Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Londyn maj 2015

Wielka Brytania (Anglia, Szkocja i Walia) jest w pełni otoczona wodą. W Wielkiej Brytanii akcenty zmieniają się zauważalnie co 40 km (25 mil). Szczególnie trudno jest wymówić jedno walijskie miasto. Llanfairpwllwlllandysiliogogogoch jest jedną z najdłuższych nazw miast na świecie. Stonehenge jest starsze niż piramidy - powstało około 3000 roku p.n.e.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 02.06.2015 22:17

margaret-ka napisał(a):Ze stacji Charing Cross przemieszczamy się metrem na Marylebone. Stąd startuje nasz easyBus na lotnisko. Jesteśmy godzinę przed odjazdem i bez stresu możemy wypić ostatnie piwo.

Może i bez stresu, ale radości na twarzach nie widać. Ja też tak mam, nigdy nie cieszy mnie powrót.

Fajna wycieczka, thank you very much indeed for visiting London. :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.06.2015 22:36

Bardzo fajna relacja, :D
jak zawsze :wink:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 03.06.2015 07:38

Widzę, że też macie zdjęcie mumii z muzeum ;)

margaret-ka napisał(a):Ostatni, niezrealizowany punkt mojej listy programowej to fish&chips. Teraz jest odpowiednia okazja :lol:


Przypomina mi się sytuacja, jak w Wiedniu uparłam się na Wiener Schnitzel ;)

Dzięki za relację!

:papa:
Paulka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 497
Dołączył(a): 16.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulka » 03.06.2015 13:01

Dawno mnie tutaj nie było i z ciekawością zerknęłam do Twojej relacji przypominając sobie Londyn z pamiętnego roku olimpijskiego. Jak zauważyłam lekkie zmiany w cenach nastąpiły. Wstęp do Tower kilka funtów droższy. W sierpniu znowu będę z synalkiem w Anglii, więc jeden dzień tradycyjnie na Londyn przeznaczamy. Tym razem zgodnie z jego życzeniem będzie Greenwich i tamtejsze rejony Londynu.
A ponieważ to pełnia sezonu wakacyjnego, więc nie może zabraknąć plaży. Planujemy też przeprawę z Portsmouth poduszkowcem na Isle of Wight i pooglądanie jak się życie toczy na tej ponoć "emeryckiej" wysepce. :)
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12168
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 03.06.2015 14:34

margaret-ka napisał(a):Rozważam zwiększenie ilości przez użycie funkcji "seria" :lol: :wink:


Świetny pomysł :!: :)

Dziękuję za londyńską wycieczkę, odkurzyłem własne wspomnienia.

pzdr :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Wielka Brytania - United Kingdom



cron
Londyn maj 2015 - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone