Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

MAKARSKA RIVIERA 2014

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
monekveronica
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 13.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) monekveronica » 13.05.2014 13:23

Cześć,to mój 1post na forum :)
Wybieram się ze znajomymi samochodem do Makarskiej i poszukuję apartamentu dla 4-5 osób w terminie 10-17 sierpnia!
Jesteśmy grupką młodych i spokojnych osób,które chciałyby wieczorem wyjść na miasto.

Jeśli macie jakieś informacje na temat apartamentów,to baaardzo bym prosiła o kontakt adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
elvik
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 10.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) elvik » 15.05.2014 18:07

Witajcie, mam techniczne pytanie. Czy na Makarskiej (jeszcze nie wiemy gdzie konkretnie) będzie ciężko o nocleg pod koniec czerwca? Cy będą już tłumy? znalazłam kilka wskazań na spokojniejsze miejscowości, ale zastanawiam się czy końcówkę czerwca można uznać jeszcze za poza sezonem. mam świadomość, że w sezonie to raczej żadna ze spokojnych miejscowości spokojna już nie jest... 8)
monekveronica
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 13.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) monekveronica » 15.05.2014 18:32

Byłam końcem czerwca/początkiem lipca konkretnie w Makarskiej i ludzi było sporo ale nie jakieś dzikie tłumy,na wjeździe czekali ludzie oferujący apartamenty :)
To było 2 lata temu :)
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2665
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 15.05.2014 18:37

elvik napisał(a):Witajcie, mam techniczne pytanie. Czy na Makarskiej (jeszcze nie wiemy gdzie konkretnie) będzie ciężko o nocleg pod koniec czerwca? Cy będą już tłumy? znalazłam kilka wskazań na spokojniejsze miejscowości, ale zastanawiam się czy końcówkę czerwca można uznać jeszcze za poza sezonem. mam świadomość, że w sezonie to raczej żadna ze spokojnych miejscowości spokojna już nie jest... 8)

My od lat jeździmy dalej na południe od Makarskiej w sierpniu!! I co roku widzimy w okolicach Makarskiej tak zwanych po naszemu "oferentów" z tabliczkami informującymi o zakwaterowaniu!! Myślę, że w czerwcu nie będziecie mieli problemu!!
elvik
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 10.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) elvik » 16.05.2014 07:31

Ok, dziękuję wszystkim za informacje (również PW).
michaelsz
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 24.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) michaelsz » 24.05.2014 21:32

Witam!

Wybieramy się do Chorwacji pod koniec lipca (21-30 lipca). Celujemy w rejon Baska Voda, jedziemy w dwie osoby. Czy możemy prosić o namiar na rozsądną cenowo i sprawdzoną kwaterę? Będziemy wdzięczni: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pabloo007
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 02.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pabloo007 » 30.05.2014 14:41

Witam
Jedziemy w lipcu paczką znajomych okolice Makarskiej
Przyjazd 6 Lipca niedziela ,szukam domu na 10 osób dorosłych + 6 dzieci
2+2 , 2+2 , 2+1, 2+1, 2, jedziemy pięcioma autami
zależy nam nie daleko plaży i aby każda rodzina maiła łazienkę
Proszę o jakieś propozycje na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam.
Holy
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Holy » 21.06.2014 22:46

Witam :)
W tym roku planuję wybrać się do Chorwacji i w związku z tym poszukuję namiarów na sprawdzone kwatery w rozsądnej cenie dla 4 osób (2+2). Jakiegoś konkretnego miejsca nie wybrałam ale interesuje nas Riwiera Makarska lub jej okolice (Brela, Baska Voda, Tucepi, Omis...) . Fajnie by było gdyby odległość do morza nie była wielka a i widok na morze by się przydał. Będziemy wdzięczni: mail to: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



Z góry dziękuję
Ostatnio edytowano 23.06.2014 12:26 przez Holy, łącznie edytowano 2 razy
celahim
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 22.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) celahim » 22.06.2014 21:15

Witam,

Szukam apartamentu lub pokoju z aneksem kuchennym w okolicach lub samej Makarskiej dla dwóch osób. Termin 10.08 - 22.08
Przyda się darmowe wi-fi, mile widziana klimatyzacja.

Cena 40-50 euro za nocleg. Chcieliśmy jechać w ciemno, ale doszedłem do wniosku, że lepiej pojechać spokojnie i bez nerwów.

Proszę o oferty na priv lub na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
9koowal4
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.06.2009
Re: MAKARSKA RIVIERA 2014 kwatera!

Nieprzeczytany postnapisał(a) 9koowal4 » 23.06.2014 11:38

hej wszystkim! dołączam się do poprzednich postów:)! również poszukuję kwatery 2+2 Makarska i okolice od 3 lipca 2014.. :) cena ok 50 euro:) czy ktoś ma jakieś namiary? ;) proszę o odpowiedź i serdecznie pozdrawiam ! :mrgreen:
proszę o odzew na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :)
zapodajnik
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 28.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) zapodajnik » 23.06.2014 12:21

Witam, ja z ekipa rowniez wyboeramy sie w okolice makarskiej, w terminie 18.08 - 30.08
Szukamy czegos w rozsadnej cenie, jak nie znajdziemy, to lecimy w ciemno :)
Bedziemy niezmiernie wdzieczni za wszelkie informacje :)
Mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dagos
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dagos » 23.06.2014 14:14

Witam, szukam jakieś kwatery dla 2 osób w drugiej połowie lipca. Mail : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
makarska_1985
zbanowany
Posty: 18
Dołączył(a): 21.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) makarska_1985 » 07.07.2014 07:59

Lastminute offer - Apartment in Makarska 4-6 person, 12.07-26.07, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kornelito
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 11.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kornelito » 07.07.2014 18:57

Witam, poszukuję apartamentu dla czterech dorosłych osób w terminie 27.07 - 9.08 w Makarskiej lub pobliskiej miejscowości. Odległość do plaży też nie jest dla nas problemem. Prosiłbym o sprawdzone miejsca na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Pozdrawiam!
pibor
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pibor » 08.07.2014 11:32

Witam, poszukuję namiarów na apartament w terminie 02.08 - 16.08 dla rodziny 2 + 1 dziecko 5 lat, cena ok 50 euro za nocleg. Odległość do morza nie za duża żeby nie chodzić za daleko z dzieckiem. Interesuje mnie Riwiera Makarska lub jej okolice. Piszcie na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
MAKARSKA RIVIERA 2014 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone