Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Majówka - gdzie?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kapitan_statku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 02.04.2009
Majówka - gdzie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kapitan_statku » 26.04.2013 18:02

Hej
Wpadłem właśnie na świetny pomysł jechania do Chorwacji na majówkę. Problem taki ze nie do końca wiem gdzie. Prośbą zatem o odpowiednieho miejsca pomiędzy Zadarem s Rijek - nie chce zjeżdżać za nisko.
Z góry dzięki
kapitan_statku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 02.04.2009
Re: majówka - gdzie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kapitan_statku » 26.04.2013 18:57

Mały update.
Chcemy jechać na rowery i zatrzymać się niżej o wiele bo na Hvarze i tam zwiedzać na rowerach. Jak tam sytuacja wygląda w maju? Tak samo łatwo z kwaterami jak na lądowej części? jedziemy bez żadnego zaklepanego noclegu.


A może ktoś poleci jeszcze inne miejsca na wybrzeżu gdzie warto z rowerami?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 27.04.2013 11:13

kapitan_statku napisał(a):Hej
Wpadłem właśnie na świetny pomysł jechania do Chorwacji na majówkę. Problem taki ze nie do końca wiem gdzie. Prośbą zatem o odpowiednieho miejsca pomiędzy Zadarem s Rijek - nie chce zjeżdżać za nisko.
Z góry dzięki


gdzie-jechac-regiony-i-miejscowosci-zatoka-kvarnerska-t18019.html

:mrgreen:
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 29.04.2013 20:47

Na majówkę wybieram się do Umagu. Stamtąd wypad do Koper, Piran, Rovinji, Porec...
Ale to autkiem, nie rowerami.
Jeśli nie chcesz jechać daleko, to Istrię rozważyć można :)

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone