Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Magiczny Pelješac......i Buljarica

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 01.12.2015 22:33

Mikromir napisał(a)::lool:
Cwana bestia - żonce kluczyki, a sam... no no no... :roll:

Długo dochodziłeś do siebie po degustacji?... :wink: :mrgreen:

Bardzo stylowa ta winiarnia, aż miło popatrzeć.

Nie było aż tak źle, no bo nie można degustować na krzywy r..j nie wiadomo ile :mrgreen:
a żonka za winkiem i tak nie przepada to po co się ma męczyć :mrgreen: swoją okazję i tak miała bo przed wyjazdem byliśmy jeszcze raz i ja wtedy brałem tylko całe butelki :mrgreen: :wink:
Winiarnia rzeczywiście bardzo stylowa 8)
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 01.12.2015 22:38

andeo napisał(a):Oj Krzysztof,Krzysztof ,przecież pisałam o tym,że można łazić a potem degustować ;) przyznaj się ,że z tymi kluczykami i zdziwieniem wszystko sobie szybciej ukartowałeś :oczko_usmiech:

Oj tam zaraz ukartowałeś :D
Twoją relacje czytałem w zimie , to mogłem sobie do lipca zapomnieć no nie :D :wink:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 01.12.2015 22:49

Pewnie ,to szmat czasu ;)
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 01.12.2015 23:13

andeo napisał(a):Pewnie ,to szmat czasu ;)

I to jaki szmatttttttt 8O jak sobie pomyślę że to dopiero listopad :evil: ....o grudzień :D ( to już lepiej) i do wakacji jeszcze 7 miechów :wink: ( to właśnie dzięki Tobie wiedziałem że zwiedzanie i degustacja jest za free , kolega jak zobaczył na parkingu jakieś ferrari to nawet nie wszedł do środka bo stwierdził że go na takie wino nie stać :mrgreen: )


A tak swoją drogą to zapodaj coś z Hvaru bo właśnie umyślałem sobie na niego pojechać :D
...czytam ,pisze maile ,nawet nie mam czasu na relacje :cry:
nie wiem czy dobrze robię ale kierunek Ivan Dolac :?
no chyba że mi polecisz coś lepszego :wink:
jak by co to puść na PW (kwaterkę) :wink:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 01.12.2015 23:46

..............na czym to ja skończyłem , a Matuśko no to teraz jedziemy niby na plaże a jednak do niej nie dojeżdżamy :(

DSC_2886.JPG

DSC_2887.JPG

DSC_2873.JPG

DSC_2874.JPG

DSC_2877.JPG



oooo 8O fajne agrafki ....kierunek oczywiście Crkvice ,i przypomniałem sobie że starsza córa została w domu :evil: (bo stwierdziła że chora ale ja tak żadnej choroby nie widziałem) jej wola albo strata :mrgreen:

DSC_2878.JPG

DSC_2881.JPG

DSC_2884.JPG

DSC_2882.JPG



więc nawracamy na agrafce (coś pięknego) :mrgreen:
z kąpieli nici a po drodze zatrzymujemy się jeszcze w Kunie ,osiołków nie znalazłem ale specjalnie to ich nawet nie szukałem :?
DSC_2888.JPG



i wracamy na swoją plaże w Żuljanie na zachód słońca :papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 02.12.2015 11:09

No toś sobie piękne wakacje wymyślił! Hvar !nie może już być chyba nic lepszego :)
Myślę ,że Ivan Dolac to świetny wybór,jak czytałam relacje to bardzo mi się tam podobało,też planuję wrócić jeszcze na Hvar i z chęcią bym tam stacjonowała ,ale ciężko np na bookingu znaleźć nocleg .Jak będziesz coś miał to i ze mną się podziel.Ja niestety w przyszłym roku chyba wcale nie zawitam do Cro,czeka mnie operacja kolana w maju i myślę że czerwiec/lipiec jeszcze nie będę na tyle sprawna żeby śmigać po Hvarze,ale kto wie ...troszkę mam nadzieję ...
My mieszkaliśmy w Starim Gradzie ,nie od pierwszego wejrzenia się w nim zakochałam ,ale jak tak trzeci zerknęłam to stwierdziłam że jednak jest uroczy :lol: Do Ivana nie zajechaliśmy,nie starczyło czasu ,a bardzo chciałam na tę plażę którą CROberto polecał ,ale jeszcze tam wrócę ;)

...ale że osiołków nie poszliście oglądać w Kunie 8O ,no wiesz....tak się nie robi :lol: ,ale schody są ,to trochę się uspokoiłam ;)
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 02.12.2015 20:00

andeo napisał(a):No toś sobie piękne wakacje wymyślił! Hvar !nie może już być chyba nic lepszego :)
Myślę ,że Ivan Dolac to świetny wybór,jak czytałam relacje to bardzo mi się tam podobało,też planuję wrócić jeszcze na Hvar i z chęcią bym tam stacjonowała ,ale ciężko np na bookingu znaleźć nocleg .Jak będziesz coś miał to i ze mną się podziel.Ja niestety w przyszłym roku chyba wcale nie zawitam do Cro,czeka mnie operacja kolana w maju i myślę że czerwiec/lipiec jeszcze nie będę na tyle sprawna żeby śmigać po Hvarze,ale kto wie ...troszkę mam nadzieję ...
My mieszkaliśmy w Starim Gradzie ,nie od pierwszego wejrzenia się w nim zakochałam ,ale jak tak trzeci zerknęłam to stwierdziłam że jednak jest uroczy :lol: Do Ivana nie zajechaliśmy,nie starczyło czasu ,a bardzo chciałam na tę plażę którą CROberto polecał ,ale jeszcze tam wrócę ;)

...ale że osiołków nie poszliście oglądać w Kunie 8O ,no wiesz....tak się nie robi :lol: ,ale schody są ,to trochę się uspokoiłam ;)

No to trochę urosłem po tej pochwale Hvaru :lol:
W czerwcu może nie ale w sierpniu lub wrześniu na pewno będziesz po Hvarze śmigać 8)
życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności .
Jak mój wyjazd wypali to na pewno Ci miejsce zagrzeję :wink: :papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 02.12.2015 20:54

We wrześniu to już szkoła ,więc odpada ,w sierpniu mąż nie chce jechać ,bo mówi że tłumy ;)
Najbardziej jednak lubimy przełom czerwca i lipca ,także chyba nici w tym roku ,ale nie tracę nadziei ;)
stpman
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 27.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) stpman » 02.12.2015 21:48

lotnikwsk napisał(a):kolega jak zobaczył na parkingu jakieś ferrari to nawet nie wszedł do środka bo stwierdził że go na takie wino nie stać :mrgreen: [/i])


Gwoli ścisłości auto na parkingu o którym mowa (jeśli było czarne) to nie Ferrari a Maseratii ;)
(Podejrzewam, że właścicieli)

lotnikwsk napisał(a):no i pani zaczyna polewać i wcale nie żałuje plavac, prosek, kristina .................................:wink:


Jak czytam wasze relacje z wizyty u Matusków to mam wrażenie, że my trafiliśmy chyba do innej winiarni;)

O zwiedzaniu nie było mowy, a jak zapytaliśmy o prosek to pani powiedział nam, że to jest porządna winiarnia i słodkich win tutaj się nie sprzedaj! (a jej wzrok powiedział nam coś w stylu: jak się nie podoba to drzwi są tam...)

Fajne zdjęcia z Cirkvic, my tam nie dotarliśmy, może trochę szkoda... Chyba za bardzo przerażał mnie wizja minięcia się z kimś na tej drodze... ;)
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 02.12.2015 22:44

andeo napisał(a):We wrześniu to już szkoła ,więc odpada ,w sierpniu mąż nie chce jechać ,bo mówi że tłumy ;)
Najbardziej jednak lubimy przełom czerwca i lipca ,także chyba nici w tym roku ,ale nie tracę nadziei ;)

No to tak samo jak ja (sierpień nie jadę bo autostrada ,tłumy itp :evil: )
a czerwiec i wrzesień szkoła więc zostaje lipiec :)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 02.12.2015 22:46

O to ciekawe ,dlaczego nie można było zwiedzić ? nam też pani sama zaproponowała zwiedzanie a potem degustację ..nie pamiętam czy był prošek ...
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 02.12.2015 22:47

lotnikwsk napisał(a):
andeo napisał(a):We wrześniu to już szkoła ,więc odpada ,w sierpniu mąż nie chce jechać ,bo mówi że tłumy ;)
Najbardziej jednak lubimy przełom czerwca i lipca ,także chyba nici w tym roku ,ale nie tracę nadziei ;)

No to tak samo jak ja (sierpień nie jadę bo autostrada ,tłumy itp :evil: )
a czerwiec i wrzesień szkoła więc zostaje lipiec :)


My córę dwa lata z rzędu ,tydzień przed wakacjami już zabieraliśmy ze szkoły ;) fajnie się wtedy podróżuje .
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 02.12.2015 22:50

stpman napisał(a):Gwoli ścisłości auto na parkingu o którym mowa (jeśli było czarne) to nie Ferrari a Maseratii ;)
(Podejrzewam, że właścicieli)

Masz rację , czarne maseratii było ale stało także białe ferrari ,czyje to już nie wiem :roll:

stpman napisał(a):Chyba za bardzo przerażał mnie wizja minięcia się z kimś na tej drodze... ;)

a mnie ta przyjemność nie ominęła ,rozmijałem się z Chorwatem i musiałem trochę cofać :)
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 02.12.2015 22:57

andeo napisał(a):O to ciekawe ,dlaczego nie można było zwiedzić ? nam też pani sama zaproponowała zwiedzanie a potem degustację ..nie pamiętam czy był prošek ...

Jak ja byłem to był bo do dzisiaj stoi w barku :D
Moje córki to zawsze się pozgłaszają na jakieś przedstawienia na zakończenie roku więc nawet nie próbuję wcześniej jechać a jak już mają świadectwa to jakoś tak bardziej wakacyjnie :D
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 12.12.2015 21:57

Był Trstenic , Borak , Ston , Korcula , ktoś dociekliwy powie że mieszkamy w Żuljanie a co tam plaży nie ma ?
odpowiadam że jest i to nie jedna , miejska może nie rewelacja ale Uvala Vucine to całkiem ładna.
Załączniki:
DSC_2866.JPG
DSC_2865.JPG
DSC_2864.JPG
DSC_2862.JPG
DSC_2860.JPG
DSC_2855.JPG
DSC_2854.JPG
DSC_2853.JPG
DSC_2852.JPG
DSC_2851.JPG
DSC_2850.JPG
DSC_2849.JPG
DSC_2829.JPG
DSC_2823.JPG
DSC_2822.JPG
DSC_2815.JPG
DSC_2812.JPG
DSC_2810.JPG
DSC_2808.JPG
DSC_2912.JPG
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Magiczny Pelješac......i Buljarica - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone