Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

mała łódka do5KW bez patentu, wynajmował ktoś w Tucepi?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Piteroo
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.01.2013
mała łódka do5KW bez patentu, wynajmował ktoś w Tucepi?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piteroo » 04.08.2013 17:37

Pytanie jak w temacie, wynajmował ktoś taką małą łódź w okolicach Tucepi? wiem że tamat jakiś czas temu był na forum ale dawno, więc odgrzewam. Ponoć na małe pyrdki do 5 kw nie trzeba mieć patentów, czy to prawda czy może coś sie zmieniło?
Jeśli ktoś pływał takim czymś to jak cenowo to wygląda? Może polecicie jakąś wypożyczalnie?
A jak daleko można się tym wypuszczać?
Pozdrav
Piteroo
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piteroo » 19.08.2013 23:12

Widac kilka osób tu zajrzało ale podpowiedzi brak, jak wróce to napisze dla potomnych:-)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.08.2013 09:02

Wynajmowaliśmy maleńka łódeczkę.
Wydaje mi się, że kosztowało to (dwa lata temu) 500-600 kun.
Trzeba było tylko troszkę się przejść promenadą ..w stronę Makarskiej .
piotrtc
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrtc » 06.09.2013 11:12

Ja w tym roku w Supetarze wynajmowałem łódkę 5KM w cenie 450 Kn. Miałem 10 litrów paliwa co podobno miało starczyć na 7-8 godzin ciągłego pływania na max. obrotach. Wróciliśmy po 6-7 godzinach bo wolałem nie ryzykować. Fajna sprawa i jak się płynie w 4-6 osób to nie jest tak drogo. Można odwiedzić sporo zatoczek do których samochodem ani pieszo się nie dojdzie. W porcie jest mnóstwo ogłoszeń typu "rent a boat" więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny każdy miał takie same, tylko łódki nieznacznie się różniły. Obsługa łódeczki banalna, zanurzenie bardzo małe więc można podpłynąć prawie do brzegu. Ogólnie polecam każdemu bo na prawdę warto.

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...

cron
mała łódka do5KW bez patentu, wynajmował ktoś w Tucepi?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone