Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska-wycieczka na wyspy

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
olciap6
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 18.12.2011
Makarska-wycieczka na wyspy

Nieprzeczytany postnapisał(a) olciap6 » 18.12.2011 23:46

Czy mógby mi ktoś powiedzieć w jakiej cenie można wykupić na miejscu wycieczkę na wyspy? Gdzie najlepiej to kupowac? Czy wcześniej rezerwować czy jakoś w ostatniej chwili? Co jest w cenie? Czy cena dla doroslego i dla dziecka sie rozni? Z góry dziekuje :)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 19.12.2011 00:16

Jakie wyspy?

Z Makarskiej dostaniesz się na Brać.

Cennik Makarska - Sumartin

W Makarskiej bilety dostaniesz w tej budce widocznej na zdjęciu zaraz przy marinie.

Obrazek

Czy rezerwować ? ......to nie wiem.
My dostaliśmy bilety bez problemu.

Na cenę przeprawy wchodzi : samochód + ilość osób .......tankowanie w gardło na promie płatne ..... :wink:


.......a cholera chyba nie doczytałem ......pytasz o wycieczkę ...

Ale może warto samemu się przeprawić na wyspę i zwiedzić we własnym zakresie , napewno taniej będzie.....
olciap6
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 18.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) olciap6 » 19.12.2011 00:21

hmmm bardzie chodziło mi o jakąś wycieczkę zorganizowaną... czytałam, że są organizowane takie rejsy wycieczkowe z płatnością od osoby, interesuje mnie również cena takowej przyjemności, ale dzieki i za takie info-moze skorzystamy.pozdrawiam
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 05.01.2012 23:36

Jeśli interesuje Cię tzw. fish picnic to w Makarskiej wystarczy przespacerować się wieczorem do portu. Na "naganiaczy" trafisz na każdym kroku, za dnia można ich spotkać na plaży.
Jeśli chodzi o cenę to dokładnie nie pamiętam ale ok 200 Kn od osoby, córka 4 lata free.
Zresztą co się będę rozpisywał na forum pełno informacji o fish picnic ... np. tu
Udanej wycieczki 8)
olciap6
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 18.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) olciap6 » 05.01.2012 23:45

no wiem wiem, tylko widzieliśmy na fotkach, że niektóre statki są wypełnione po brzegi ludźmi, nie ma gdzie palca wsadzić. Chcielibyśmy miło spędzić czas na tym rejsie a nie trafić między gromadę upychających się ludzi-sami rozumiecie. Może ktoś coś konkretnego poleca? Dzięki za wszelkie informację, czytam stopniowo temaciki i szukam interesujących informacji.Pozdrawiam w Nowym Roczku
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 06.01.2012 02:07

Jak nie chcesz trafić na tłum moja droga to:
- wybierz się poza sezonem
- nie w weekend
- obejrzyj wcześniej na której krypie (jak jest wybór) ile ludzi wsiada na taki rejsik.

Inaczej nie masz prawa wybrzydzać, bo takich chętnych na wycieczkę jak Ty jest wielu.
Pozdr.
:)
Przecież w każdej większej/popularniejszej miejscowości na wybrzeżu takie wycieczki są- czymś trzeba turystów zachęcić- sama plaża to już nuda.
Polecić to można dwie sprawy: rejs wynajętą łodzią lub jachtem z "kapitanem", lub pozasezonowe rejsy na Kornaty lub na wyspy dalsze (Viś, Biśevo itp), gdzie sama długość rejsu jest atrakcją i jest co zobaczyć, a tłumu nie ma.
W każdym porcie, na przystani można znaleźć kogoś, kto zabierze Cię w prywatny rejs. Ino się dobrze potargować trzeba. :)
olciap6
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 18.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) olciap6 » 06.01.2012 12:47

dzieki :) ja rozumiem,ze takich ludzi jest mnóstwo, ale są statki, na których można spokojnie usiąść i podziwiać widoki, nawet jak ludzi jest sporo, a są i takie gdzie ludzi upakowano jak śledzie nie zastanawiająć się ile cm kwadratowych wypada na jednego pasażera ;)
monia74
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 22.02.2011
na wyspy

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia74 » 10.01.2012 19:06

Mogę szczerze polecić statek Junior wyplywa z Omiś na wyspę Brać super obsługa,atmosfera rewelka.Dwójka dorosłych: dzieci 12lat i 3lata płaciliśmy 440kun.W cenę wliczony obiadek,wino,soki,woda.owoce.Wpływa się do dwóch portów,poza tym skoki do wody z pokładu,łowienie rybek,pirackie zabawy.Znalazłam bilet to ich stronka www.junior-excursion.com.Może jest tam więcej info.
wojtek_p
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 15.06.2010
Wycieczka na Brac

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek_p » 19.02.2013 11:24

Witam. Wybieramy się drugi raz w okolice Makarskiej. Zastanawiam się czy jest sens zrobić jednodniową wycieczkę na Brac? Czy może skorzystać tylko z fish-picniku?

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Makarska-wycieczka na wyspy
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone