bardziej kolorowo, ale równie wspaniale.

Gdyby ktoś z Was miał jakieś szczegółowe pytania dot. tego wyjazdu - proszę śmiało pytać :mrgreen:
Dziękuję za uwagę i do następnego! :papa:
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 17.01.2013 14:17

Kierując się scieżką wzdłuż wybrzeża natrafiamy na ogromne pająki wiszące na swoich pajęczynach - widok niesamowity. Ja w życiu nie widziałem tak dużych pająków


Hej Marcin,masz foto tych stworów :?:
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 17.01.2013 14:48

Rafles278 napisał(a):
Kierując się scieżką wzdłuż wybrzeża natrafiamy na ogromne pająki wiszące na swoich pajęczynach - widok niesamowity. Ja w życiu nie widziałem tak dużych pająków


Hej Marcin,masz foto tych stworów :?:


Hej Rafał,
Właśnie nie mam... :( byliśmy tak zaskoczeni i zajęci ich omijaniem, że nie zrobiłem fotek. Tak "na oko" to pajak bez odnóży był wielkości pudełka od zapałek (może ciut większy) - także takie pająki dla mnie to była nowość i lekka obawa. Pajęczyna też była niczego sobie - nie to, co nasze pajęczynki.
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 17.01.2013 17:35

No, miło mi, że mogłem pomóc. Mam nadzieję, że wyjazd zaliczasz do udanych.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 17.01.2013 18:13

super relacja :D warto kiedyś się wybrać
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18312
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 17.01.2013 21:59

Fajnie było , rodzinnie i spokojnie , dokładnie jak w tytule 8)
Najważniejsze jest to , że dla Was ten wyjazd był udany , kolorowy i wspaniały

Samych takich właśnie życzę i pozdrawiam
Piotr
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 17.01.2013 22:24

themoon napisał(a):No, miło mi, że mogłem pomóc. Mam nadzieję, że wyjazd zaliczasz do udanych.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mali Losinj - Czerwiec 2012 - rodzinnie i spokojnie - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone