Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Majówka w Montenegro. czy warto ? i gdzie sie zatrzymać?

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
janp
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 10.04.2012
Majówka w Montenegro. czy warto ? i gdzie sie zatrzymać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) janp » 10.04.2012 19:38

W tym roku postanowiłem wybrac sie na majówkę do Czarnogóry. Czy warto to na pewno pytanie retoryczne, ale czy tydzien wystarczy ? dojechac pod graniće albanii i wrócić do Wrocławia. Z poprzednich watków wiem ze z noclegami nie mam problemu no ale czy w maju? będe wdzięczny za podrzucenie jakiegos sprawdzonego "majowego" namiaru. Janek
piter83pl
Cromaniak
Posty: 651
Dołączył(a): 16.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piter83pl » 14.04.2012 09:40

Majówka to fajny termin. Tutaj jest relacja z tygodniowego wyjazdu na majówkę ale nie Czarnogóry tylko do Chorwacji... idealny termin na zwiedzanie bo pogoda nie dokucza, choć fakt deszcz czasem się zdarza.
Pozdr.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.04.2012 09:56

Pogoda to jednak największa niewiadoma.
Parę lat temu na Bracu z tygodnia czy 10 dni mieliśmy 2 bez deszczu.
Wyjeżdżając, włączyłem wycieraczki pod hotelem, z przerwą na prom, a wyłączyłem w Wiedniu.
Droga dała nam tak w kość, że wylądowaliśmy w Oekotelu koło 22.00.
janp
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 10.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) janp » 14.04.2012 14:12

Dzięki za słowa otuchy.Chociaz Piter chyba zapomnaiłąes dodać linka do tej relacji. Co do pogody to wiadomo ze zawsze jest ona niewiadomą. 5 lat temu byłem na Hvarze w maju i miałem 7 dni pogofy żylety, odważyłem sie na wet ze 2 razy zażyc kapieli morskiej , dało sie wytrzymac bez zaciskania zebów i gęsiej skórki
piter83pl
Cromaniak
Posty: 651
Dołączył(a): 16.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piter83pl » 15.04.2012 00:06

szakal36
Croentuzjasta
Posty: 212
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szakal36 » 01.05.2012 17:22

Mam pytanie. Pamięta ktoś nazwę marketów w Montenegro. Może ktoś dysponuje linkami do tych sklepów?
as.i3k
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) as.i3k » 30.05.2012 20:13

Witam,
ja trochę z innej beczki-piter83pl wiem, że miałeś trochę wspólnego z wypożyczalniami aut-mam jedno pytanie i byłamby wdzięczna gdybyś odezwał się do mnie na mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry serdecznie dziękuję i sorki za to wtrącenie

Aśka

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Majówka w Montenegro. czy warto ? i gdzie sie zatrzymać?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone