Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mała spokojna miejscowość w pasie Sibenik - Makarska

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marti115
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 06.05.2012
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) marti115 » 15.12.2014 12:36

Zielona_27 napisał(a):
Cromaniak66 napisał(a):Witam
Jeśli ktos z Państwa poszukuje spokojnego miejsca ,bez tłoku ludzi , blisko morza i bez przechodzenia przez ruchliwą ulicę w drodze na plażę , to polecam apartament, do którego wybieram sie w tym roku po raz 3 z rzędu.
Miejscowość ta to Zecevo k. Rogoźnicy.
Mamy sprawdzone miejsce - piękny domek blisko morza(5 min. spokojną asfaltową drogą , nie trzeba przechodzić przez ruchliwą drogę- ważne dla rodzin z wózkami i nie tylko) , z dużym tarasem z wodokiem na otwarte morze i latarnię morską .Duże podwórko. przy tarasie mały ogródek z rozmarynem i lawendą.Bajkowe wieczory biesiadne na tarasie przy dźwięku cykad, chorwackiej muzyce i lampce domowego chorwackiego wina lub rakiji .
Przy okazji jeśli ktoś chce odpoczywać w pięknych warunkach ( z dala od wielkich apartamentowców), a nie tylko żeby jako tako przenocować to ten apartament jest godny polecenia.
Piszę o tym , bo wbrew pozorom dużo czasu spędzaliśmy w domu i wokół domu -upał nie pozwalał na przebywanie całymi dniami na plaży.
Ta miejscowośc to doskonała baza wypadowa na wycieczki( wodospady Krka, Trogir , Split, Primosten itp )
Zecevo to spokojne miejsce , odpowiednie dla szukających odpoczynku , bez tego miejskiego zgiełku.Idealne też dla rodzin z dziećmi ( łagodne zejscie do morza ).
Apartament ,w którym byłem jest na 6-8 osób , 3 sypialnie , 2 łazienki , salon.
Jest pięknie wyposażony - piękne meble, zmywarka , pralka .Nie ma klimy ,ale wewnątrz jest chłodno (dobra termoizolacja).Miejsce do grilla tez jest.
W tym roku ma być też dostępny drugi apartament w tym domu , na 4-6 osób.I tu rewelacja - z dwoma tarasami !!!( widok na morze i marine Frappa w Rogoźnicy).
Tak więc w domku może być ca.12 osób
Wolne terminy :
Duży apartament (6+2) 120 euro/6 osób +10 euro każda następna
15.06-11.07
22.07-27.07
16.08-30.09
Mały apartament (4+2) - 100 euro/4osoby +10 euro każda następna
15.06-11.07
22.07-30.09
Na tym samym podwórku inny waściciel ma 2 mniejsze apartamenty , na 4 osoby ( najlepiej jesli jest to rodzina 2+2). Apartamenty nowe ,również pięknie urządzone . Cena 60euro/aptm. Dostępnośc - do sprawdzenia
A gospodarze - przemili ludzie , dlatego wracamy tam ponownie .
Poważnie zainteresowanych proszę o podanie maila z podaniem , który apartament jest w kręgu zainteresowania, prześlę fotki i namiary

Ja proszę o namiary na te apartamenty -> adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Witam,
Proszę o namiary: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
marta9055cro
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marta9055cro » 17.12.2014 09:44

Przydatne informacje! Dzięki.
linapau
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 08.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) linapau » 27.12.2014 22:34

Szukam czegos dla rodziny 2+2.
Chodzi mi o położenie blisko plaży w miejscowości atrakcyjnej dla rodzin, tj.dzieci.
Zależy mi aby był jakis fajny plac zabaw.
Wybieramy się w drugiej połowie czerwca.
zygmuz
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zygmuz » 04.01.2015 14:09

Łukasz&Gosia napisał(a):
Cromaniak66 napisał(a):
Łukasz&Gosia napisał(a):Jaką miejscowość polecicie na pierwszy raz w Chorwacji. Z żoną wybieramy się od paru lat, ale zawsze coś staneła nam na przeszkodzie ale w najbliższe wakacje na bank musimy w końcu na własne oczy zobaczy ten piękny kraj. Myśleliśmy nad okolicami Rogozinicy albo okolice Makaraskiej, Brela, Pisak itp. Zależy nam na ciszy i spokoju, ale też żeby było gdzie pójść wieczorem na kolacje posłuchać muzyki na żywo. Polećcie coś, proszę :)

i proszę o namiary na ewentualne apartamentu godne polecenia najlepiej nad samym morzem a jeszcze cudowniej z prywatną plażą:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



Cześć,
jeśli szukacie ciszy i spokoju to polecam miejscowośc Zecevo k. Rogoźnicy i te apartamenty , o które wyżej pyta "Zielona_27" .Oprócz tych w/w mam namiary na małe apt. dla dwóch lub trzech osób . Na kolację przy muzyce na żywo mozna sie wybrac do pobliskiego hotelu Life ( wpisz w google "hotel life Rogoźnica ")
Daj znac jak Was to interesuje , prześlę namiary.Pozdrawiam :-)



Witam, jak możesz to podeślij mi namiary w miejscowości Zecevo k. Rogoznicy. Serdecznie dziękuję i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 04.01.2015 14:36

Zygmuz- napisz jakie aptm.Cię interesują tzn. na ile osób, bo to różne domy .Podaj majla(może być na PW) to prześlę namiary i fotki.Pozdrawiam i również życzę pomyślności w Nowym Roku
patiiii
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 20.02.2013
W obliczu wyzwania -co wybrać? Mała miejscowość...

Nieprzeczytany postnapisał(a) patiiii » 16.06.2015 22:14

Witam :D
Szukam i szukam, przeglądam, czytam i ciągle brak jakichkolwiek decyzji...
Decyzja o tegorocznej wyprawie do CRO padła nagle i dość nie spodziewanie. Były plany na zwiedzanie Grecji, Albani, Cypru ale sentyment do Chorwacji pozostał i coś nas tam ciągnie. :) W Chorwacji wakacje spędzałam już kilka razy. Między innymi Był Pag, Makarska, Omiś, Brela, Pisak, Novalija, Zubovici, Rijeka, Marusici, Baśka Voda, Dubrovnik, Pula. I GDZIE TERAZ? HM... Pomysłu aktualnie brak. Wyjazd zupełnie w ciemno początek lipca. Poszukuje czegoś gdzie będzie w miarę spokojnie, urokliwie bez tłumu imprezowiczów. Mogą być schody :D jedyny warunek aby to to żeby nie płynąć promem i nie dalej niż Makarska bo droga ze Szczecina jednak troszkę zajmuje :) Kochani Forumowicze CROMANIACY :) polecicie coś? :?: :wink:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: W obliczu wyzwania -co wybrać? Mała miejscowość...

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 16.06.2015 22:23

patiiii napisał(a):Był Pag, Makarska, Omiś, Brela, Pisak, Novalija, Zubovici, Rijeka, Marusici, Baśka Voda, Dubrovnik, Pula. I GDZIE TERAZ? HM...

Pelješac i/lub Korčula :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: W obliczu wyzwania -co wybrać? Mała miejscowość...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.06.2015 22:23

patiiii napisał(a):Kochani Forumowicze CROMANIACY :) polecicie coś? :?: :wink:

Pakoštane, Rogožnica Tribunj.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: W obliczu wyzwania -co wybrać? Mała miejscowość...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.06.2015 22:25

walp napisał(a):
patiiii napisał(a):Był Pag, Makarska, Omiś, Brela, Pisak, Novalija, Zubovici, Rijeka, Marusici, Baśka Voda, Dubrovnik, Pula. I GDZIE TERAZ? HM...

Pelješac i/lub Korčula :wink:

Miało być nie dalej niż Makarska i bez promu :wink:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: W obliczu wyzwania -co wybrać? Mała miejscowość...

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 16.06.2015 22:32

Janusz Bajcer napisał(a):
walp napisał(a):
patiiii napisał(a):Był Pag, Makarska, Omiś, Brela, Pisak, Novalija, Zubovici, Rijeka, Marusici, Baśka Voda, Dubrovnik, Pula. I GDZIE TERAZ? HM...

Pelješac i/lub Korčula :wink:

Miało być nie dalej niż Makarska i bez promu :wink:

No tak.
Na Pelješac bez promu się da, a te 150 km dalej :?: :roll:

Ale jakie wspaniałe miejsce. :!:
monka812
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 23.06.2015
riwiera makarska-spokojna miejscowość

Nieprzeczytany postnapisał(a) monka812 » 26.03.2016 21:21

Witam,w tym roku po raz trzeci jedziemy do Cro. Tym razem w ciemno.Bylismy w Drveniku,w Mimicach ( riwiera Omis),teraz również chcemy na riwiere makarską,ale nie wiem,gdzie....Szukam małej miejscowości,w miarę płaskiej,jedzeimy we 3 z dzieckem 9-letnim. Spodobalo mi się Tucepi,ale czytam forum i sama juz nie wiem,jeśli to zatłoczona miejscowośc,to jednak dziękuję.Znajoma poleciła mi Zaostrog....Co polecacie,bedę wdzięczna za wszelkie wskazówki. Chciałabym mieszkac blisko morza :) i żeby nie było problemu ze znalezieniem czegoś w ciemno. A urlop lipiec lub sierpień. Z góry dziękuję.
savic
Croentuzjasta
Posty: 217
Dołączył(a): 22.04.2011
Re: riwiera makarska-spokojna miejscowość

Nieprzeczytany postnapisał(a) savic » 26.03.2016 21:46

Zaostrog całkiem miłe miejsce i faktycznie płasko - tylko blisko morza w tym terminie w ciemno to trochę będzie trudno
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: riwiera makarska-spokojna miejscowość

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.03.2016 22:20

monka812 napisał(a):Witam,w tym roku po raz trzeci jedziemy do Cro. Tym razem w ciemno.Bylismy w Drveniku,w Mimicach ( riwiera Omis),teraz również chcemy na riwiere makarską,ale nie wiem,gdzie....Szukam małej miejscowości,w miarę płaskiej,jedzeimy we 3 z dzieckem 9-letnim. Spodobalo mi się Tucepi,ale czytam forum i sama juz nie wiem,jeśli to zatłoczona miejscowośc,to jednak dziękuję.Znajoma poleciła mi Zaostrog....Co polecacie,bedę wdzięczna za wszelkie wskazówki. Chciałabym mieszkac blisko morza :) i żeby nie było problemu ze znalezieniem czegoś w ciemno. A urlop lipiec lub sierpień. Z góry dziękuję.

Wybierz coś na Riwierze Gradac
Tylko w lipcu lub sierpniu w ciemno na Riwierę raczej nie wskazane :roll:
monka812
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 23.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) monka812 » 27.03.2016 10:52

Dziękuję,szukam,szukam....
Kastela
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 27.01.2015
Co wybrać - Drasnice, Baska Voda, Gradac itp ..?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kastela » 04.04.2016 13:57

Witajcie

jak co roku zaczyna się akcja wakacje i szukanie apartamentów. Oczywiście kolejny raz mam to zrobić za resztę "wycieczki" bo co roku tak dobrze mi szło :)
W zeszłym roku dzięki Waszym poradom trafiliśmy do Tucepi. Bardzo nam się podobało - to było dokładnie to czego szukaliśmy: plaża, knajpki, port, promenada itp. itd.
W tym roku też chciałabym znaleźć coś w tamtych rejonach i tu zaczyna się problem - które miasto/miasteczko wybrać???!!!
Oczywiście w Tucepi było super, ale nie oszukujmy się ceny tam szaleją i szukamy czegoś tańszego a poza tym chciałabym zobaczyć jakieś nowe miasteczko. Byliśmy w Cro już 5 razy, ale i tak nie wiemy co teraz wybrać.

Więc kolejny raz liczę na wasze wsparcie.
Czego szukam?
Miasteczka podobnego do Tucepi. Totalne odludzie to nie dla nas, lubimy i plażować i zwiedzać a wieczorami wyjść na lody lub coś mocniejszego :D Ale jesteśmy rodzinami z dziećmi, więc liczy się też rodzaj plaży - mega skały i platformy nie wchodzą w grę a ponad to fajnie jak by coś jeszcze dla tych dzieci było np. dmuchane aquaparki czy rowery wodne.
Czytam, czytam i coraz większy mam mętlik w głowie. Czytałam o Drasnicach, Gradacu, Igrane, Baska Voda .....
No i gdzie tu pojechać?
Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi i komentarze.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Aśka
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Mała spokojna miejscowość w pasie Sibenik - Makarska - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone