Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mała miejscowość poniżej Splitu

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.03.2014 10:35

Aga2209 napisał(a):
Póki co celuję w Brelę lub Igrane.


No to chyba te wybory przeczą Twoim oczekiwaniom...
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.03.2014 10:44

W Zaostrogu znajomi niedawno zabukowali kilka 2+2 po 60E - nie pierwsza linia, ale z widokiem na morze, za daleko też nie. W zeszłym roku miałam oferty z Zivogosce Porat po 60E dla 4 osób. Pytałam jednak trochę wcześniej. Myślę, że oferty po 15E na głowę znajdziesz, tylko nie w Breli ani Baska Voda oczywiście. Podaca jest tania, ale mnie się tam do końca nie podobało, niby mała a ludzi dużo. W Brist też miałam oferty po 60E w zeszłym roku niedaleko plaży.
Aga2209
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga2209 » 19.03.2014 10:56

alechandro napisał(a):
Aga2209 napisał(a):
Póki co celuję w Brelę lub Igrane.


No to chyba te wybory przeczą Twoim oczekiwaniom...


Z Breli już zrezygnowałam, za radą forumowiczów. Nie znam każdej miejscowości w Chorwacji - coś co może wydawać się na mapie małą mieściną, wcale nie musi nią być. Trochę zrozumienia, proszę :)

Mikromir napisał(a):W Zaostrogu znajomi niedawno zabukowali kilka 2+2 po 60E - nie pierwsza linia, ale z widokiem na morze, za daleko też nie. W zeszłym roku miałam oferty z Zivogosce Porat po 60E dla 4 osób. Pytałam jednak trochę wcześniej. Myślę, że oferty po 15E na głowę znajdziesz, tylko nie w Breli ani Baska Voda oczywiście. Podaca jest tania, ale mnie się tam do końca nie podobało, niby mała a ludzi dużo. W Brist też miałam oferty po 60E w zeszłym roku niedaleko plaży.


Jak pisałam w poprzednim poście, oferty, które mam są w Igrane lub Zavigosce. Już zostałam uświadomiona, że ani Brela ani Baska Voda nie są małe. Nie wiem, wygląda na to, że kiepsko szukam...
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.03.2014 11:06

marzec już niestety
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 19.03.2014 11:41

Rzeczywiście ceny z kosmosu. Już nie raz pisałem ile płacę za apartament w Igrane. Jest to 10€ za osobę we wrześniu. W sezonie w tym miejscu jest niewiele drożej. Myślę, że zależy kto czego szuka i jak. Dwa lata temu tyle samo płaciłem. Więc dla mnie nie podrożała Chorwacja.
Aga2209
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga2209 » 19.03.2014 11:51

Kurcze, no zaraz wyjdzie, że szukam wodotrysków :)

Szukamy app na 5 osób, pierwsze 2 tygodnie sierpnia, w miarę blisko morza, koniecznie z klimatyzacją, w małej miejscowości, z dala od tłumów. Ot, koniec wymagań.

A co do tego jak szukać - co roku mam podobny system. Do tej pory się sprawdzał. Nie wiem co się stało. Może faktycznie kwestia późnej pory na poszukiwania...
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 19.03.2014 11:53

Znajdziesz , jeszcze jest czas , wyluzuj i szukaj :)
izka33law
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) izka33law » 19.03.2014 12:48

Witam mam pytanie o jakieś namiary na sprawdzone apartamenty w Igrane. nie daleko od morza, klimatyzacja, 2 apartamenty dla 4 osobowych rodzin (dzieci 5 i 10 lat). początek lipca.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.03.2014 13:06

Aga2209 napisał(a): Trochę zrozumienia, proszę :)


No przecież niczego Ci nie zarzucam a jedynie informuję...ktoś tam napisał wcześniej, że Igrane to spokojna miejscowość ale do końca tak nie jest...jest tam tłok bo to popularna miejscowość a luz jest dopiero od września jak większość tutaj podanych...ja podobnie jak Ty, jeżdżę do bardzo spokojnych miejscowości a jak chcesz kilka moich pomysłów to napisz na priv...
Pozdrawiam...
agazp
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 05.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agazp » 19.03.2014 13:26

to cię pociesze ,ze równiez szukam już chyba ponad 2 ty,
wysłanych z kilkaset e-maili i jakoś nic mi nie pasuje
u mnie musi być obowiązkowo widok na morze w miarę blisko do 150 m klima i internet
no i dla dwóch rodzin 2+3 i 2+2
dostałam fajna ofertę za 65 euro w tym klima tylko 3 godz, reszta dopłata za 0,5 euro za godzinę w Stanici no i sie waham ze względu na ta klimę

jedziemy z młodzieżą :))))
arb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 19.03.2014 13:29

To 65 euro to jest dla jednej rodizny czy już całkowita cena?
agazp
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 05.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agazp » 19.03.2014 13:46

arb napisał(a):To 65 euro to jest dla jednej rodizny czy już całkowita cena?



no dla jednej oczywiście :mrgreen:
znalazłam jeszcze fajne ale cena 120 euro od rodziny mnie powaliła
arb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 19.03.2014 14:00

I w jakim terminie że tak się zaptaym to 65 euro? W górnym sezonie?
agazp
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 05.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agazp » 19.03.2014 14:12

od 15.08
Aga2209
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga2209 » 19.03.2014 14:27

agazp napisał(a):to cię pociesze ,ze równiez szukam już chyba ponad 2 ty,
wysłanych z kilkaset e-maili i jakoś nic mi nie pasuje
u mnie musi być obowiązkowo widok na morze w miarę blisko do 150 m klima i internet
no i dla dwóch rodzin 2+3 i 2+2
dostałam fajna ofertę za 65 euro w tym klima tylko 3 godz, reszta dopłata za 0,5 euro za godzinę w Stanici no i sie waham ze względu na ta klimę

jedziemy z młodzieżą :))))


Aga, ja się mogę obejść bez widoków z pokoju ;) ale klima niestety jak dla nas musi być... 2 lata temu pojechaliśmy z 6-miesięczną wtedy córką do Pakostane, apartament bez klimy - było strasznie! Nigdy więcej... ;)

120eur za 4-5 osobowy apartament - dla mnie to jest cena z kosmosu, a niestety w 90% takie właśnie oferty dostaję...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Mała miejscowość poniżej Splitu - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone