Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

LPG w Chorwacji i krajach tranzytowych

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tigero
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tigero » 07.08.2017 09:27

Jeździmy od kilku lat przez Słowację, Węgry i Chorwację nigdy nie było problemu końcówki jak u nas.Pierwsze tankowanie u nas przed granicą w Zwardoniu potem w Bratysławie, potem przed granicą węgiersko-chorwackąw Latynye bo do Zagrzebia mało stacji z LPG omijamy Austrię (omv finansuje nordstream 2 ) od zagrzebia nie ma problemu.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagiLPG w Chorwacji i krajach tranzytowych - strona 55
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2017