Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lokva Rogoznica

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 16.06.2018 15:54

Co do odwiedzenia to informację masz w wątku, troszkę poszperaj. W kwestii Lidla to najbliższy masz w Makarskiej bądź Splicie. Sklepy Studenack masz w Mimice i Omis i mini Studenack w Ruskamen. Ribola w Breli.
maniak1977
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 03.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniak1977 » 16.06.2018 16:08

Jeszcze pytanko gdzie są najblizsze jakies rejsy statkiem? można gdzies tam delfiny spotkac ?
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 16.06.2018 17:12

Rejs masz głownie w Omis i Makrskiej, zdarzają sie również z Brelii i Baski. Co do delfinów to niby tak ale trzeba mieć niezłe szczęście. Płynąc na Kornatii kiedy byliśmy bardziej na północy dwa delfiny wynurzyły się nam i podskoczyły i na tym sie skończyło. Córka ze mną widziała, zona niestety nie zdążyła:(.
fish74
Croentuzjasta
Posty: 190
Dołączył(a): 24.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fish74 » 16.06.2018 18:32

maniak1977 napisał(a):Panowie i Panie...
czy ktoś orientuje sie może czy jest w okolicy jakiś Lidl ? lub coś podobnego ?

A tak wogóle to co warto tam odwiedzić ?
z góry dziekuje za jakąkolwiek informacje
pozdrawiam


w skrócie
market : Konzum i Studenac w Omis
co odwiedzić :Omis , Split , Trogir ,Brela , Plitvickie , Dubrownik , Mostar , Blagaj ,Kravice , Medjugorie - pewnie wystarczy :-)
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 16.06.2018 21:07

Janusz jak na raz to sporo zwiedził:) na pewno trochę go to kosztowało a chyba najwięcej szwagierkę:):)
fish74
Croentuzjasta
Posty: 190
Dołączył(a): 24.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fish74 » 17.06.2018 09:21

amatus1 napisał(a):Janusz jak na raz to sporo zwiedził:) na pewno trochę go to kosztowało a chyba najwięcej szwagierkę:):)


Było na zmianę : jeden dzień plażing , jeden zwiedzanie ...dla mnie ok ale jak to mówią :jeszcze się taki nie narodził żeby wszystkim dogodził :-) za to w tym roku każdy będzie robił co będzie chciał ...
W miejscach podanych powyżej oczywiście nie byłem we wszystkich , za dużo na raz .Poza tym jest motywacja żeby kiedyś powrócić w te okolice bo na pewno warto.

Zazdroszczę Wam że juz za kilka dni wyjeżdżacie i trzymam kciuki za aurę .
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 17.06.2018 11:43

fish74 napisał(a):
amatus1 napisał(a):Janusz jak na raz to sporo zwiedził:) na pewno trochę go to kosztowało a chyba najwięcej szwagierkę:):)


Było na zmianę : jeden dzień plażing , jeden zwiedzanie ...dla mnie ok ale jak to mówią :jeszcze się taki nie narodził żeby wszystkim dogodził :-) za to w tym roku każdy będzie robił co będzie chciał ...
W miejscach podanych powyżej oczywiście nie byłem we wszystkich , za dużo na raz .Poza tym jest motywacja żeby kiedyś powrócić w te okolice bo na pewno warto.

Zazdroszczę Wam że juz za kilka dni wyjeżdżacie i trzymam kciuki za aurę .

Coś o tym wiem dlatego jeździmy od 3 lat sami do cro. Hi, nasłuchałem się, że za gorąco, że fale na morzu, że męża rozpijam...w tym roku mamy "przyczepkę" w Bieszczadach ale na szczęście to tylko 5 dni i na nikogo nie będziemy się oglądać:).
Slomka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 26.06.2018
Lokva Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slomka » 26.06.2018 21:20

Witam! Na forum jestem pierwszy raz. I pierwszy raz będę w lipcu na Chorwacji. Wybór padł na Lokva Rogoznica. Mam prośbę, jeśli stali bywalcy mogliby mi odpowiedzieć:
-pierwsze i najważniejsze dla mnie pytanie: czy ktoś za/kojarzy apt High Life? Strasznie jestem ciekawa, jak daleko od morza, czy bardzo wysoko i ogólnie jak wyglądają...
- jak wygląda dno? czy kamieniste? czy drobny żwirek? jadę z małymi dziećmi, stąd pytanie
-czy warto brać i kuny i euro? Jak Wy robicie?
-czy warto brać namiot na plażę? karimaty? parasol?
-czy jeździliście do Omis autobusem? czy komunikacja miejska w ogóle tam funkcjonuje?
-jakie maski polecacie? i czy płetwy brać?
Z góry dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na plaży! :-)
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 27.06.2018 10:20

Slomka napisał(a):Witam! Na forum jestem pierwszy raz. I pierwszy raz będę w lipcu na Chorwacji. Wybór padł na Lokva Rogoznica. Mam prośbę, jeśli stali bywalcy mogliby mi odpowiedzieć:
-pierwsze i najważniejsze dla mnie pytanie: czy ktoś za/kojarzy apt High Life? Strasznie jestem ciekawa, jak daleko od morza, czy bardzo wysoko i ogólnie jak wyglądają...
- jak wygląda dno? czy kamieniste? czy drobny żwirek? jadę z małymi dziećmi, stąd pytanie
-czy warto brać i kuny i euro? Jak Wy robicie?
-czy warto brać namiot na plażę? karimaty? parasol?
-czy jeździliście do Omis autobusem? czy komunikacja miejska w ogóle tam funkcjonuje?
-jakie maski polecacie? i czy płetwy brać?
Z góry dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na plaży! :-)

W innym temacie, gdzie pytasz o to samo masz już część odpowiedzi.
Apartament ten jest na osiedlu Ruskamen. Zapewne zapoznałaś się, w którym miejscu jest willa. Do plaży będzie kilkaset metrów na dół. Ale bez paniki. Czekany i liny nie będą potrzebne. Kawałeczek do drogi a tu jest pod jezdnią tunel do przejścia bezpośrednio do plaży. https://www.google.pl/maps/@43.4087434, ... 6656?hl=pl
Plaże są dwie przyległe do siebie. Przyjazne dla dzieci, wysypane kamykami z płycizną też wysypana kamykami. Ale wskazane są buty do wody. Plaża słabo zacieniona https://www.google.pl/maps/place/Ruskam ... 0779?hl=pl obok łódeczek i druga częściowo zacieniona dużymi piniami (polecam) https://www.google.pl/maps/@43.408679,1 ... !1e3?hl=pl
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 27.06.2018 12:27

Okazało się po przyjezdzie do Lokvy Rogoznicy ze mój gospodarz ma wolny apartament gdyż nawaliło auto ludziom po drodze i jest wolny do 14 lipca. Apartament nas bardzo dobrym standardzie 250 m od morza. 2 sypialnie i salon. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv bądź maila. Cena będzie dobra. Gospodarz jest dobrym człowiekiem, jeździmy tu od 3 lat.
fish74
Croentuzjasta
Posty: 190
Dołączył(a): 24.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fish74 » 27.06.2018 18:15

amatus1 napisał(a):Okazało się po przyjezdzie do Lokvy Rogoznicy ze mój gospodarz ma wolny apartament gdyż nawaliło auto ludziom po drodze i jest wolny do 14 lipca. Apartament nas bardzo dobrym standardzie 250 m od morza. 2 sypialnie i salon. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv bądź maila. Cena będzie dobra. Gospodarz jest dobrym człowiekiem, jeździmy tu od 3 lat.

Nie wiem czy dobrze kojarzę daty ale czy to aby nie ktoś z forum miał tam być ?
Jeżeli ktoś może na szybko przytulić ten apartamencik to mogę śmiało polecić okolice jak i sama miejscówkę że nie wspomnę o towarzystwie nad sobą :-)
Pewnie do banku kwater warto by zgłosić bo szkoda by stał pusty .
yanek37
Cromaniak
Posty: 675
Dołączył(a): 13.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 27.06.2018 19:03

fish74 napisał(a):
amatus1 napisał(a):Okazało się po przyjezdzie do Lokvy Rogoznicy ze mój gospodarz ma wolny apartament gdyż nawaliło auto ludziom po drodze i jest wolny do 14 lipca. Apartament nas bardzo dobrym standardzie 250 m od morza. 2 sypialnie i salon. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv bądź maila. Cena będzie dobra. Gospodarz jest dobrym człowiekiem, jeździmy tu od 3 lat.

Nie wiem czy dobrze kojarzę daty ale czy to aby nie ktoś z forum miał tam być ?
Jeżeli ktoś może na szybko przytulić ten apartamencik to mogę śmiało polecić okolice jak i sama miejscówkę że nie wspomnę o towarzystwie nad sobą :-)
Pewnie do banku kwater warto by zgłosić bo szkoda by stał pusty .

Kalendarz wakacyjny 2018 wskazuje tylko to :
30.06-14.07 kazikj1,Chorzów-Lokva Rogoznica-Ruskamen,Renault Megane III kombi(N)+Peugeot 307 sw.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 27.06.2018 19:09

yanek37 napisał(a):
fish74 napisał(a):
amatus1 napisał(a):Okazało się po przyjezdzie do Lokvy Rogoznicy ze mój gospodarz ma wolny apartament gdyż nawaliło auto ludziom po drodze i jest wolny do 14 lipca. Apartament nas bardzo dobrym standardzie 250 m od morza. 2 sypialnie i salon. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv bądź maila. Cena będzie dobra. Gospodarz jest dobrym człowiekiem, jeździmy tu od 3 lat.

Nie wiem czy dobrze kojarzę daty ale czy to aby nie ktoś z forum miał tam być ?
Jeżeli ktoś może na szybko przytulić ten apartamencik to mogę śmiało polecić okolice jak i sama miejscówkę że nie wspomnę o towarzystwie nad sobą :-)
Pewnie do banku kwater warto by zgłosić bo szkoda by stał pusty .

Kalendarz wakacyjny 2018 wskazuje tylko to :
30.06-14.07 kazikj1,Chorzów-Lokva Rogoznica-Ruskamen,Renault Megane III kombi(N)+Peugeot 307 sw.

Nie to inna lokalizacja...
yanek37
Cromaniak
Posty: 675
Dołączył(a): 13.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 27.06.2018 19:29

amatus1 napisał(a):
yanek37 napisał(a):
fish74 napisał(a):
amatus1 napisał(a):Okazało się po przyjezdzie do Lokvy Rogoznicy ze mój gospodarz ma wolny apartament gdyż nawaliło auto ludziom po drodze i jest wolny do 14 lipca. Apartament nas bardzo dobrym standardzie 250 m od morza. 2 sypialnie i salon. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv bądź maila. Cena będzie dobra. Gospodarz jest dobrym człowiekiem, jeździmy tu od 3 lat.

Nie wiem czy dobrze kojarzę daty ale czy to aby nie ktoś z forum miał tam być ?
Jeżeli ktoś może na szybko przytulić ten apartamencik to mogę śmiało polecić okolice jak i sama miejscówkę że nie wspomnę o towarzystwie nad sobą :-)
Pewnie do banku kwater warto by zgłosić bo szkoda by stał pusty .

Kalendarz wakacyjny 2018 wskazuje tylko to :
30.06-14.07 kazikj1,Chorzów-Lokva Rogoznica-Ruskamen,Renault Megane III kombi(N)+Peugeot 307 sw.

Nie to inna lokalizacja...

a może jak dwa auta to i dwie lokalizacje...?
kazikj1
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 17.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kazikj1 » 27.06.2018 22:48

yanek37 napisał(a):
amatus1 napisał(a):
yanek37 napisał(a):
fish74 napisał(a):
amatus1 napisał(a):Okazało się po przyjezdzie do Lokvy Rogoznicy ze mój gospodarz ma wolny apartament gdyż nawaliło auto ludziom po drodze i jest wolny do 14 lipca. Apartament nas bardzo dobrym standardzie 250 m od morza. 2 sypialnie i salon. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv bądź maila. Cena będzie dobra. Gospodarz jest dobrym człowiekiem, jeździmy tu od 3 lat.

Nie wiem czy dobrze kojarzę daty ale czy to aby nie ktoś z forum miał tam być ?
Jeżeli ktoś może na szybko przytulić ten apartamencik to mogę śmiało polecić okolice jak i sama miejscówkę że nie wspomnę o towarzystwie nad sobą :-)
Pewnie do banku kwater warto by zgłosić bo szkoda by stał pusty .

Kalendarz wakacyjny 2018 wskazuje tylko to :
30.06-14.07 kazikj1,Chorzów-Lokva Rogoznica-Ruskamen,Renault Megane III kombi(N)+Peugeot 307 sw.

Nie to inna lokalizacja...

a może jak dwa auta to i dwie lokalizacje...?

U mnie bez zmian i moi współtowarzysze podróży też OK.Do zobaczenia na miejscu. :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lokva Rogoznica - strona 56
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone