Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Maj 2008 - Tucepi i Pag, oraz Dubrownik, Mostar i Trogir

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agniecha0103
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 555
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agniecha0103 » 08.05.2009 19:42

Relacja naprawdę super, nic dodać nic ująć.
Czy mogę dostać namiary na tą dziką plażę w Makarskiej?
Jak się tam dostać?
My jedziemy w połowie czerwca, więc fajnie byłoby mieć trochę miejsca tylko dla siebie, ...
Pozdrawiam serdecznie.
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 08.05.2009 20:22

Tekla i agniecha0103 - dziękuję za miłe słowa :D

Na tej plaży w Makarskiej bywaliśmy we wrześniu (sporo ludzi) i pod koniec maja (jak widać - pustki). Myślę, że w połowie czerwca nie będzie jeszcze zbyt tłoczno.
Jadąc ze Splitu, chyba tuż za tablicą z nazwą Makarska (przed pierwszymi zabudowaniami) skręcasz w prawo. Droga prowadzi lekko w dół, po lewej masz korty tenisowe. Po ok. 150-200m. dojeżdżasz do morza. Skręcasz w prawo, jedziesz wzdłuż brzegu kilkaset metrów i jesteś na miejscu.
Przyjemnego pobytu! :lol:
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 08.05.2009 22:16

to już koniec ??? szkoda tak fajnie się czytało i oglądało .... dzięki !
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 09.05.2009 01:04

jan_s1

Bardzo przyjemna relacja,wspaniałe,ciepłe zdjęcia :lol:
Szkoda tylko ,że to już koniec. :(
Trafny , wywołujący uśmiech komentarz.
Gratulacje i pozdrowienia.
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 10.05.2009 08:50

Janie z przyjemnością oglądnąłem Twoje zdjęcia, a z jeszcze większą ochotą zapoznałem się z Twoimi komentarzami pod nimi :lol: :lol: :lol: .
Twój tekst to na razie moje Numero Uno wśród relacji.
Tylko proszę Cię - pisz więcej bo niedosyt zostaje..... :D
Pozdrawiam
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 10.05.2009 09:19

no i super było, szkoda, że się skończyło, dzieki Janie...:)

wracając do szprycera to nie wiem czy z Austrii pochodzi ale w Niemczech to schłodzony napój chyba pół na pół wino białe jabłkowe (nie mylic z naszym jabolem )z gazowaną wodą mineralną. Piłem w upalne dni i naprawę gasi pragnienie na dłuższy czas. Piwko również pragnienie gasi pod warunkiem, że ma się ich w ilościach wystarczających by nie brakło..;)
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 10.05.2009 11:24

Sądziłem, że moja mała relacja odchodzi już w niebyt, jak wszystko na tym świecie, a tu proszę, takie miłe słowa...
Jednak nie wszystko jest takie proste:

Buber napisał(a):Tylko proszę Cię - pisz więcej


Obawiam się, że z tym może być problem, bo wszystko wskazuje na to, że w tym roku Chorwacja mnie nie zobaczy, czy może raczej ja nie zobaczę Chorwacji. :( Jaki to cymbał powiedział, że życie zaczyna się na emeryturze?
Myślę jednak, że dzięki Wam odbędę całą kupę pięknych podróży nie ruszając się z fotela. :lol: Póki co, wpadam sobie co i rusz do Chorwacji, bawiąc się różnymi wariantami tej wędrówki:

Obrazek

:papa:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12706
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 10.05.2009 13:53

Trafiłam tu dopiero dziś :oops: , ale całe szczęście :) , że nie przegapiłam, bo musiałabym żałować... Dzięki, Janie, ze miłe chwile spędzone w czasieTwojej podróży 8) .
małgosia b.
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) małgosia b. » 10.05.2009 14:05

:D dzieki za przypomnienie Pagu.Dawno,dawno temu też tam byłam i miło zobaczyć to znów ,innymi oczyma. 8)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.05.2009 17:09

I ja dziękuję za wspaniałą podróż znanymi i nieznanymi mi szlakami :D
Piękna, barwna opowieść :D
Pozdrav :papa:
trinity
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 10.05.2009 17:52

I ja tu zajrzałam i poczytałam:) miło i czuję się zachęcona do zwiedzenia Pagu:)
Pozdrówka
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.05.2009 21:23

jan_s1 napisał(a):...Dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądali i zechcieli tą podróż odbyć wraz ze mną. Życzę Wam udanych i pełnych wrażeń chorwackich wędrówek....

Dla mnie to była przyjemność - podróż sentymentalna - ożywia wspomnienia z ostatniego wyjazdu....
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 11.05.2009 09:50

Dopisuję się i podpisuję czterema pod wszystkimi komentarzami :D :D :D

Janie! Dzięki za duuuuzo słońca w tej przesympatycznej uczcie dla oka i ducha. A słońce widać nawet na tym burzowym mostarskim niebie :D Dziób mi się uśmiechał przy każdym Twoim komentarzu. Dzięki raz jeszcze! :D
dudek_t
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 16.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dudek_t » 11.05.2009 11:49

Janie, bardzo fajna relacja okraszona bardzo sympatycznym poczuciem humoru. Moje gratulację.
Ja do Pagu ciągle się jakoś nie mogę przekonać, pewnie nie słusznie. Plaża w Makarskiej rewelacyjna, zawitam tam pewnie w tym roku :)

Maslinka zmieniła avatar i prawie jej nie poznałem 8O
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 11.05.2009 14:17

dudek_t napisał(a):Maslinka zmieniła avatar i prawie jej nie poznałem 8O

Mam nadzieję, że to komplement :wink:

Janie, przepraszam za OT.
Pozdrawiam :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Maj 2008 - Tucepi i Pag, oraz Dubrownik, Mostar i Trogir - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone