Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska z biurem podrozy Oskar

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aleks89
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 09.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleks89 » 22.09.2015 20:00

Witajcie :)
My bylismy z Oskarem w tym roku od 4.wrzesnia. Nocleg w willi Mirko jedynej znajdujacej sie w centrum. Postaram sie napisac troche szczegolow ktorych sama znalezc nie moglam przed wyjazdem. Lokalizacja willi super, blisko portu i targu warzywnego (z rakija ;)), do plazy Donja Luka okolo 800m ale idzie sie bardzo przyjemnie, gdy juz zejdziemy w dol do portu mozna obserwowac tak wiele rzeczy cieszacych okolo ze trasa mija bardzo szybko. Moim zdaniem zdecydowanie przyjemniej sie idzie niz z dzielnicy Zelenka (szczegolnie jesli chodzi o powrot). Pokoje ladne zadbane, nam sie trafil na 3pietrze z super widokiem na cala Makarska ;)
Samo biuro podrozy spisalo sie nienagannie. Nie mam zadnych zastrzen, sprawnie zawiezli nas do Makarskiej (ok23h) oraz przywiezli do Polski (17h). Zakwaterowanie o 12 (do Mirko zabrali nas busem), wyjazd do PL o 17.30 (druga grupa o 18:30). Wszystkie inf podane jasno, czytelnie, nie mielismy zadnych pytan.
Gdyby ktos byl zainteresowany chetnie odpowiem na pytanie, moge przeslac jakies fotki ;)
PS. Nie jestem zadna agentka biura po prostu pamietam jak sama szukalam tych inf przed naszym wyjazdem ;)
Pozdrawiam
miniek90
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) miniek90 » 02.01.2016 13:45

Witam
Również polecam biuro Oskar w lipcu bylem w Makarskiej w studiu tak mi się tam spodobało że już mam wykupioną wycieczkę na nadchodzące wakacje tym razem w willi Iwan.Będąc na wakacjach zwiedziliśmy wodospady Krk ,Dubrownik, fish picnic na wyspy Hvar i Brać, Park Narodowy Biokovo. Na wodospadach Krk piękne widoki i cudowne miejsce. Dubrownik piękne stare miasto robi ogromne wrażenie lecz na mury obronne zbrakło nam sił bo było ponad 40 stopni.Fish picnic poleca wybrać wycieczkę kupiona w miasteczku tylko na wyspę Brać do miasta Bol na cudowna plażę Zlatan Rat i moc spędzić tam więcej czasu bo naprawdę warto:) park narodowy Biokovo polecam najbardziej cudowne góry i piękny Zachód słońca w sam raz dla zakochanych niewątpliwie idealne miejsce na oświadczyny;] Już nie mogę się doczekać wakacji w Makarskiej:D
Edi1012
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 23.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edi1012 » 12.01.2016 12:45

Witam. Byliscie w willi Iwan czy Iwanka? Tez rozmyslam nad wyjazdem z Oscarem i zastanawiam sie jaka wille wybrac?
Ponadto interesuje mnie kwestia wyzywienia czy mieliscie na miejscu czy musieliscie gdzies chodzic?...planujemy wykupic sniadanie i obiadokolacja. Bede wdzieczny za roznego rodzaju informacje gdyz jest wiele biur podrozy organizujacych wakacje do Makarskiej i caly czas czytam zbieram opinie i sie wacham ktore wybrac.
miniek90
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) miniek90 » 12.01.2016 23:40

Siema ja bylem w studio a do willi Ivan jadę w tym roku. Bylem tam zwiedzać wiec nie opłacało mi się brać pobytu z wyżywieniem. Raz jedliśmy obiad w domu a tak to 4 razy obiad na wycieczkach ,a pozostałe dni to coś w mieście się zjadło jakaś pizze czy coś . Ja z dziewczyna akurat mało jemy wiec na śniadania mieliśmy płatki albo jakieś jogurty bądź jakaś bułkę słodka się kopiło albo porostu kanapki sobie zrobiliśmy.Moim zdanie nie opłaca się brać wycieczki z wyżywieniem bo to masz 500 zł około, a jak za dwie os to już spora sumka. Z Oskarem wszystko ok tylko podróż długa ale to już kwestia kto skąd jedzie
Edi1012
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 23.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edi1012 » 13.01.2016 09:35

Witam. My planujemy bardziej wypoczynek...jedynie wycieczka do Međugorje nas interesuje. To nas pierwszy wypad do Cro i chcemy sie nacieszyc kryształem wody w morzu i klimatem miejsca...do tej pory tylko Bałtyk był.
miniek90
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) miniek90 » 13.01.2016 09:39

Proponuje wyprawę z biurem na Biokovo cudowne widoki przy zachodzie słońca:D Ja tez w zeszłym roku byłem 1 raz i już się lipca nie mogę doczekać aż tam wrócę;]
Edi1012
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 23.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edi1012 » 13.01.2016 09:51

My planujemy w czerwcu bo tylko tak nam urlop pasuje ale zastanawiam sie jeszcze nad konkurencyjnym biurem podrózy gdyz tez maja ciekawa oferte. Na miejscu ofert róznorakich wycieczek z tego co czytałem jest multum wiec pewnie znajac zycie zdecydujemy sie na miejscu bo lezenie plackiem przez 10 dni na plazy to nie nasze klimaty...
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 13.01.2016 09:52

Edi1012 napisał(a):...jedynie wycieczka do Međugorje nas interesuje.


Szkoda pieniędzy i czasu. Lepiej do wodospadów Kravica się wybrać albo do Mostaru.
miniek90
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) miniek90 » 13.01.2016 09:54

no ja jadę w lipcu wiec wysiedzieć się nie da na plaży aż tyle a z jakiego biura jak można spytać
Edi1012
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 23.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edi1012 » 13.01.2016 10:11

Wszystko to co wymieniacie jest ciekawe i warte zobaczenia, zwiedzenia...ale to kolejny powod by w kolejnych latach tez wybierac Chorwacje i zmieniac co rok miejsca pobytu i zwiedzac zwiedzac zwiedzac...
Nie wiem czy to nie jest zakazane na forum jako reklama ale my rozpatrujemy wyjazd z oskara, heizen reisen, gandalf travel lub test tour...a na kogo wypadnie jeszcze zobaczymy...
Patryk Pe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 23.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patryk Pe » 29.02.2016 23:48

Czy ktoś wybiera się z biurem Oskar do Makarskiej od 22.07.2016?
gardes
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 06.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) gardes » 24.06.2016 14:07

Witam, kilka lat temu byłem z Oscarem w Makarskiej, w Studio Ivan, super warunki, a właściciel bardzo miły, w tym roku znów wyruszam z Oscarem do Makarskiej 22 lipca, ale juz na pokój wiec zobaczymy jak bedzie, a z kolegą z forum będziemy się widzieć ;) skąd wyruszacie ??
anians
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anians » 11.08.2016 10:13

Zastanawiamy się nad wycieczką objazdową do Makarskiej z tym biurem, ale przeraziły mnie znalezione w necie komentarze dot. warunków. Ma ktoś aktualne informacje o tym biurze?
akhr
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.08.2016
willa darko - makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) akhr » 15.08.2016 14:36

Witam wszystkich
Proszę o odpowiedź osoby które były w willi darko lub mają jakąś wiedzę na jej temat.
Planuję wyjazd tam na koniec sierpnia opcja z wyżywieniem. Interesuje mnie czy ktoś może coś powiedzieć na temat jakości posiłków, oraz miejsca ich serwowania czy stołówka jest w willi czy trzeba gdzieś dojść / ewentualnie jak daleko.

Proszę również o informację czy po mieście jeździ jakaś komunikacja miejska

Pozdrawiam
andzia**
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 03.09.2014
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) andzia** » 15.08.2016 16:55

Witam.
Byłam w willi Darko w zeszłym roku. Pokoje przyjemne, ale brak klimatyzacji przy upale był bolesny. Na posiłki trzeba iść do restauracji. Nie wiem dokładnie jak to wyglądało bo nie chciałam być ograniczona czasowo - (konkretne godz. posiłków od-do).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Makarska z biurem podrozy Oskar - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone