Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska Riviera - Sierpień 2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Quecal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Quecal » 23.08.2013 13:28

Świetny film...
Dosiadam się do autobusu i jedziemy z relacją :D

Pozdrawiam
aga_stella
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 25.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_stella » 23.08.2013 14:08

filmik - super. czekan na cd.
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 23.08.2013 14:14

barthas napisał(a):To może teraz jedna fotka z Bośni :)




Kravica widzę zaliczona:). Fajnie sobie tam można posiedzieć... Ja tylko miałem problem z dojazdem, bo się pogubiłem, a dogadać się z nimi nie było sposobu:).
barthas
zbanowany
Posty: 22
Dołączył(a): 17.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) barthas » 23.08.2013 15:54

Z dojazdem do Kravicy bylo tak, że 3 minuty przed wyjazdem sprawdzilem na komórce opis drogi wlasnie z tego forum co gdybym napisal ze pomoglo to bym sklamal, poniewaz gdyby nie ten opis to w zyciu bysmy tam nie trafili :) Mialem gdzies temat na tym forum "dojazd do Cro z Garminem 1300". No to wlaśnie z nim wybraliśmy się w tą podróż, były też mapy, Garmin w pierwszą stronę ( PL - Cro ) jak to Garmin chciał jechać przez Katowice :) w opcjach tego urządzenia co by się nie ustawilo zawsze będzie źle, a versja Nuvi 1300 nie ma opcji ustawiania drogi przez punkty także jak sobie wybierze tak będzie jechać. No więc już od samego wyjazdu z domu chciała jechać na Katowice, dopiero 3 km przed Boboszowem zrozumiała, że jednak nie opłaca się mnie już kierować na polskie autostrady i postanowiła przeliczyć trasę przez Boboszów i Czechy. Radość nie trwała długo bo zaraz za granicą polską Garmin - jak to ma w zwyczaju - zaczął zamiast prowadzić "głównymi", jeśli tak da się nazwać czeskie drogi za Boboszowem, totalnymi zadupiami po lasach i preriach dlatego nasz przejazd do Chorwacji w 1 stronę trwał aż 17 godzin :) co spowrotem udało się zrobić w 14-15h. No to tą część można uznać za początek relacji, której pewnie nie uda mi się napisać :) Z przygód na samym starcie wycieczki można odznaczyć oberwanie chmury w Kłodzku co uraczyło nas połamanymi gałęziami na drodze na odcinku Kłodzko - Boboszów.

Pozdrawiam
eibar
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) eibar » 24.08.2013 23:45

To ja dorzucę krótki filmik :)
Oczywiście polecam to miejsce, łatwo dojechać będąc w Makarskiej.
http://www.youtube.com/watch?v=G0ulJP8hUTg
barthas
zbanowany
Posty: 22
Dołączył(a): 17.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) barthas » 25.08.2013 11:26

Obrazek

Droga jak to droga mijała wolno :) Z racji, że kulaliśmy się benzyniakiem prędkość 120km/h na autostradach to górna granica, potem zaczyna się superpalanie :D Wstępny plan naszej podróży to Makarska - Kemp Jure, gdy go odwiedziłem, zmieniłem zdanie. Łubudup i takie klimaty nie dla mnie. Ruszyliśmy w stronę centrum, gdzie po drodze spotkaliśmy "naganiaczy" - mistrz z żółtego golfa - troszeczkę wstawiony - zaproponował nam apartament dla 3 osób za 20e :) Co nam szkodzi, pojechaliśmy zobaczyć.... Łóżko 1,5 osobowe stan budynku gorszy niż niejedna piwnica, ale z widokiem na morze - ok. 1,5cm między budynkami, ale co jak co wodę było widać. Na plaże wg niego 5 minut, ja szybkim krokiem naliczyłbym ze 20 minut :) Chociaż oferta byłą kusząca, odrzuciliśmy ją. Krótki spacer po makarskiej i myk cyk - mamy nocleg zaznaczony na poprzednim zdjęciu ( nadal szukam strony internetowej tego noclegu, także jeśli ktoś tam spał lub jest w jej posiadaniu proszę o pomoc.

PS. Na zdjęciu Makarska nocą - główna plaża - zdjęcie z ręki :) Na pierwszym planie Bounty Bar - swoją drogą przyjemna knajpka na piwo :)
barthas
zbanowany
Posty: 22
Dołączył(a): 17.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) barthas » 25.08.2013 11:44

Obrazek

Kolejne nocą z Makarskiej okolice klubu Deep - do tego miejsca też się nie nadaję :) Chociaż Piotruś Pan przebił wszystkie moje oczekiwania, to co tam zobaczyłem...., dożynki w Polsce to komplement dla tej knajpy :) Super knajpka w jakiej zajadaliśmy się wieczorami to XXL, jedzonko było dobre i bardzo miła kelnerka - Daria - jeśli ktoś będzie w Makarskiej, proszę ją pozdrowić.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Makarska Riviera - Sierpień 2013 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone