Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska Hotel Dalmacija

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kiciol
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 26.07.2005
Makarska Hotel Dalmacija

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiciol » 18.05.2006 18:25

Witam.Ja z pytaniem,byl juz ktos z was w Makarskiej w hotelu -DALMACIJA-za jakie kolwiekn wiadomosci bede wdzieczny z gory dziekuje.
Jack66
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.11.2003
Hotel Dalmacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jack66 » 18.05.2006 20:34

Hotel rewelacja - gratuluję wyboru byłem tam 4 lata temu - super pokoje dobrze wyposarzone(klima), świetna kuchnia , piękny basen (z bąbelkami), własne dojście do plaży do centrum Makarskiej jakieś 10 min. spacerkiem , z okien wspaniały widok na Biokovo i na maorze również.
kiciol
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 26.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiciol » 18.05.2006 21:39

To cieszy !! Dzieki za odpowiedz. Kiciol
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 20.05.2006 16:01

Witam a jakie ceny dla 3 osób jeśli mozna spytać?
kiciol
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 26.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiciol » 23.05.2006 10:35

Witam, od 27.05 do 03.06 dwie osoby 490 euro z sniadaniem i wieczornym bufetem.
Pozdrawiam
kentucky
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 05.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kentucky » 05.09.2018 16:01

odświeżam wątek.
Czy ktoś w ostatnim czasie był w Hotelu Dalmacija? :)
Ja będe tam w niedziele więc gdyby ktoś miał pytania to chętnie odpowiem :)
Ukash84
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.02.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ukash84 » 14.02.2020 12:41

Cześć,

Odświeżam wątek na nowy sezon. Czy ktoś był ostatnio w tym hotelu? Jakie wrażenia?
kentucky
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 05.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kentucky » 04.05.2020 12:58

Ukash84 napisał(a):Cześć,

Odświeżam wątek na nowy sezon. Czy ktoś był ostatnio w tym hotelu? Jakie wrażenia?


cześć! nie wiem czy jeszcze Cię to interesuje ale ja byłam 2 razy w tym hotelu - w tym roku również planowałam jechać ale nie wiem czy się uda... więc tak hotel położony jest znakomicie, nad samym morzem, z każdego pokoju widok na góry oraz na morze. Śniadania bardzo dobre, kolacje mi średnio przypadły do gustu ale to dlatego, że ja jestem bardzo wybredna ale ogólnie również duży wybór od ryb, przez mięsa makarony , zupy - jedyny minus do obiadokolacji brak napoi - nawet wody, a ceny dość wygórowane. Uroczy taras na którym można jeść posiłki oraz całkiem fajny basen zewnętrzny. Obsługa bardzo miła, pokoje codziennie sprzątane. Wychodząc z hotelu jesteś od razu na promenadzie przy której są przecudowne restauracje. Parking chyba 7 euro za dzień. W obiekcie dwie windy, polecam wybierać przeszkloną z widokiem na morze :hearts:
Pokoje hmmm jak to hotelowe pokoje nie są bardzo duże ale dla dwóch osob jest ok, nie są też pierwszej świeżości - przydałby się remont ale są bardzo czyste, łazienka w stylu komunistycznym ale to wszystko widać na zdjęciach :D jedyny minus tego hotelu jaki widzę to z roku na rok rosnąca cena!! w 2018 7 nocy ze śniadaniami 2800 zł, 2019 6 nocy ze śniadaniami i obiadokolacjami (innej opcji nie było) 3400, 2020 7 nocy ze śniadaniami i obiadokolacjami 4700 ... ceny na początek września. :papa:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Makarska Hotel Dalmacija
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone