Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Majówka 2013 Peljesac planowany, a wyszła Brela

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Majdan72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majdan72 » 30.04.2013 09:58

damianołódź napisał(a):Witajcie, fajnie że jesteście.
Ta szutrowa droga - kozacka, ale jadąc przez Brusje moja małżonka zamykała oczy, niestety widoki, widokami, ale strasznie boi się jeździć górskimi, wąskimi dróżkami.
Dziś jedziemy do Mostaru, więc pewnie będzie mi kazała jechać na Imotski, a nie przez Vrgorac
Wrzucę kilka zdjęć z wczorajszego spaceru i plażowania
fb91d816102med.jpg[/img][/url]


Chyba komuś zapomniało się zmienić rok w dacie aparatu... :?

Tak poza tym, to zazdroszczę tych widoków... My jedziemy dopiero 18 lipca...
Pozdrawiam i czekam na dalszą relację ! :papa:
magul
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 15.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magul » 30.04.2013 10:27

Strasznie zazdroszczę!!!
Tym bardziej, że w tym roku nie dane mi będzie odwiedzić ukochanej Chorwacji...
Dobrze, że jest to forum. Namiastkę Cro będę miała w Waszych relacjach!
Pozdrawiam i czekam na zdjęcia z Mostaru.
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 01.05.2013 12:19

Ostatnie zdjęcia 4,5 i 6 od końca robią baaardzo miłe wrażenie.
Zwłaszcza, że nie ma śladu po dywanie ludzkich ciał i ręczników! :lol: :) :wink:
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 01.05.2013 12:37

Majdan72 napisał(a):Chyba komuś zapomniało się zmienić rok w dacie aparatu... :?


A może to relacja z zeszłego roku :lol: :?: ... i damiano nas ładuje... :?:
Damianie, wiem że wystarczy zmienić datę w aparacie, ale bardziej przekonującym będziesz zamieszczając zdjęcie ze świeżą gazetą na tle skałki :oczko_usmiech:.
damianołódź
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 05.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianołódź » 01.05.2013 14:19

Fatamorgana napisał(a):Ostatnie zdjęcia 4,5 i 6 od końca robią baaardzo miłe wrażenie.
Zwłaszcza, że nie ma śladu po dywanie ludzkich ciał i ręczników! :lol: :) :wink:

I to jest to, co kocham w maju w Chorwacji. Chociaż jest dopiero 1 maj...
Byliśmy na weekend majowy 2011 i tak ciepło nie było
Rozmawiałem dziś z Ivica i stwierdził, że ostatnio tak ciepły koniec kwietnia, był w 2009.
Dzisiejsze plażowanie - 28 stopni, wczoraj w Mostarze 32 stopnie. Woda świetna, coraz więcej kąpiących się ludzi.
Jutro skoczymy na Punta Rata, od Nas z plaży przy Hotelu Berulia jest tam ładny kawałek drogi.
damianołódź
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 05.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianołódź » 01.05.2013 14:57

Widok znany wszystkim, którzy odwiedzili Mostar
Obrazek
Most z poziomu Neretwy
Obrazek
A to drugi most, starszy od swojego większego brata i pewnie mniej znany, choć też uroczy
Obrazek
W Mostarze dużo ludzi, mnóstwo wycieczek z Polski, na granicy w Orah czekaliśmy pół godzinki, oczywiście autokary Bośniacy trzepią solidnie. Jechaliśmy trasą przez Vrgorac, tylko w centrum nie dało się skręcić w lewo, na takie małe przejście graniczne. Nie chcąc jechać na Metkovic, wymyśliłem objazd zamkniętej drogi przez centrum i wyjechaliśmy dokładnie za robotami drogowymi.
Dzisiejsze plażowanie
Obrazek
Moja ukochana małżonka łapie pierwsza opaleniznę
Obrazek
Plaże puściutkie
Obrazek
Ja udałem się po 2 godzinkach na słoneczku i w wodzie na zimne piweczko do Arca, a moje dziewczyny na plac zabaw przy Hotelu Soline, i na plaży przy Skałce, ludzi zdecydowanie więcej
Jutro wybierzemy się na sesję fotograficzną właśnie tam
Marmarka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 22.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marmarka » 01.05.2013 17:59

pięknie :)..... a we Wro jakoś tak szaro i nijako....;/
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.05.2013 19:06

Nooo... nieee... ale mi rozhuśtałeś gula :twisted: o tej porze roku w Cro....zazzzdroszczę :D
damianołódź
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 05.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianołódź » 01.05.2013 20:54

Witam Cie Mariuszu w mojej relacji, dzięki za pomoc w kwestii Podgory i dzielnicy Caklje. Czytałem Twoją relację i bardzo mi pomogła w wyborze miejsca.
Właśnie wróciliśmy z Baska Voda, dziś w Chorwacji też święto i dzień wolny, w związku z tym w Baśce odbył się koncert. Powiem Wam że bylismy niesamowicie zaskoczeni atmosferą...
Mnóstwo ludzi, wspólne śpiewanie, głównie dalmatyńskie pieśni, winko, piwo....mocniejsze trunki...
Można powiedzieć jedna wielka rodzina...
Szybciutko zaproszono Nas do wspólnego biesiadowania, po zestawieniu stolików wspólne tańce Naszych dzieci
Zabawa była przednia, w prawdziwie śródziemnomorskim klimacie
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.05.2013 21:05

Damiano właśnie mnie dobiłeś... :oczko_usmiech: bo ja dziś w pracy siedzę cały dzień a Ty się delektujesz urokami Chorwacji :D , oczywiście życzę Wam pogodnego i udanego wypoczynku i korzystajcie ze słońca bo u mnie go dziś nie było , a i temp. tylko +12.
Czekam na dalszy ciąg relacji i zdjęcia z Podgory Pozdrawiam :papa:
damianołódź
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 05.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianołódź » 01.05.2013 21:11

misiekmb1 napisał(a):Czekam na dalszy ciąg relacji i zdjęcia z Podgory Pozdrawiam :papa:


Podgora dopiero od 30.06, ale szybko zleci...

I mała zagadka, z jednego zdjęć można wywnioskować gdzie ostatnio pracowałem...
Dla uważnego obserwatora nagroda niespodzianka
Czekam na odpowiedź z opisem jak ktoś doszedł do prawdy
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.05.2013 21:20

damianołódź napisał(a):
misiekmb1 napisał(a):Czekam na dalszy ciąg relacji i zdjęcia z Podgory Pozdrawiam :papa:


Podgora dopiero od 30.06, ale szybko zleci...


Wiem że zleci , ale czekanie najgorsze. Mi zostało 85 DDW ,ale ostatnio uświadomiłem sobie
że ja to chyba żyję od wyjazdu do wyjazdu :mrgreen: . Zastanawiam się czy tylko ja tak mam :?: czy inni Cromaniacy też tak mają :?:
damianołódź
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 05.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianołódź » 01.05.2013 21:42

misiekmb1 napisał(a):
damianołódź napisał(a):
misiekmb1 napisał(a):Czekam na dalszy ciąg relacji i zdjęcia z Podgory Pozdrawiam :papa:


Podgora dopiero od 30.06, ale szybko zleci...


Wiem że zleci , ale czekanie najgorsze. Mi zostało 85 DDW ,ale ostatnio uświadomiłem sobie
że ja to chyba żyję od wyjazdu do wyjazdu :mrgreen: . Zastanawiam się czy tylko ja tak mam :?: czy inni Cromaniacy też tak mają :?:


Mają, mają...bynajmniej ja tak mam :lol: Tu jest taki trochę inny świat, czas płynie wolniej, nie musimy nigdzie gonić, spieszyć się, wieczorne spacery, winko i dalmatyńskie przysmaki na tarasie, na to pracujemy cały rok, a przyjeżdżając do Chorwacji ładujemy akumulatory na kolejny rok pracy
Chorwacja potrafi cholernie uzależnić, ale to miły nałóg :wink:
marko350
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2298
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko350 » 01.05.2013 21:54

No to i ja czekam na dalszy ciąg relacji. :papa: :papa: :papa:
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 01.05.2013 22:03

No i ja , i ja , i ja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: czekam , czekam i pozdrawiam serdecznie zazdroszcząc w pochmurnej i zimnej PL :papa: :papa:

ps. Więcej Fotek!!!!!!Więcej FOTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hut: :hut: :hut:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Majówka 2013 Peljesac planowany, a wyszła Brela - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone