Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

LPG Peljesac

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
carpic
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 20.04.2003
LPG Peljesac

Nieprzeczytany postnapisał(a) carpic » 19.05.2006 22:46

Pomóżcie, z tego co się zorientowałam na mapie na Peljesacu jest gaz ale nie wiem jaka to miejscowość, na tej mapie co patrzyłam nie ma nazwy miejscowości tylko obrazek że gaz tam jest, nie wiecie dokładnie jak nazywa się ta miejscowość? Może ktoś tam tankował? Jeżeli nikt nie zna nazwy to niech ktoś potwierdzi że tam jest na 100% gaz przynajmniej ta jedna stacja. Z góry wielkie dzięki.
carpic
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 20.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) carpic » 19.05.2006 23:09

Jak porównuję mapy to wygląda że ten gaz chyba jest w Orebicu, czy to tylko jedno miejsce z tym gazem?
krzysiek M.
Croentuzjasta
Posty: 271
Dołączył(a): 01.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiek M. » 20.05.2006 15:15

Nie ma gazu w Orbicu. Nie ma na całym półwyspie. W drodze na Peljesac gaz można kupic w Ploce i metkovicu.
carpic
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 20.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) carpic » 21.05.2006 15:57

A to czemu pod tym linkiem znajduje się gaz w Orebicu?
http://www.unp-udruga.hr/site/images2006/13_4/Punionice%20za%20web%2013-04-06.htm
Przeszukałam forum i trafiłam na ten adres i tam podane są stacje z LPG i jest taka w Orebicu, czy ktoś wie że na 100% że taka stacja istnieje. Chciałabym w tym roku pojechać na Peljesac i tam spędzić wakacje, nie jeżdżąc za daleko po gaz, pozdrawiam
SZOP
Croentuzjasta
Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) SZOP » 21.05.2006 16:37

Witam.We wrześniu 2004 na stacji benzynowej przed Orebicem był już dystrybutor i reklamy LPG,ale jeszcze nie uruchomiony.Myślę że teraz już działa.Pozdrawiam! :lol:
noyle
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 08.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) noyle » 21.05.2006 23:50

SZOP napisał(a):Witam.We wrześniu 2004 na stacji benzynowej przed Orebicem był już dystrybutor i reklamy LPG,ale jeszcze nie uruchomiony.Myślę że teraz już działa.Pozdrawiam! :lol:

sierpniu 2005 dalej NE RADIL
carpic
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 20.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) carpic » 22.05.2006 22:31

Dzięki za pomoc, nie wygląda to dobrze, jeżeli w 2005 nie działał to nie wiadomo czy w tym roku będzie działał. Chcemy wyjechać na Peljesac i tam gdzieś się zatrzymać i chciałam żebyśmy mieli niedaleko gaz i wygląda na to że trzeba będzie podjechać do Orebica, a jak tam nie działa to niestety jechać gdzieś dalej, pozdrawiam:)
carpic
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 20.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) carpic » 06.07.2006 00:03

Wróciłam właśnie z Peljesaca i na szczęście warto było zaryzykować bo w Orebicu jest gaz!!! Zaraz przy wjeździe jest stacja i można płacić kartą:)
A a gaz widziałam nawet na Korculi:)
who
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) who » 06.07.2006 00:23

carpic napisał(a):Wróciłam właśnie z Peljesaca i na szczęście warto było zaryzykować bo w Orebicu jest gaz!!! Zaraz przy wjeździe jest stacja i można płacić kartą:)
A a gaz widziałam nawet na Korculi:)

- jak cena, że nieśmiało spytam? Znaczy siem ilę kunuff ? ;-)
carpic
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 20.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) carpic » 06.07.2006 07:35

Acha stacja czynna od 6-22 a cena 3,05:)
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 06.07.2006 15:36

rewelacyjna wiadomość, wprawdzie plany jeszcze nie sprecyzowane ale chciałem jechać gdzieś na pł. Peljesac tylko ten brak LPG mnie lekko zniechęcał, a tak to co innego :lol:

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone