Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska 2009

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kijaneczka
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kijaneczka » 17.02.2010 15:48

[czesc a mozesz podac jakis namiar na ta kwaterę??
Esti
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Esti » 08.07.2010 19:45

Docinki "Cromaniaków" typu "pierwszy raz w Cro - to wszystko tłumaczy" .... pozostawię bez komentarza !

Trzeba zrozumieć, że są różne gusta, a jak widać jest bardzo wielu zwolenników tej miejscowości :)

Ja przychylam się do autora i potwierdzam, że Makarska jest SUUPERR!


I nie tylko dla "imprezowiczów" :P

Pozdrawiam z Krakowa wraz z Rodzinką
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 09.07.2010 07:57

Również nie narzekam na Makarską, pierwszy raz w Cro był właśnie w tej miejscowości, która mnie urzekła, zafascynowała i tyle :)
Rok temu totalne Podaca, tym razem Tucepi. Jeszcze 21 dni :P :lol:
aneta_wawa
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 21.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneta_wawa » 09.07.2010 08:26

Wybieram się do Makarskiej na 2 tygodnie. :) Zdradźcie jakieś fajne, ciche i urokliwe miejsca - gdzie można przez chwilę pobyć samemu... Jakieś "dzikie plaże" :D
BabaYaga
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) BabaYaga » 03.07.2013 18:47

Dobre pytanie zadała F-uncia "- Ciekawi mnie natomiast, czemu in minus jest obecność Polaków w Dubrowniku.. I czemu akurat do Amerykanów masz taki uraz" Dodam od siebie, że kogoś takiego należy potraktować ostrzej, a nie zadawać delikatne pytania. Określanie całej nacji jednym zdaniem świadczy o prymitywizmie osoby, która wypowiada takie opinie. Czy dobrze się czujemy my Polacy gdy podobnie wrzucają nas do jednego wora inni - np razem z pijakami itp??? Podobnie wypowiedziane zdanie, o Polakach w Dubrowniku!!! Ciekawi mnie narodowość osoby, która wypowiada takie zdanie - ja uwielbiam spotykać rodaków za granicą i zawsze jest to miłe dla nas.
Teraz już moje pytanie - bardzo proszę Alicję, żeby do mnie napisała i podała ten namiar na apartament w Makarskiej i do tego z garażem, albo kogoś innego o dobry adres na wrzesień. My w Chorwacji będziemy miesiąc i przemieszczamy się z miejsca na miejsce, ale w Makarskiej chcą się zatrzymać na dłużnej nasi przyjaciele i na dokładkę popłynąć tym statkiem z rybkami z jednego kotła. Każdy musi sam doświadczyć wszystkiego, a że my plażowanie będziemy mieć już spore za sobą to Makarska tętniąca życiem i gwarem nawet nam odpowiada. Zależy nam tylko na fajnej i nie za drogiej kwaterze dla czwórki przyjaciół - a o takiej wspominała Alicja - proszę o jakiś namiar na mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z góry dziękuję.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone