Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mała miejscowość poniżej Splitu

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marekmarecki
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 17.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekmarecki » 24.03.2014 23:42

Na spokojny urlop polecam BRAC, w zeszłym roku 2 tygodnie spędziłem w Sutivanie.... cisza spokój, i chyba pierwszy raz naprawde naładowałem akumulatory na wakacjach.
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 25.03.2014 00:07

Gogluś napisał(a):Aga,
Też szukam i szukam. Znalazłam piękny domek w Igrane u Verdany Peric, no ale trochę drogi. Zaczełam negocjowac i cisza. Czy ktoś był w tym domku, jakies opinie?

Opinia o właścicelce jak najbardziej pozytywna. Co do domku to tańsze od niego są apartamenty w domu za palmą. Vedrana mieszka w nim na parterze. Może zamiast domku rozważ opcje z apartmanem.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.03.2014 09:39

Zivogosce Blato to najlepszy wybór...Porat to smród, Pisak cholernie wysoko a z wysokości właśnie pochodzą najlepsze cenowo oferty a Mimice to duże prawdopodobieństwo mieszkania za Jadranką w okazyjnej cenie... :wink:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 25.03.2014 13:59

Aga widzę, że zrezygnowałaś z Breli.
Owszem centrum Breli to tłok jak każde inne znane miasto w Chorwacji.
Jednak jest pewien myk bo jest dzielnica Breli wspomniana Stomarica.
Takiej ciszy i spokoju nie uświadczyć w wielu chorwackich miejscowościach.

Pisz do Natalii Raos - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pokoje za 40-50e spokojnie (z klimą, z widokiem na Adriatyk, Hvar i Brać).

Tutaj mieszkaliśmy - https://maps.google.pl/maps?q=Brela,+Ch ... 2,,0,12.98

Może moja relacja pomoże Ci podjąć decyzję - chorwacja-tam-sie-poczelo-zycie-t34711.html
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 28.03.2014 23:13

Aga2209 napisał(a):Póki co, wybraliśmy Zivogosce Blato.

Czyli to co Ci też polecałem. I pomyśleć, że ZB było miejscem spotkań Cromaniaków chorwackie-spotkania-w-mr-olimpia-t11947.html?hilit=Olimpia
a dwie nasze koleżanki jeszcze parę lat temu wynajmowały tam apartamenty.
Aga2209
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga2209 » 07.08.2014 15:59

Dzień dobry!!
Pozwalam sobie odświeżyć temat :)
Nie wiem, czy w tym roku coś się zmieniło, ale Zivogosce Blato mnie bardzo rozczarowało :(
Na plażach istne tłumy! A dziś jeszcze nastąpił nalot nastoletnich Niemców - obstawiam jakąś kolonię, ale serio, to chyba z 4 autokary musiały przyjechać :(
Ale poza tym - jest pięknie! Piszę do Was popijając popołudniową kawkę a przed sobą mam morze i widok na Hvar, a za plecami góry... Mistrzostwo świata! :) Napatrzeć się nie mogę! Mimo 14h podróży nie żałujemy, że zajechaliśmy tak daleko :)
Czas płynie powoli, a my zastanawiamy się gdzie by się ruszyć na jakieś wycieczki - możecie coś polecić w okolicy?
Dubrovnik chyba zaliczymy w przyszłym tygodniu bo nie chcę się tam pchać na weekend. Ale może ktoś coś podpowie bliżej?
Z góry dziękuję za pomoc :)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Mała miejscowość poniżej Splitu - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone