Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska z biurem podrozy Oskar

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.04.2018 14:54

Mandarynka25 napisał(a):Trafiłam tutaj, bo zamierzam wybrać się do Chorwacji właśnie z biurem podróży Oskar. Przyznam, że po przeczytaniu wielu opinii na jednym z portali jestem nieco skonsternowana. Opinie w większości są negatywne, narzekania na podróż, różne wypadki, psujący się autokar, nieprofesjonalne podejście załogi czy choćby trudności w nawiązaniu kontaktu z rezydentem. Czy tak faktycznie jest? Czy macie jakieś doświadczenia? Bardzo proszę o jakiekolwiek opinie.



Tak faktycznie jest. Miałam pracować dla tego biura i wsiadać w Bielsku - Białej, by pojechać na wahadło do Czarnogóry.
Okazało się, że na autokar czekaliśmy trzy godziny i nikt do nas nie zadzwonił, że jest opóźnienie. Ja bym to przebolała, ale ze mną był jeszcze klient, starszy pan...
Piloci, którzy są zatrudniani w tym biurze to osoby bez doświadczenia lub z niewielkim doświadczeniem, bo nikt inny nie chce tam pracować; podobnie jest z rezydentami (choć mają kilku stałych). Mówię to jako były pracownik - byłam tylko na dwóch wyjazdach. Po tym, jak rzeczywiście rozkraczył mi się autokar gdzieś na autostradzie przed Belgradem to miałam ich dość.
Powiem krótko - proszę szukać innego biura...
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 02.05.2018 10:32

Moja mama jest teraz w Cro z Oskarem i jest zadowolona.
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 09.05.2018 08:48

Byłam 2 razy z Oskara i polecam :). autokar dobry, nowoczesny, klima działa, filmy można oglądać, rezydent był fajny i bardzo pomocny, odbyło się bez żadnych problemów :) no i wycieczki raz trafiliśmy na osobę, która nie wiele opowiadała ale ostatnim razem była cudowna babeczka, która opowiadała bardzo fajnie :)
anag1
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.02.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) anag1 » 18.07.2018 22:31

Czy Oskar dowozi pod drzwi willi? Czy ktoś kwateruje?
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 19.07.2018 07:39

Oskar z tego co pamiętam ma w okolicach tych apartamentów ma 3 miejsca gdzie się zatrzymuje i wyczytywana jest lista osób, które wychodzą na danym "przystanku". Czeka tam na każdego ktoś z właścicieli danego obiektu i podprowadza :).
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 08.08.2018 13:56

Asiaa90 napisał(a):Oskar z tego co pamiętam ma w okolicach tych apartamentów ma 3 miejsca gdzie się zatrzymuje i wyczytywana jest lista osób, które wychodzą na danym "przystanku". Czeka tam na każdego ktoś z właścicieli danego obiektu i podprowadza :).
anag1 napisał(a):Czy Oskar dowozi pod drzwi willi? Czy ktoś kwateruje?




Czy koleżanki mogą się wypowiedzieć na temat BP Oskar. Chyba już po urlopie ????
Nadialena
Cromaniak
Posty: 605
Dołączył(a): 24.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nadialena » 08.08.2018 21:23

Byłam raz z Oskarem w Makarskiej i raz w Budvie w Czarnogórze. W tym roku znów wybieramy się do Makarskiej. Odpukac zawsze było wszystko super, podróż w komfortowych warunkach, bezpiecznie, szybko. Apartamenty naprawdę w porządku niczym nie odbiegające od tych, które znajdowalismy jeżdżąc autem.
Jeśli ktoś liczy na nie wiadomo co i wakacje jak w ofercie all inclusive to na pewno nie, to nie te kraje.
My zawsze liczyliśmy na podróż w komforcie, czysty przyjemny pokój i dobra komunikację z rezydentem przed wyjazdem by ustalić godzinę itd.
Wszystko to co jest na stronie tak naprawdę sie zgadza, warto przed wyjazdem w razie wątpliwości zadzwonić i zadać te pytania, odpowiadają zawsze rzetelnie ;-)
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 09.08.2018 10:52

Dziękuje bardzo
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 18.09.2018 08:05

Tak mogą, trochę spóźnione bo po terminie no ale... Ja biuro bardzo polecam, wszystko było super, kontakt z rezydentem bez problemu, fajne wycieczki, piloci też w porządku tzn. raz trafił się Pan, który nie wiele mówił przez drogę aż do miejsca docelowego co było trochę minusem bo mijaliśmy na prawdę piękne miejsca, drugim razem przewodnikiem była Pani mieszkająca gdzieś w niedalekiej odległości od Makarskiej i był to najlepszy przewodnik jakiego mieliśmy, opowiadała wszystko ze szczegółami przez całą podróż co było super :). Jadąc na miejsce wiadomo ciężko wysiedzieć te 20 h w autokarze ale jednak droga mija nawet szybko, na początku postoje co 2.5-3 h na te pare minut, w nocy większość śpi więc postoi nie ma dopiero nad ranem chyba, że ktoś pilnie potrzebuje także w miarę szybko się jedzie. Plusem jest to, że na miejscu rezydenci są ciągle dostępni, w tym roku jechałam w inno miejsce z innego biura i rezydenta nie widziałam ani razu, nie pojawił się nawet na umówionym spotkaniu, po naszej interwencji był zdziwiony, że ktoś coś może od niego chcieć i nie przyszedł na spotkanie bo myślał, że nikogo nie będzie :? no a z Oskara telefon działał każdego dnia no i mają swój "pokoik" czy jak to można nazwać gdzie zawsze ktoś siedzi w wyznaczonych godzinach, można podejść porozmawiać, dopytać za to ogromny plus. Autokar dojedzie na miejsce, po drodze dostawia ludzi, w Makarskiej w tej dzielnicy Zelenka (mogłam przekręcić) ma 3-4 przystanki i wyczytują kto wysiada kiedy, na zewnątrz czeka na nas już właściciel Willi, który prowadzi do pokoju :). Za pierwszym razem pokój był gotowy odrazu, za drugim zostawiliśmy bagaże i poszliśmy na kawę bo przyjazd jest sporo wcześniej niż doba w apartamencie więc nie zawsze zdążą wysprzątać ale to nie problem, można zostawić bagaże i iść na plaże, zjeść czy coś. Ogólnie Wille mieliśmy za każdym razem super, raz był to apartament z sypialnią, kuchnią z salonem i balkonem więc spory, drugim razem większa sypialnia z kuchnią i tej samej wielkości tarasem także miejsca było sporo :). Ja kupowałam wycieczki nie bezpośrednio przez biuro OSKAR a przez pośrednika ponieważ tam Panie wyszukują mi zawsze co chce, dzwonią żeby przypominać o wszystkim, pytają później jak pobyt więc stwarzają miła atmosferę :) artykuł napisany :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Makarska z biurem podrozy Oskar - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone