Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

MAKARSKA - KOMPENDIUM WIEDZY (subiektywne ;-) )

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Matikes
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 22.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Matikes » 17.09.2017 18:24

Witam forumowicz,

Macie może jakieś sprawdzone rejsy jedno dniowe które polecacie bo wraz z narzeczona chcemy się wybrać , mógłbym wybrać pierwszego lepszego ale chce poznać opinie ludzi :)

Pozdrawiam
Kechebet
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 594
Dołączył(a): 20.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kechebet » 25.09.2017 08:14

saat napisał(a):ten miedzy portem a jarmarkiem napewno :) ktos wie jak dziala targ rybny ? oraz gdzie wypozycze motorowke lub cos podobnego ?

Powyżej rynku warzywnego jest sklep ze świeżymi owocami morza czynny od 6.00 do 13.00, ale ceny z kosmosu, dorada po 150 kun za kilogram.
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 25.09.2017 10:41

poniżej wklejam zdjęcia cen z Rybarnicy z zeszłego tygodnia. Ogólnie bardzo nie opłaca się tam kupować, właściwie w tych samych pieniądzach można zjeść rybą już w restauracji (z frytami i sałatką, bez robocizny w domu).
Obrazek
Obrazek
Kechebet
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 594
Dołączył(a): 20.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kechebet » 25.09.2017 12:11

Rocker - właśnie w zeszłym tygodniu chcieliśmy tak kupić i wyszło że taniej będzie w restauracji :)
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 26.09.2017 07:48

Kechebet napisał(a):Rocker - właśnie w zeszłym tygodniu chcieliśmy tak kupić i wyszło że taniej będzie w restauracji :)


i dokładnie tak było, w Konzumie były troszkę tańsze dorady, ale natrafiliśmy na promocję na małże - 15kun/kg od razu wzięliśmy 2,5kg :D
sklawin86
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 28.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) sklawin86 » 28.09.2017 12:43

Najtańsze i smaczne ryby podają na statku Makarskim Jadran po godz. 20 bodajże. Przykładowo orada z dodatkami kosztuje 55kn. W tej cenie nie kupi się ryby z targowiska.
anka581
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 09.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka581 » 03.11.2017 11:26

Pytanko mam do tych ,którzy płynęli katamaranem na wycieczkę ze Splitu.
Jaką mam wybrać wyspę tak żeby zobaczyć piękne plaże i na niej miło spędzić czas ,ale też zwiedzić coś i dobrze zjeść wieczorem .
Volroch
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 22.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Volroch » 28.11.2017 10:47

Witam wszystkich.
Mam kilka pytan co do Makarskiej moze mi pomozecie.
- czy jest tam "komunikacja miejska" ? jesli tak to jak znalezc jakis rozklad jazdy i plan przystankow - szukam nie moge nic znalezc
- jakie restauracje z owocami morza mozecie smialo polecic
- czy sa tam jakies mini browary, winiarnie w okolicy ?
Quecal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Quecal » 22.03.2018 18:05

ApropoDefacto napisał(a):Cześć 8)
Podzielę się info nt. Makarskiej w której byłem w tym roku w dniach 11-18 sierpnia.

...Ciekawostka- Jak szliśmy do portu ok 6.30 rano, niektórzy....już leżeli na materacach i czekali tym samym rezerwując sobie najlepsze miejscówki :roll: bliżej centrum dużo ręczników na plaży, które miały chyba charakter "rezerwatorów" miejsca a i nawet jakaś parka spała pod śpiworem. Ja rozumiem, miejsce z cieniem itp. itd ale od 6.30 pilnować sobie miejsca to trochę nieporozumienie...

...i zaczęło się.... z głośników "jej piękne czarne oczy" a na stolik kubeczki i pierwsza porcja Rakiji, potem wina...


Haha od razu poprawił mi się humor dzisiejszego dnia... :P :P :P

Odliczanie do wyjazdu trwa... i to w ścisłym sezonie bo tłumy mi nie straszne. Pozytywnie rozbawiło mnie to zajmowanie sobie miejsca na plaży + te śpiwory :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Fantastycznie wspominam zatłoczone Vodice z przed 5 lat :)

Pozdrawiam
mzeta
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.03.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) mzeta » 26.03.2018 14:08

Czy ktoś może polecić nocleg dla 4 osób 2-ga połowa lipca? Ma ktoś ciekawy namiar ? ... na PW
guciek1994
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.04.2018
Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) guciek1994 » 13.04.2018 22:30

Witam, wybieram sie ze znajomymi na majówke i chcemy ogarnac w miare taniec noclegi i pytanie czy znajdziemy cos na miejscu czy lepiej szukac teraz przez jakies strony i rezerowac ? i w jakich cen mozemy sie spodziwac na 6 dni noclegu 4 osob, chcemy wynajac jakies mieszkanie, apartament, cos w tym stylu . Moze macie jakies juz sprawdzone miejsca ?
guciek1994
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.04.2018
Makarska - miejsca które warto zobaczyc

Nieprzeczytany postnapisał(a) guciek1994 » 13.04.2018 22:32

Witam, wybieram sie ze znajomymi do Makarskiej na majówke i chcemy spedzac aktywnie czas.Prosze o polecenie miejsc które warto zobaczyc, albo jakies atrakcje ktore polecacie.
klopot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1615
Dołączył(a): 22.06.2005
Re: Makarska - miejsca które warto zobaczyc

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 14.04.2018 08:13

Piotr_Band
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.12.2017
Re: Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr_Band » 14.04.2018 12:42

Nie będę oryginalny jeżeli napiszę: Booking com ;) lub inny system.
Na miejscu masz wypoczywać, a nie biegać od kwatery do kwatery.
guciek1994
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.04.2018
Re: Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) guciek1994 » 14.04.2018 12:44

tak, patrzyłem tam juz dawno :) tylko ciekawi mnie czy ceny na miejscu moze sa tansze niz na booking com
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
MAKARSKA - KOMPENDIUM WIEDZY (subiektywne ;-) ) - strona 63
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone